درباره ما

شرکت آفاق الکترونیک آبان در سال 1390 فعالیت خودر را آغاز کرد . که هدف ار تاسیس این شرکت زندگی بهتر و هوشمند برای تمام افراد جامعه هست . از دست اوردهای این شرکت زنگ هوشمند مدارس و پکیج خانه هوشمند میباشد .
که طرح پکیج خانه هوشمند به عنوان طرح برترکشوری جهت شرکت در نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد اسلامی معرفی گردید .که در نمایشگاه نیز مورد استقبال بسیاری از شرکتهای دولتی و خصوصی و دانشگاههای برتر کشور جهت عقد قرار داد و مشارکت و همکاری قرار گرفت . 

 معرفی زنگ هوشمند مدارس
 

خدمات ما

پکیج خانه هوشمند

دارای دو بخش کنترلی و حفاظتی میباشد
بخش حفاظتی : یا دزدگیر آن دارای حسگر حرکتی ( چشم دزدگیر) و سنسور در و حسگرحصار میباشد این امکان برای کاربر وجود دارد که بتواند هر کدام از حسگرها را فعال یا غیر فعال کند یا مشخص کند در صورت فعال شدندزدگیر چه اقدامی انجام دهد
بخش کنترلی : شامل 12 کلید ( رله ) میباشد که توانای کنترل انواع تجهیزات برقی را دارد که از جمله میتوان به کولر ، هیتر ، رطوبت ساز ، پخش موسیقی و .... اشاره کرد و قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارد . تمام تنظیمات با منو فارسی و با نمایش گر 7 اینچ و تاچ انجام میشود

این دستگاه برای مدریت و کنترل تجهیزات الکترونیکی و لوازم برقی خانه کاربرد دارد و میتوان به صورت هوشمند کنترل بخشی از تجهیزات الکترونیکی خانه را به دستگاه سپرد یا از راه دور و از طریق پیامک آنها را کنترل کرد.

این دستگاه دارای یک نمایشگر 7 اینچ و به صورت تاچ(لمسی) بوده و دارای منو فارسی می باشد که باعث می شود کار با این دستگاه بسیار ساده باشد. هر بخش دارای منو راهنما می باشد که اطلاعات لازم را به کاربر می دهد.

این دستگاه دارای دوبخش شامل بخش حفاظتی و بخش کنترلی می باشد:

1-بخش حفاظتی :

این بخش دارای دزدگیر می باشد که می توان تنظیمات آن را در قسمت "دزدگیر" انجام دهید. شما می توانید دزدگیر را از طریق پیامک، ریموت کنترلر، و یا با تنظیم ساعت، فعال و غیرفعال کنید.

هم چنین می توانید دزدگیر را در یک بازه زمانی مشخص فعال کنید تا هر روز به صورت خودکار دزدگیر فعال و غیر فعال شود که این اپشن برای مغازه ها، ادارات و ... مناسب می باشد و دو عدد از کلیدهای ریموت کنترلر را برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر و دو عدد دیگر آن را برای فعال وغیرفعال کردن یکی از کلیدها استفاده کرد که می توان از این کلید برای روشنایی و یا درب برقی وغیره بسته به نیاز شما استفاده کرد.

یکی دیگر از امکانات این بخش سیستم، هشدار "حسگر درب" می باشد که برای کاربرد های گوناگون مخصوصا هشدار برای والدین جهت کنترل ورود و خروج فرزندان مناسب می باشد؛ با فعال کردن این هشدار در صورت باز شدن درب تنها از طریق پیامک به شماره های ثبت شده در دستگاه اطلاع داده می شود و هشدار و آژیر دیگری فعال نمی شود.

یکی دیگر از امکانات این بخش تعیین نوع هشدار در صورت فعال شدن آلارم دزدگیر می باشد. می توانید مشخص کنید در صورت فعال شدن آلارم، چه اقدامی انجام شود، پیامک، زنگ، آژیر، پخش فایل صوتی و یا هر کدام از کلیدها روشن شود.

این بخش دارای چند حسگرحرکتی(چشم دزدگیر)، حسگر درب و حسگر حصار می باشد. و همچنین می توان به صورت دستی و در منو مربوطه هر کدام از حسگرها را فعال و یا غیرفعال کرد.

 

بخش کنترلی:


این بخش شامل چندین کلید جهت کنترل و مدیریت لوازم الکترونیکی منزل می باشد. از این کلیدها می توان به عنوان کنترل دما، رطوبت، مقدار گاز محیط، پخش موسیقی، حسگر حرکتی، فعال با طلوع خورشید، فعال با غروب خورشید، باز کردن درب و بازوبستن شیر برقی استفاده کرد.هر کدام از این کلیدها را میتوان به عنوان تایمر نیز استفاده کرد و همچنین می توان این کلیدها را از طریق پیامک، روشن و خاموش کرد.

برای هر کدام از این کلیدها می توانید خودتان بسته به کاری که انجام می دهید اسم انتخاب کنید تا بتوانید راحتتر آن را بشناسید و از طریق پیامک خاموش و روشن کنید.

به توضیح مختصری در مورد هر کدام از این کلیدها و کاربرد آنها می پردازیم

 

 

 • کلید1:

از کليد شماره  1  مي توان به عنوان کنترلگر کولر و يا به عنوان تايمر و يا ترکيبي از هر دو استفاده کرد.

 تغییرات دمايي کولر به صورت پيش فرض 2  درجه است يعني با  2 درجه اختلاف دمای، کولر خاموش و روشن می  شود و  می توانيد تغییرات دمايی را تغيير دهيد.

می توان به صورت ترکیبی از بخش تایمر نیز استفاده کرد و در یک بازه زمانی کولر را فعال و یا غیر فعال کرد. به عنوان مثال میتوان شبها کولر را غیرفعال کرد.

 

 • کلید2

از کليد شماره  2  می توان به عنوان کنترلگر هيتر(سیستم سرمایشی) و يا به عنوان تايمر و يا ترکيبی ازهردو استفاده کرد.

 

 • کلید3

از کليد شماره  3  می توان به عنوان رطوبت ساز و يا به عنوان تايمر و يا ترکيبی از هر دو استفاده کرد.

 

 

 • کلید4

از کليد شماره  4  مي توان با روشن کردن فن به عنوان تهویه هوا استفاده کرد همچنین می توان از آن به عنوان تايمر و يا ترکيبي از هر دو استفاده کرد.

با استفاده از سنسور گاز که در داخل دستگاه وجود دارد می توان نشت گازهای شهری و تا حدودی دود، الکل وگاز مونواکسید کربن را تشخیص داده و سیستم تهویه را روشن کرد.

توجه شود که در صورتی مقدار گاز محیط بیشتر از حد مجاز تعیین شده توسط شرکت شود به شماره موبایل های موجود پیامک زده می شود.

 

 • کلید5

از کليد شماره 5 می توان برای روشن کردن آمپلی فایر و پخش موسیقی و يا به عنوان تايمر استفاده کرد.

این دستگاه دارای بلندگو و آمپلی فایر داخلی می باشد ولی در صورت نیاز می توانید آمپلی فایر خارجی را به دستگاه متصل کرده و توسط کلید 5 آن را خاموش و روشن کنید.

 

 • کلید6

از کلید شماره 6 می توان برای شناسایی حرکت اشخاص جهت روشنایی استفاده کردهمچنین می توانید از این کلید به عنوان تایمر و یا ترکیبی از هر دو استفاده کنید.

با استفاده از یکی از چشم های دزدگیر که به زون 3 متصل است می توان برای تشخیص حرکت استفاده کنید.

در صورتی که دزدگیر فعال باشد به عنوان حسگر دزدگیر استفاده می شود و در صورتی که دزدگیر فعال نباشد در صورت عبور شخص از جلو چشم، کلید 6  فعال شده و می تواند بخشی از روشنایی ورودی خانه را فعال کند. برای این منظور می توان این گزینه را فعال و زمان روشن ماندن کلید را برحسب دقیقه تنظیم کرد.

 

 • کلید7

کلید شماره 7 با طلوع خورشید روشن شده و با غروب خورشید خاموش می شود همچنین می توانید از این کلید به عنوان تایمرویا ترکیبی از هر دو استفاده کنید.

می توانید مشخص کنید چه مدت بعد و قبل از طلوع خورشید کلید روشن و یا چه مدت بعد و قبل از غروب خورشید کلید خاموش شود.

 • کلید8

کلید شماره 8 با غروب خورشید روشن شده و با طلوع خورشید خاموش می شود همچنین می توانید از این کلید به عنوان تایمر و یا ترکیبی از هر دو استفاده کنید.

می توانید مشخص کنید چه مدت بعد و قبل از غروب خورشید کلید روشن و یا چه مدت بعد و قبل از طلوع خورشید کلید خاموش شود.

 • شیربرقی و کلید 9و10و11 

این کلیدها را می توانید به عنوان تایمر تنظیم کنید و یا از طریق پیامک روشن و خاموش کنید.

کلید 11 را می توانید با استفاده از ریموت کنترلر نیز روشن و خاموش کنید.

 • تایمر

از هرکدام از کلیدها می توان به عنوان تایمر استفاده کرد. برای هر کلید پنج زمان مختلف را می توان تنظیم کرد.

 • موبایل

در این بخش می توانید سه شماره اصلی و سه شماره کمکی تعریف کنید.

شماره های اصلی میتوانند به دستگاه فرمان داده و پیام های دستگاه را دریافت کنند اما شماره های کمکی تنها پیام های دستگاه را دریافت می کنند و قادر به ارسال دستورات به دستگاه نمی باشند.

 • تعطیلات

این بخش شامل تعیین روزهای تعطیل برای کلیدها می باشد. برای هر کدام از کلیدها می توانید روزهایی از هفته ویا  تعطیلات رسمی را به عنوان روز تعطیل مشخص کنید تا در این روزها کلید فعال نشود.

زنگ هوشمند مدارس

عدم نیاز مراجعه شخص به زنگ زدن ، عدم تاخیر و تعجیل در زنگهای کلاس و تفریح ، دقت و نظم بیشتر در ورود و خروج دانش آموزان ، قابلیت برنامه ریزی به صورت روزانه و به صورت هفتگی ، امکان غیر فعال کردن در ایم تعطیل هفته و تعطیلات رسمی ، قابلیت تنظیم مدت زمان زنگ زدن و قابلیت تنظیم پیش زنگ ، قابلیت تغیر رمز دستگاه و قابلیت قفلخودکار دستگاه ، تنظیم خودکار ساعت بر اساس تغیر ساعت رسمی کشور ، عدم حذف برنامه ها و کارکرد ساعت در صورت قطع برق  ،نمایش دما ، ساعت ، تاریخ روز و هفته بر روی نمایشگر 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مهدی بیگی
استان کرمان شهرستان انار

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید