درباره ما

آشنایی با شرکت آنیک الکترونیک کویر یزد تولید کننده انواع سیستم های حفاظتی در ایران

شرکت آنیک الکترونیک کویر یزد از سال 1387 با تولید محصول دست ساز "تلفن کننده سیم کارتی"  به عنوان اولین تولید کننده این محصول در آن سال ، پا به عرصه صنعت تولید کشور گذاشت . با گذشت چندین سال و تلاش و پشتکار درسال 1390 موفق به تولید چندین نمونه از آن محصول در مقیاس صنعتی و با کیفیت قابل قبول شد. شرکت آنیک الکترونیک کویر یزد از سال 1393 با تولید اولین دزدگیر سیم کارتی با برد تمام SMD در ایران وارد رقابت با دیگر تولید کنندگان سیستم های اعلام سرقت شد و با لطف خدا ، تلاش مجموعه و لطف و همراهی همکاران عزیز موفق شد در مدت کوتاهی نام و برند ANIK را در بین بهترین های این صنعت در کشور قرار دهد.

در ویدئو زیر جناب امیرحسین جعفری مدیر عامل شرکت آنیک الکترونیک کویر یزد به معرفی این شرکت که در زمینه تولید انواع سیستم های حفاظتی در ایران فعالیت دارد، می پردازد.

افتخارات مجموعه آنیک الکترونیک کویر یزد

امروز مفتخریم که بزرگترین و کامل ترین سبد محصولات حفاظتی در ایران را در اختیار داریم و با وجود محصولات منحصر به فردی که این مجموعه ، تنها تولید کننده آن در کشور است ، موفق شدیم در صدر جدول تنها و اولین تولید کنندگان این سری از محصولات قرار بگیریم. سبد محصولات بزرگ آنیک الکترونیک شامل انواع دزدگیر اماکن سیمکارتی و ساده و محصولات ارتباطی با شبکه و اینترنت ، بیش از 5 نوع سنسور حرکتی ، انواع کیپد کنترل ، اکسپندر ، ریموت کنترل ، آژیر، بلندگو و.... می باشد. 

حضور در تمام دوره های نمایشگاه ایپاس تهران از سال 1394 ، اخذ ایزوهای 9001 – 10002 – 10004 – 14001 – 45001 - CE و همچنین شرکت در نمایشگاه بزرگ سکوریزا (SICUREZZA 2019)  ایتالیا ( اولین و تنها نماینده ایران در این نمایشگاه) بخشی از افتخارات امروز آنیک الکترونیک است. شرکت آنیک الکترونیک کویـر یزد در سال 1398 به عنوان مجموعه مبتکر و کار آفرین از سوی خانه صنعت ، معدن و تجارت استان یزد انتخاب شد.  در سال 1399 با معرفی بسته کاملی با نام " سامانه کنترل و نظارت هوشمند" موفق شد در جمع شرکت های دانش بنیان در ایران قرار بگیرد.  در سال 1400 به عنوان واحد نمونه صنعتی از سوی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یزد برگزیده شد. قطعا بخش بزرگی از موفقیت و پیشرفت امروز این مجموعه را مدیون همراهی و دلگرمی همکاران عزیز  می دانیم. امیدواریم با معرفی محصولات جدید و پیشرفته تر در این صنعت همچنان پیشتاز اولین ها در ایران بمانیم تا همراهی شما عزیزان را بی پاسخ نگذاریم.

محصولات شرکت آنیک الکترونیک کویر

1- دزدگیر اماکن

انواع دزدگیرها:

- مدل A770/دزدگیر اماکـن دو گانه (سیم کارت- خط ثابت): در این نوع دزدگیر صفحه کلید به برد اصلی متصل است. امکانات جدید این نوع دزدگیر شامل دستگاه حذف ریموت از راه دور،زون پدال،گزارش باتری ضعیف و گزارش قطع بلندگو می باشد. قاب این دزدگیر به گونه ای طراحی شده است که درب به راحتی از آن جدا می شود. مدل A770 قابلیت قرار دادن دو سیم کارت در خود را دارد و هم از طریق سیم کارت و هم خط ثابت قابل کنترل است.

- مدل A670/دزدگیر اماکن دو گانه (سیم کارت- خط ثابت)

- مدل A570/دزدگیر اماکن دو گانه (سیم کارت- خط ثابت)

- مدل ECO4000/دزدگیر اماکن سیم کارتی

- مدل A470/دزدگیر اماکن سیم کارتی

- مدل A370/دزدگیر اماکن خط ثابت

- مدل A260/دزدگیر اماکن ساده

2- سنسور تشخیص حرکت

سنسورهای تشخیص حرکت آنیک در سه دسته چشمی حرکتی باسیم، چشمی حرکتی بی سیم و چشمی حرکتی دیجیتال قرار میگیرد. مدل چشمی حرکتی بی سیم شامل دو مدل WP1 (315) و مدل WP1 (433) بیشتر در ساختمان هایی که قرار نیست سیم کشی شوند مورد استفاده قرار می گیرد. مدل چشمی حرکتی با سیم شامل دو مدل P1 و P3 جزء سنسورهای معمولی آنیک است که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارد. در نهایت مدل چشمی حرکتی دیجیتال آنیک با عنوان مدل  DP1 که از جمله مدل های باسیم است دارای ۴ فیلتر عبوری دیجیتال که باعث می شود در شهر هایی که گرما و رطوبت بالایی دارند،خطای کمتری پیش آید.

3- کیپد کنترل

- مدل T1/کیپد کنترل نمایشگر لمسی

کیپد کنترل مدل T1 قابلیت برنامه ریزی روزانه و هفتگی را جهت کنترل دزدگیر دارد.  به طور مثال می توان به این طریق برنامه ریزی کرد که مثلا کرکره مغازه صبح ساعت 8 باز شده و ظهر ساعت 3 بسته شود و در روزهای تعطیل مثل جمعه عمل نکند.

- مدل K910/کیپد کنترل لمسی

کیپد کنترل مدل K910 دارای یک صفحه لمسی ولی بدون نمایشگر است. در این مدل کنترل دزدگیر و خروجی ها امکانپذیر است. 

- مدل K808/کیپد کنترل دکمه ای

کیپد کنترل مدل K808 دارای یک صفحه کلید دکمه ای است که این امکان را می دهد که بتوان دزدگیر و خروجی ها را کنترل نمود.

4- تلفن کننده

تلفن کننده های آنیک در دو دسته GL150/تلفن کننده دوگانه (سیم کارت – خط ثابت ) و L50/تلفن کننده خط ثابت قرار میگیرند. مدل GL150 درهنگام تحریک ازطریق سیم کارت و خط ثابت تماس می گیرد ولی مدل L50 فقط از طریق خط ثابت اطلاع رسانی را انجام می دهد.

5- افزایش دهنده

6- برق اضطراری

7- ریموت

8- آژیر

9- نظارت بر هشدار

10- بردهای جانبی

خدمات ما

اولین کیپد تاچ سیستم حفاظت هوشمند در ایران

کیپدها نوعی رابط مانند ریموت برای کنترل دزدگیر هستند. کاربر با رمزی که مخصوص به اوست می تواند با استفاده از کیپد، دزدگیر را فعال یا غیرفعال کند (این نوع از کیپدها امکان افزودن کاربر تا 10 مورد را دارند).

محل نصب کیپدها در کنار ساختمان است که براساس زمانی که در نظر گرفته شده، به کاربر این امکان را می دهد که از مکان خارج یا وارد شوند. بعد از این زمان هرگونه حرکتی می تواند دستگاه را تحریک نماید.

اولین تولید کننده سامانه نظارت هوشمند با برد SMD در ایران
اولین تولید کننده تلفن سیمـکارتـی در ایران
اولین سامانه کنترلی آدرس پذیر در ایران
اولین سامانه کنترلی تحت شبکه

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مهندس امیرحسین جعفری نجف آبادی

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید