درباره ما

عواملی همچون کیفیت محصولات ، هزینه های تولید ، سرعت و زمان انجام کار ، رقابت با محصولات مشابه و نیز ورود به بازارهای جهانی همه و همه ضرورت استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز و مدرن را برای تولیدکنندگان افزایش داده است. دستگاه ها و ماشین آلات لیزری با توجه به قابلیت هایی همچون کنترل پذیری ، سرعت و دقت بالای خود به عنوان بخش الزام آوری از تجهیزات صنایع مرتبط می باشند. در همین جهت شرکت امیران لیزر با توکل به خدا و به پشتوانه دانش فنی به روز در تلاش است تا در شناسایی نیاز و ارایه دستگاه ها با ویژگی های مورد نظر در خدمت صنعت کشور باشد.

شرکت پرتو پردازان امیران لیزر در سال 1399 با شماره ثبت 2481  تاسیس گردیده و با بهره مندی از کادری متعهد و مجرب در تلاش است تا با ارایه خدمات و دستگاه های با کیفیت در زمینه لیزرهای صنعتی گامی هر چند کوچک در مسیر رونق اقتصادی و تولید کشور بردارد. آرزوی مدیران این شرکت که از سال 1391 (به نام های سهند لیزر و هاب لیزر) در این حوزه کسب تجربه میکنند.

سوابق یک دهه فعالیت و اقدامات کنونی:

طراحی، تولید و فروش دستگاه های :

لیزر فایبر برش فلزات

لیزر فایبر حکاکی فلزات

لیزر فایبر جوش فلزات

(CO2)لیزر حکاکی و برش غیرفلزات

(CO2 Galvo)لیزر حکاکی پرسرعت غیرفلزات

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 31322325-26
اصفهان

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید