درباره ما

آشنایی با شركت صنعتی آموت سپهر سازنده دیزل ژنراتور، مولد برق گازسوز و تابلو برق، تامین و فروش قفل و دستگیره‌های الکترونیکی

شرکت صنعتی آموت سپهر در سال 1381 تاسیس گردید. این شرکت با هدف اجرای پروژه هاى اجرايى و مشاوره مهندسى در حوزه هاى صنعت، نفت و گاز و پتروشيمى، ساختمان، آب ، راه آهن و مترو فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت آموت سپهر در این چند ساله تلاش خود را کرده است تا با استفاده از تجربیاتی که در پروژه هاى صنعتى، پژوهشى بدست آورده است، در جهت ارتقا دانش فنی در صنعت گام بردارد. بنیان گذاران این شرکت دو عامل پشتکار و فعالیت سخت به همراه برنامه ریزی را از عواملی می دانند که میتوان با استفاده از آن راه های توسعه و پیشرفت را برای کشور هموار نمود.
شرکت صنعتی آموت سپهر در حوزه های صنعت آلومنیوم (آلومینای جاجرم ، آلومینیوم ایران ، آلومینیوم هرمزان، و آلومینیوم المهدی) ، صنعت پتروشیمی (پتروشیمی اراک)، تامین نصب تجهیزات و تاسیسات آتش نشانی مترو (شامل مترو تبریز(دو پروژه)، مترو شیراز، مترو مشهد و مترو تهران و راه آهن ایران) و ساختمان (دانشگاه علوم پزشکی گناباد( چهار پروژه) ، دانشگاه آموزش عالی گناباد) و تاسیسات و تجهیزات (تاسیسات زندان 1500 تفره تربت جام ، آب منطقه ای اردبیل و آب منطقه ای بیرجند) فعال بوده و تاكنون پروژه هاى متعددى را به پايان رسانيده است و تلاش نموده است تا با ارائه خدمات سريع و رعايت نكات كيفى ، رضايت كارفرمايان خود را جلب نمايد. در واقع این شرکت در حوزه تاسیسات و تجهیزات صنعت و ساختمان فعال می باشد.

در ادامه ویدئویی قرار گرفته است که جناب مهندس حمیدرضا علیدوست مدیرعامل شرکت صنعتی آموت سپهر به معرفی این شرکت صنعتی که در زمینه اجرای پروژه هاى اجرايى و مشاوره مهندسى در صنایع مختلف، تولید مولدهای برق گازسوز، ساخت دیزل ژنراتور و طراحی و ساخت تابلوهای برق فعال هستند، می پردازند.

تأسیس کارخانه آموت سپهر و آشنایی با محصولات آن

در سال 1395 شرکت آموت سپهر کارخانه ای را در شهرک صنعتی ایوانکی تأسیس کرد.

فعالیت های این کارخانه در سه حوزه زیر می باشد:

1- تولید و عرضه مولدهای برق از 20 کیلو وات تا 4 مگاوات

2- طراحی و ساخت تابلو برق های فشار ضعیف و متوسط

3- تولید مولدهای گاز سوز 22 کیلوواتی

این کارخانه ظرفیت سالانه تولید 300 دستگاه مولد برق دیزلی و 300 دستگاه مولد برق گاز سوز  و ساخت و تولید 1000 دستگاه تابلو های برق و کنترل را داراست.

آموت سپهر در زمینه محاسبه و طراحی نیروگاههای برق دیزلی و گازی مقیاس کوچک برای بخش خصوصی در سطوح متفاوت توان و ولتاژ شامل تمامی دیاگرامهای نصب و ملزومات نیروگاه فعالیت می نماید.

فعالیت های بازرگانی شرکت صنعتی آموت سپهر

شرکت صنعتی آموت سپهر توانسته است فعالیت بازرگانی خود را در حوزه ساختمان توسعه داده و اکنون نمایندگی رسمی برند ایزئو ایتالیا که یکی از برترین برندها در حوزه قفل و دستگیره‌های الکترونیکی دنیا است را دریافت نماید و خدمات پس از فروش را با بالاترین سرعت و کیفیت به مصرف کنندگان و پیمانکاران ارائه دهد. از این تجهیزات در پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، بانکی و هتلی استفاده می شود. آموت سپهر با سالها تجربه و اعتبار جهانی خود توانسته است برترین گواهی‌نامه‌های ایمنی و عملکردی را از بهترین مؤسسات کنترل کیفیت دریافت نماید. اکنون این شرکت دارای مجوزهای ایمنی از کشورهای ایتالیا و آلمان می باشد که سبب می شود مشتریان با اطمینان خاطر از محصولات این شرکت استفاده نمایند. 

خدمات ما

طراحی و ساخت دیزل ژنراتور، تابلو برق و مولد برق گازسوز

کارخانه آموت سپهر با توجه به مهارت و تجربه متخصصان مجموعه، توانسته است تمامی مراحل تولید را اعم از شاسی، کوپلینگ، کانوپی و تابلوهای کنترل و قدرت را توسط نرم افزارهای پیشرفته و دستگاههای cnc بصورت کاملا مهندسی انجام دهد.

شرکت در پروژه های پیمانکاری

از جمله پروژه های پیمانکاری آموت سپهر:

 • احداث و تکمیل سالن آمفي تئاتر و كتابخانه
 • تکمیل تاسیسات و ابنیه زندان تربت جام
 • طراحی، تهیه و ساخت نصب مخزن هوایی
 • اجرای سیستم اطفاء حریق مترو تبریز
 • احداث و تکمیل ساختمان خوابگاه دانشجویی ۳۰۰ نفره
 • سرمايش و گرمايش تالار اجتماعات (VRF)
 • تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان مشانیر
 • اجرای شبکه آب آتش نشانی و نصب پمپ
 • ضربه گير انتهای خط ريل BUMPING
 • ساخت و نصب ونتیلیتور سالن احیاء
 • احداث و تکمیل ساختمان پردیس دانشکده پزشکی
 • مطالعه تعمیرات و نگهداری واگن ها
 • تامین بوستر پمپ های آتش نشانی
 • مطالعات توسعه خطوط و ارتقاع سوله
 • نصب ۷ دستگاه تجهیزات سقفی چند منظوره
نمایندگی رسمی برند ISEO ایتالیا در زمینه قفل و دستگیره‌های الکترونیکی

راهکارهای کنترل تردد و مدیریت دسترسی هوشمند از فعالیت های دیگر شرکت صنعتی آموت سپهر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.amoutsmart.com مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : حمیدرضا علیدوست
ایمیل : info@amoutsepehr.com
فکس : 02188766341
دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۹، واحد ۱ / کارخانه ساخت دیزل ژنراتور و تابلو برق: تهران، کیلومتر 50 جاده سمنان، شهرک صنعتی ایوانکی، بلوار تلاش، خیابان تلاش 5،

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید