درباره ما

معرفی صنایع اکستروژن نوین شمش تولید کننده انواع مقاطع برنجی توپر و توخالی، بیلت، شمش آلیاژ فورج و خوش تراش

گروه صنعتی نوین شمش فعالیت خود را در راستای تولید انواع مقاطع برنجی (شمش برنج) توپر و توخالی، بیلت، شمش آلیاژ فورج و خوش تراش و اشکال هندسی در سال 1375 باهدف تولید و توسعه در این صنعت آغاز نموده و موفق شده است با استفاده از دانش، تجربه و ماشین آلات پیشرفته و به روز و همچنین مدیریت مجرب و با سابقه، با نگاه علمی به تولید و بکارگیری پرسنل متخصص و باتجربه و استفاده از مواد اولیه باکیفیت، محصولاتی باکیفیت برتر تولید نموده وگام موثری در صنعت ریخته گری بردارد.

عمده فعالیت این شرکت بر تولید محصولات برنجی در صنایع خودروسازی، تجهیزات نظامی، لوازم خانگی، تاسیسات ساختمانی ومخابراتی و صنایع تزییناتی متمرکز شده است.

گروه صنعتی نوین شمش مفتخر است که طبق نیازو درخواست مشتریان عزیز در اشکال و اندازه های مختلف و طبق استانداردهای CW617N،CW614N،CW612NوMS58 محصولات خود را تولید و با شعار" اندیشه برتر، کیفیت برتر " عرضه نماید.

گروه صنعتی نوین شمش متشکل از چهار واحد مجزا میباشد:

طراحی و مهندسی

در این واحد بااستفاده از مهندسین متخصص و مجرب و بروزترین نرم افزار های تخصصی در زمینه طراحی خط تولید و طراحی قالب ها، شبیه سازی اولیه انجام می شود و در نهایت تولید و اجرا می گردد.

ریخته گری

اصلی ترین بخش در فرایند تولید شمش محسوب میشود که شامل دو کوره ی القایی مجزا و پیشرفته میباشد.

1)خط تولید بیلت مجهز به کوره ی القایی پیشرفته است که توانایی ذوب 30تن مواد اولیه و تولید بیلت تا قطر 200 میلیمتر را به روش ریخته گری Continuous casting  دارا میباشد.

2)خط تولید لوله مجهز به کوره القایی بروز، با قدرت ذوب 20 تن مواد اولیه، این قابلیت را دارد که لوله هایی باقطر داخلی 5 الی 60میلیمترو قطر خارجی14 الی 70 میلیمتر را تولید نماید.

بیلت و لوله های تولید شده در سه مرحله از ذوب تا تولید مورد آنالیز قرار میگیرند تا محصول تولید شده مطابق استاندارد باشد.

کنترل و کیفیت

گروه صنعتی نوین شمش دارای آزمایشگاه مجهز به دستگاه کوانتومتر برای آنالیز فلزات و دستگاه سختی سنج  جهت مقاومت آلیاژ تولید شده میباشد.آزمایشگاه بعنوان یکی از ارکان اصلی کنترل کیفی مواد وقطعات فلزی محسوب می شود که با ارائه نتایج دقیق از آنالیز، توسط کارشناسان مجرب و متخصص درجهت تولید محصولی با کیفیت طرح ریزی شده است.

بعد از ذوب مواد اولیه در کوره های القایی ،نمونه بدست آمده از ذوب به آزمایشگاه انتقال داده می شود و مورد آنالیز قرار می گیردو در صورت تایید توسط واحد کنترل وکیفیت، بیلت های تولید شده به واحد اکستروژن منتقل می شود.

واحد اکستروژن

این واحد مجهز به دو دستگاه پرس می باشد.

1)دستگاه پرس افقی با قدرت 800تن جهت تولید مقاطع برنجی توپر از قطر 4الی 20 میلیمتر بکار می رود.

2)دستگاه پرس با قدرت 1500تن جهت تولید مقاطع برنجی توپر از قطر 20 الی 100 میلیمتر بکار می رود.

در این واحد بیلت های برنجی طبق سفارش مشتری برش خورده و در کوره های پیش گرم حرارت دیده و پس از رسیدن به دمای مطلوب وارد دستگاه اکستروژن می شود.

شمش های اکسترود شده جهت دست یابی به ابعاد نهایی مطابق تلرانس های خواسته شده توسط دستگاه کشش کالیبره می شوند.

تمامی محصولات در بسته بندی 500 الی 1000 کیلوگرمی عرضه می گردد.

.

خدمات ما

مقاطع برنجی خوش تراش

این دسته از محصولات براساس خواسته های مشتریان در فرمهای خاص واندازه های مختلف ومطابق استاندارد تولید می گردد. سطح مقطع گرد به قطر100-4 mm ، سطح مقطع 6ضلعی به قطر 100-mm4، سطح مقطع 4ضلعی به قطر 100-4 mm

مقاطع فورجینگ

این مقاطع محصولی مناسب جهت انجام عملیات فورج گرم می باشدکه مطابق استاندارد تولید می گردد. سطح مقطع گرد قطر100-10 mm، سطح مقطع 6ضلعی به قطر 100-10 mm، سطح مقطع 4ضلعی به قطر 60-10 mm

لوله های برنجی

سطح مقطع گرد با قطر داخلی 5 الی 60میلیمتر و قطر خارجی 14 الی 70 میلیمتر، سطح مقطع 6 پر با قطر داخلی 5 الی 60میلیمتر و قطر خارجی 14 الی 70 میلیمتر، سطح مقطع 4پر با قطر داخلی 5 الی 60 میلیمتر و قطر خارجی 14 الی 70 میلیمتر.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : بهنام حیرتی
فکس : 02133856314
دفترفروش :جاده خاوران،بعدازسه راه سیمان،استوک خاوران،فاز2 پلاک 16 - کارخانه : جاده خاوران،بعداز پلیس راه شریف آباد،شهرک صنعتی عباس آباد،خیابان افرا،خیابان مولوی،خ حافظ 7/6،پلاک 640

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (5 کاربر 4.7)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (4.8)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (4.6)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (4.4)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (4.8)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید