درباره ما

شرکت ابزار آزمایش آروین با سر لوحه قراردادن افزایش رضایت مشتریان و درک صحیح نیازهای آنان و برآوردسازی این نیازها با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت، برترین خدمت آغاز به فعالیت نموده و از طریق ارائه خدمات مطلوب ،تولید مناسب و به هنگام با رعایت استانداردهای BS، ASTM، DIN،ASSHTO در زمینه فعالیت خویش با پایبندی به اخلاق و رفتار حرفه ای ،صداقت و درستکاری در کار، زمینه رضایت مصرف کنندگان را فراهم آورد تا از نظر آن ها به عنوان شرکت مسئول و پاسخگوی نیاز مشتریان شناخته شود.

بیانیه رسالت شرکت 

شرکت ابزار آزمایش آروین یکی از شرکت های طراح و تولید کننده در زمینه لوازم آزمایشگاهی مکانیک خاک و مقاومت مصالح و ژئوتکنیک می باشد، این شرکت می خواهد ضمن استفاده از منافع حاصله از تولید ، در راستای رشد و توسعه منابع خویش به رشد و توسعه کشور خدمت نماید و در این ارتباط متعهد می گردد:

1- از طریق ارائه خدمات مطلوب ،تولید مناسب و به هنگام با رعایت استانداردهای BS، ASTM، DIN ASSHTO، در زمینه فعالیت خویش با پایبندی به اخلاق و رفتار حرفه ای ،صداقت و درستکاری در کار، زمینه رضایت مصرف کنندگان را فراهم آورد و از نظر آن ها به عنوان شرکت مسئول و پاسخگوی نیاز مشتریان شناخته شود.

2- نسبت به جذب، حفظ، رشد و ارتقاي مداوم نيروي انساني شايسته و متخصص به عنوان نمونه و بزرگترين سرمايه شركت اقدام نموده و به عنوان شایسته ترین و برترين از نظر شيوه مديريتي شناخته شود.

3- در راستای تولید لوازم آزمایشگاهی مکانیک خاک و ژئوتکنیک به با کیفیت ترین و مرغوب ترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی شناخته شود.

چشم انداز:

برخورداری از فناوری پیشرفته

پیشتاز در ارایه خدمات

تبدیل شدن به یکی از نهادهای معتبر در طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی

خدمات ما

طراحی و تولید انواع لوازم و دستگاه‌هاي آزمايشگاهي

طراحی و تولید انواع لوازم و دستگاه‌هاي آزمايشگاهي مكانيك خاك، بتن، قير، آسفالت، سیمان، پلی استایرین، مقاومت مصالح وژئوتکنیک.

توانایی كار تعمير انواع دستگاه‌ها

توانایی كار تعمير انواع دستگاه‌هاي مورد استفاده در آزمایش های مختلف ومجهز نمودن آن‌ها با تكنولوژي روز دنيا.

كاليبراسيون دقيق

كاليبراسيون دقيق انواع گيج‌ها، لودسل‌ها، رينگ‌هاي نيرو، ساعت‌هاي انديكاتوري، الك‌هاي آزمايشگاهي و همچنين كاليبره سرعت بارگذاري دستگاه‌هاي مذكور .

مشاوره در زمینه تاسیس

تجهیزات آزمایشگاهی بتن، تجهیزات آزمایشگاهی خاک، تجهیزات آزمایشگاهی آسفالت، تجهیزات آزمایشگاهی قیر، تجهیزات آزمایشگاهی سیمان، تجهیزات آزمایشگاهی پلی استایرین. مشاوره در تمام بخش های تولید، فروش، خدمات پس از فروش که مشتری را هم قبل از خرید و هم بعد از خرید با اریه خدمات خود مورد حمایت قرار می دهد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : محمد رزم جو
تلفن : 55243617

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید