درباره ما

معرفی شرکت آبگون فولاد توس سازنده انواع سازه های فلزی

شرکت آبگون پولاد توس در سال 1381 فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع سازه های فلزی در زمینی به مساحت 2500 متر مربع با 2000 متر مربع سالن تولید و 400 متر مربع فضای اداری در شهرک صنعتی فناوریهای برتر ماشین آلات خود را  نصب و راه اندازی کرد. مجموعه آبگون صنعت پولاد در زمینه طراحی، ساخت، اجرا و نصب و راه اندازی انواع سازه های فلزی، سوله و اسکلت فعالیت مستمر دارد. در حال حاضر ما تامین کننده طیف گسترده ای از محصولات به بخش خصوصی و عمومی هستیم که مهندسی ساخت سازه های فلزی، خدمات نصب و راه اندازی و بازرسی فنی، تست جوش و انواع آزمونهای غیر مخرب از جمله مهم ترین انهاست.

گروه صنعتی آبگون پولاد توس با کسب تجربه های ارزشمند در طول کار، خود ساخته شده است و نه تنها توانایی های بالقوه خود را نشان داده بلکه خلاقیت و ابتکار عملش را به اثبات رسانده است ولذا از یک طرف در آستانه هزاره سوم موفقیتهای خود در فتح قله های تکنولوژی جدید و لذت کیفیت سالاری را جشن می گیرد، از طرف دیگر بمنظور شکوفایی و ترقی روز افزون به خلق تجربه های جدید پرداخته و در این راه مقدس از به  اشتراک گذاشتن پتانسیل بی حد و حصر خود با شما افتخار می کند.

خدمات ما

اجرای فوندانسیون

کارخانجات صنایع غذایی به آرا و پروژه جاده ابریشم

نصب کوره
ساخت و نصب سوله
طراحی و ساخت و نصب مخازن باکس فیدر
ساخت و نصب اسکلت ساختمان

ساخت و نصب اسکلت ساختمان فکوری و مجتمع تجاری اکسین

سایر خدمات

تراشکاری، سوراخکاری، مونتاژ، تمیزکاری، سنگ زنی، سند بلاست و رنگ آمیزی از دیگر خدمات این مجموعه هستند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مهندس رضا حسینی مقدم
تلفن : 05138925580
ایمیل : aptco.ir@gmail.com
فکس : 05138925581
مشهد، میدان هفت تیر، حدفاصل شهید صارمی- پلاک282 طبقه اول

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید