درباره ما

معرفی شرکت جهان عایق پارس تولید کننده عایق گرم، عایق سرد، ورق آلومینیوم، لوازم جانبی، پوشش GRP

شرکت جهان عایق پارس مفتخر است که 14 سال در زمینه تولید انواع عایق حرارتی گرم (پشم سنگ، سرامیک فایبر، ژاکت حرارتی و عایق بالشتکی) و عایق سرد (فوم گلاس، پلی اورتان و پلی ایزوسیانورات) و همچنین ورق آلومینیوم با پوشش کاغذ پلی کرافت و پلی سورلین، پوشش GRP و همچنین انواع لوازم جانبی عایقکاری از قبیل تسمه، بست و پیچ فعالیت داشته و نقش بسزایی در تامین عایق مورد نیاز شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها و پالایشگاه ها در کنار صنایع ساختمان و کشاورزی ایفا می کند، لذا اهداف مدیران ارشد و همکاران متخصص ما شناخت کامل نیازمندی های این صنایع می باشد.

جهان عایق پارس با تولیدات باکیفیت خود توانسته است تا سهم زیادی از نیاز به عایق، ورقهای آلومینیوم و پارچه های نسوز را در کشور تأمین کند که این امر منجر شده است تا دیگر نیازی به واردات عایق نداشته باشیم.
مزیت رقابتی محصولات این شرکت قیمت مناسب آن است که باعث شده نه تنها تأمین کننده مشتریان داخلی باشد بلکه صادر کننده محصولات خود به خارج از کشور نیز باشد. 
کیفیت محصولات که همراه با استاندارد بالا و جهانی است اکنون جهان عایق پارس را در وندورلیستهای شرکتهای معتبر دولتی و خصوصی قرار داده است.
این شرکت به عنوان سازمان بنا شده بر پایه دانش و تجربه و با تکیه بر پرسنل موثر و خلاق با استفاده از علم و مهارتهای داخلی، خدمات و محصولات خود را برای طیف گسترده ایی از صنایع داخلی، منطقه ایی و بین المللی ارائه می نماید.

شرکت جهان عایق پارس با اتکا به تولید ملی و در جهت رفع نیاز واردات این محصولات، اقدام به راه اندازی خطوط جدید و جامعی جهت تولید انبوه نموده است که این اقدام نمایانگر توانمندی های این شرکت در زمینه تولید عایق های حرارتی، برودتی و صوتی می باشد.

دانلود کاتالوگ جهان عایق پارس

خدمات ما

تولید عایق پشم سنگ

پشم سنگ در گروه عایق های حرارتی گرم و بر اساس استانداردهای ASTM C592, C547, C612 تولید می گردد.
فازهای 14-13، 16-15، 18-17، 19، 21-20، 24-22 پارس جنوبی، پتروشیمی های مختلف (پتروشیمی ایلام- پتروشیمی بوشهر و ...)، پالایشگاه گاز بید بلند خلیج فارس (پروژه تاسیسات ماهشهر)، نیروگاه های خلیج فارس، چادرملو و ... و پتروکاران شفق کیش، فرادست انرژی فلات، مهندسی ساخت بویلر و تجهیزات مپنا و .... تعداد اندکی از پروژه هایی می باشد که متریال عایق پشم سنگ آنها توسط محصولات تولیدی شرکت جهان عایق پارس تامین شده است

این عایق با دمای کاربردی 649 درجه سانتیگراد و به صورت: پتویی- لوله ای- تخته ای و فنوفلت می باشد

تولید عایق ژاکتی و بالشتک

از جدیدترین سیستمهای ایزولاسیون در دنیا بکارگیری ژاکت حرارتی و عایق بالشتکی جهت ولوها و توربین ها می باشد که در این روش بالشتکهایی از پیش ساخته شده بر روی تجهیزات نصب می گردد. دمای کاربردی این عایق 1100 درجه سانتیگراد می باشد

تولید عایق سرامیک فایبر

سرامیک فایبر در گروه عایق های گرم، نسوز و دما بالا محسوب می شود (مقاومت حرارتی 1260 و 1430 درجه سانتیگراد) و بر اساس استاندارد ASTM C892 و به صورت: پتویی- تخته ای- طنابی- فله- کاغذ- مدول تولید می گردد.
مهندسی ساخت بویلر و تجهیزات مپنا (پروژه 20 بویلر)، فرا دست انرژی فلات (پالایشگاه ستاره خلیج فارس)، صنایع آذرآب (نیروگاه متمرکز فرآب)، پتروشیمی (بوشهر- نوری- مروارید- فجر- جم و...)، پالایشگاه (نفت اصفهان- نفت بندرعباس، نفت امام خمینی شازند و...)، پالایش نفت (تبریز، بندرعباس، امام خمینی شازند و...)، تولید کنندگان اجاق گاز و لوازم خانگی (سینجرگاز- تاکنوگاز) و .... تعداد اندکی از پروژه هایی می باشد که متریال عایق سرامیک فایبر آنها توسط محصولات تولیدی شرکت جهان عایق پارس تامین شده است.

تولید عایق فوم/ سلولار گلاس

عایق فوم گلاس برای اولین بار در ایران توسط متخصصین ایرانی و خارجی در شرکت عایق پارس تولید گردید. عایق پارس تنها تولید کننده این عایق در دمای کاربردی 267- تا 427+ و به صورت: تخته ای- لوله ای- زانویی- سه راهی و ... می باشد. جهت عایق کاری خط لوله ها و مخازن زیرزمینی از این نوع عایق می توان استفاده کرد.

تولید عایق پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات

از جمله زیرمجموعه های عایق سرد می باشد. دمای کاربردی 183- تا 149+ و به صورت: تخته ای- لوله ای- زانویی- سه راهی و ... و همچنین ماستیک (60-90 و 8184 ) جهت عایقکاری

تولید ورق آلومینیوم- لوازم جانبی و پوشش GRP

یکی از مجهزترین خطوط آلومینیوم کرافت و کروگیت ورق آلومینیوم به صورت صاف و کرکره (5و32)- لوازم جانبی مانند: بست- تسمه- سیم- پیچ و ... و پوشش GRP به صورت رول

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 4.8)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (4)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید