درباره ما

شرکت البرز چیلیک ایران در سال 1360 به منظور تولید انواع بشکه های فلزی تاسیس شده است . این شرکت دهه چهارم فعالیت تولیدی خود دارای پیشرفته ترین و مجهزترین ماشین آلات وتاسیسات تولید ظروف فلزی برای بسته بندی مواد دارویی،غذایی،معدنی،شیمیایی،است

برتری کیفیت محصولات ،امکان صادرات آنها را به بازارهای بین المللی فراهم کرده و در حال حاضر  انواع بشکه های فلزی استوانه ای (در باز و بسته ) و مخروطی به  ظرفیت 35 تا 240 لیتری را بر اساس نیاز مشتریان برای حمل انواع مواد مایع و جامد تولید می نماید ، که البته عضو سندیکای بشکه سازان اروپاییبوده و دارای گواهینامه بین المللی ISO-2008 از AFAQ  فرانسه می باشد.

شرکت البرز چلیک در راستای توسعه از سال 1392 در عرصه تولید روغن نیز وارد شده . تولید کننده ی انواع روغن های صنعتی و خودروئی با برند کارولیس.  استفاده از روغن پایه تصفیه اول پالایشگاهی و بهترین مواد افزودنی و تولید بر مبنای نیازهای مشتری از اولویت های این واحد می باشد.

ازجمله محصولات شرکت البرز چیلیک ایران 

بشکه هاي فلزی استوانه اي در بسته

بشکه های فلزی استوانه ای در باز

بشکه های فلزی مخروطی در باز

پلمپ پرچ کن : پلمپ در دو سایز بزرگ و کوچک در اندازه ی 2 و ¾ اینچ  

تولیدکننده انواع روغن:

انواع روغنهای موتور های بنزینی:

شامل سطوح کیفیت و گرید های مختلف APISC/CC , API SG/CD    APISJ/CF4 , APISL/CF

:  انواع روغنهای دیزلی

شامل سطوح کیفیت و گرید های مختلف APICC , APICD , APICF4/CF , APICH4/CG4

انواع روغنهای دنده ای خودرویی:

شامل سطوح کیفیت و گرید های مختلف APIGL1 , APIGL4 , APIGL5

انواع روغنهای صنعتی:

شامل سطوح کیفیت و گرید های مختلف: 

الف: هیدرولیک         ب:کمپرسور           ج:دنده          د:گردشی و غیره

ظرفیت تولید روزانه این واحد2000 بشکه در روز بوده و محصول تولیدی این شرکت به دو صورتبسته بندی از ظروف فلزی 1 ، 4  ، 20 ،  208 لیتری استاندارد بازاربه صورت فله (Bulk) .ارائه می گردد .

خدمات ما

تولیدکننده بشکه های دربسته

اين بشکه ها با ظرفيت از 220 تا 240 ليتر با ضخامت و وزنهاي مختلف براي حمل و نقل و ونگهداري مايعات بر اساس استاندارد بين المللي ISO 15750 توليد مي گردند.
بشکه هاي با ضخامت يک ميل اين شرکت از نظر حمل مواد خطرناک مورد تائيد سازمان ملل قرار گرفته است
و شماره مخصوص سازمان ملل مبني بر تائيد بشکه در ته بشکه هاي يک ميل توسط دستگاه پرس مي گردد.

تولیدکننده بشکه های درباز

این بشکه ها با ظرفیت از 220 تا 240 لیتر با ضخامت و وزنهای مختلف برای حمل و نقل و نگهداری مواد جامد از قبیل مواد معدنی، شیمیایی، غذایی، انواع گریس و مواد دارویی براساس استاندارد بین المللی ISO 15750 I تولید می گردند.                                                                                                

بشکه های در باز مجهز به درب رینگی همراه با چفت پلمپ قابل مهر و موم کردن می باشند.

بشکه های استوانه ای در باز بارنگ درونی مخصوص صادرات کنسانتره با کیسه های مخصوص آلومینیومی و پلی اتیلن (Aseptic drum) نیز می باشد.                                         بشکه های درباز گردن داخل یاNECK-IN معروف به بشکه هایISO CONTAINER نوع دیگری از بشکه های درباز بوده و اکثراً برای صادرات محصول مورد استفاده قرار می گیرند

 

تولیدکننده بشکه های مخروطی

این بشکه ها با ظرفیت از 35 تا 210 لیتر در انواع مختلف برای حمل و نقل و نگهداری مواد جامد شیمیایی، معدنی، پتروشیمی، گریس و ... بر اساس استانداردهای جهانی تولید می گردند و بسته بندی مناسبی برای کلیه صنایع می باشند. کلیه بشکه های مخروطی با درب رینگی همراه دستگیره اهرمی با چفت قابل مهر و موم کردن بوده و بشکه های با ظرفیتهای 35 تا 70 لیتری برای تسهیل در جابجایی مجهز به دو عدد دستگیره بغل گوشواره ای نیز می باشند.                                                                                                                        

 

تولید کننده انواع روغن های خودرویی وصنعتی

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 02832936220
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید