درباره ما

شرکت آلفاازجمله مشهورترین و همچنان تنها تولیدکننده پودرهای آلومینای مورد استفاده در صنایع دیرگداز، پایه کاتالیست، مواد ساینده، مقاوم به شعله، شیشه و کاشی و سرامیک در ایران میباشد. این شرکت برای تضمین کیفیت واطمینان خاطر خریداران از کیفیت محصولات تولیدی شرکت آلفا، کلیه محصولات تا یک هفته پس از خرید دارای ضمانت عودت هستند.این شرکت با همکاری یک تیم مجرب تواناطراحی و مهندسی موفق به احداث اولین کارخانه تولید شمش سرب در منطقه گرمه خراسان شمالی میباشد. این شرکت توانایی تولید سرب از کنسانتره و هم از طریق بازیافت باطری های فرسوده را فراهم نموده است. همچنین شرکت آراد لیان فراور آریا ( آلفا ) با تکیه بر توان مهندسی خود و با همکاری خوب متخصصین خود توانسته است که برای اولين باراین افتخار راکسب کرده در ايران سرمایه گذاری بر روی خط توليد صنعتی آلفا آلومینا را به جریان به کار بی اندازد. ساخت این محصول استراتژیک حاصل طی شدن یک روند تحقیقاتی و احداث پايلوت بوده است. امر باعث شده تا در روند بررسی شرکت های دانش بنیان مورد ارزیابی و تایید کارشناسان مجرب و حرفی قرار گیرد.  هچنین پیش بینی وگزارش های مراکز معتبر بین المللی، قیمت آلومینا که در چند سال گذشته رو به کاهش بود با روند صعودی فعلی پیش خواهد رفت.

خدمات ما

صنایع تولید ابزارهای خردایش (گلوله‌های آسیاب)

آسیاب‌های گلوله‌ای به روز و یکی از اجزای مهم در فرآیندهای آماده‌سازی مواد مورد استفاده گرفته است و همچنین در صنایعی مانند صنایع معدنی و متالورژی، کاشی و سرامیک، چینی و لعاب، سیمان از کاربرد خوبی دارا میباشد. در آسیاب‌های گلوله‌ای سایش میان گلوله و بدنه و همین طور ورود ناخالصی به مواد داخل آسیاب به دلیل سایش گلوله‌ها که از جمله مشکلات پیش روی صنایع این شرکتمیباشد. همچنین استفاده از گلوله‌های سرامیکی به جای گلوله‌های فلزی، رو به رشد قرار دارد.

مواد سرامیکی  یکی از مواد ویژه اکسید آلومینیوم به دلیل ویژگی‌های مکانیکی چون سختی بالا، و از توانایی بالا و کاربرد در صنایع خردایش به عنوان گلوله‌های آسیاب را درا میباشد. که سختی و مقاومت به سایش ویه دارد، استحکام فشاری بالا، جذب آب و تخلخل پایین، دانسیته بالا، عدم ورود مواد ناخالصی به فرمول شیمیایی مواد آسیاب شونده، کاهش مصرف انرژی و افزایش بازده فرآیند که از جمله دلایل بهتربودن استفاده از گلوله‌های آلومینایی در سیستم‌های خردایش میباشد.

این شرکت دانش فنی مورد نیاز برای طراحی وتولیدماده اولیه مورد نیاز برای تولید گلوله‌های آلومینایی در کاربردهای مختلف و به روز را دارا میباشد که بر اساس سفارش مشتری و شرایط فرآیندهای صنعتی، محصول موردنظر میباشد.

صنایع تولید کاتالیست

 مواد پایه کاتالیست،داری خواص ویژه میباشد. پایه کاتالیست‌های آلومینایی این توانایی را داردموجب افزایش سطح ویژه برای واکنش، مقاومت حرارتی و استحکام مکانیکی بشوند. که این مواد پایه کاتالیست‌های آلومینایی، مواد متخلخلی میباشند و برای افزایش کارایی کاتالیست‌ها مورد استفاده میباست.

 وهمچنان به نوع کارایی مواد پایه کاتالیست آلومینایی، روش تولید، میزان تخلخل، ترکیب شیمیایی و خواص فیزیکی محصول تولید شده متفاوت میباشد. برای  پایه کاتالیست تولید نمایندعموما از آلومینای فعال استفاده مورد استفاده قرار میگیرد.

این شرکت دانش فنی آلومینای پایه کاتالیست با استفاده از روش‌هایبه روز از جمله روش‌های تر،در دسترس است و محصولات پایه کاتالیست آلومینایی با توجه به نوع کاربردویژه آن تولید می‌شود.

صنایع تولید لعاب و سرامیک

مواد لعاب‌های سرامیکی نقش ویژه در پروسه‌ی ساخت کاشی و سرامیکدارا میباشد. کابرد لعاب شامل صیقلی کردن سطح محصولات و رنگ کردن سطوح میباشد.که یژگی خاصت سطح نهایی محصول تأثیر از نوع و روش اعمال لعاب می‌باشد.
آلومینا مواد اساسی برای ساخت شیشه مورد استفاده  قرار می‌گیرد و از توانمندی ویژه در ترکیب شدن با اکسیدهای قلیایی و سیلیکا را دار میباشد.ازمقاومت ویژه شیمیایی و استحکام مکانیکی شیشه بالابرده و ضریب انبساط آن را کاهش می‌دهد. و به عنوان ماده مات کننده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده خاصت میشوداز آلومینا در ترکیب لعاب کاشی و سرامیک موجب می‌گردد تا امکان کنترل ویسکوزیته لعاب فراهم سازد و ماندگاری آن را افزایش دهد.استفاده از آلومینا علاوه بر بهبود خواص مکانیکی و استحکام لعاب امکان انجام یک سیری فرآیندبرای تغییر فاز و گستره وسیع دمایی فراهم سازد

صنایع تولید دیرگداز و عایق‌ها

نسوزها و عایق‌ها برای سرویس‌ ویژه و خاصت در دمای بالا طراحی و تولید می‌شوند. این مواد  ویژه در صنایع مختلف خواص ویژه خود را دارد و مورد استفاده قرار می‌گیرند. که توانایی بسیار خوبی دارد برای سرویس‌دهی در دمای بالا مستلزم استفاده از موادی با خواص مکانیکی و حرارتی و به روز از قبیل استحکام دما بالا، مقاومت به خزش، انتقال حرارت پایین (عایق‌ها)، مقاومت به شوک حرارتی و مقاومت به خوردگی است، که بر اساس دمای کاری و سایر ویژگی‌ها، گریدهای مختلف عایق و نسوز تولید می‌شوند.

صنایع تولید مواد ساینده

سرامیکی از جمله مواد است که خاصیت ساینده صنایع دارد، برای صاف کردن و زدودن مواد ناخالصی از سطوح مورد استفاده قرار می‌گیرند. آلومینا دارای خواص ویژه میباشدکه در مواد سرامیکی قابل استفاده قرار میگیرد در صنایع مختلف. بر این اساس نوع فرآیند ساخت، ساختار کریستالی و توزیع اندازه دانه آلومینا، گستره کاربرد آن در صنعت مواد ساینده متغیر خواهد بود.

صنایع تولید مواد مقاوم در برابر شعله

مواد سرامیکی آلومینایی استفاده میشود برای پر کردن صنایع پلیمر و مقاوم به شعله که این مواد به عنوان مهارکننده دود در پلیمرهایی چون پلی‌استر، اکریلیک، اپوکسی، پی وی سی و لاستیک‌ها مورداستفاده قرار میگیرند.

مود آلومینای هیدراته در صورتی که در دماهای بالای 200 درجه سانتی‌گراد قرار گیرد با انجام یک واکنش گرماگیر آزاد کردن مولکول‌های آب، از ناحیه احتراق، انرژی قابل توجهی می‌گیرد و درطول فرآیند هیچ محصول سمی و گاز دیگری تولید نمی‌شود.

 پژوهش‌های انجام شده در شرکت آلفا بر روی اکسید آلومینیوم مورد استفاده در مواد مقاوم به شعله موجب شده است تا دانش فنی مورد نیاز برای تولید محصولات با ساختار کریستالی، مورفولوژی و خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب برای مواد مقاوم به شعله به دست آمده و محصولات آلومینایی مقاوم به شعله در انواع گوناگون می سازند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : هرالد وستر
فکس : 02126206503
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید