درباره ما

شرکت آرا سنگ الوند به عنوان کارخانه تولید سیلیس در سال ۱۳۷۴ تأسیس شده است و همچنین این توانمندی را دارد انواع فرآوری سیلیس، فلدسپات سدیک و پتاسیک، دولومیت، انواع کربنات کلسیم، ذغال آنتراسیت، کربن اکتیو، ماسه گارنت، جرم نسوز سیلیس، میکروسیلیس، مسباره، مل، میکا و فرآورده های معدنی بسازد و باسخت کوشی خودشان با مجموعه شرکت توانسته است محصولات خود را با کیفیت و تنوع بهتر و بیشتر وارد بازار نماید و بازار مصرف  خوبی را در داخل و خارج از کشور برای محصولات خود بدست آورد.

این شرکت هدف بسیار بالای داشته که این باعث گسترش و به روز رسانی تجهیزات و استفاده از فن آوری های جدید جهت تولید بیشتر و کیفیت بهتر محصولات خود شده است و همچنین گام بزرگی را جهت پیشرفت صنعت کشور در این زمینه برداشته است.

 

خدمات ما

آنتراسیت

آنتراسیت،زغالیست سخت، سیاه،براق،حداقل مقدار آب و مواد فرار و بیشترین مقدار کربن (بین 75 الی 95 درصد) دارا می باشد.خواص مواد کانیاست که آنتراسیتعلی رغم دارا بودن مقدار زیاد کربن، به سختی مشتعل می شود و وقتی می سوزد، شعله آبی کوتاه و بدون دود دارد و آخرین فرآورده تغییر و تبدیل مواد گیاهی از طریق سلسله مراحل زغال نارس، لیگنیتو زغال بیتومینه میباشد. مقدار تولید این شرکت در سال 2010 در کل جهان برابر 670 میلیون تن میباشد.

مواد معدنی آنتراسیت نوعی زغال خشک و سخت است که بیش از 90 درصد کربن دارد و دارای درخشندگی شیشه ای است.

پودر مل

اسم انگلیسی پودرمل، marble dust میباشد.ممکن است اگر ترجمه لغتی شود اذعان کنید که marble dust پودر مرمر میباشد، ولی در اصل سنگ مرمر و سنگ آهک هر دو دارای یک فرمول شیمیایی هستند (CaCo3) و دارای کربنات کلسیم میباشند.

ماسه گارنت

موادگارنت یک گروه از مواد معدنی سیلیکات از عصر برنز ساخته شده است کهاین سنگ های قیمتی خواص سایندگی بالایی دارد که از واژه گراناتوم گرفته شده‌است و استفاده می شودبرای سایندگی. انحلال مواد در اسیدها به سختی صورت میگیردو آسانی ذوب نمی‌شوند. تمام گونه های این مواد دارای خواص فیزیکی مشابه و فرم های کریستالی میباشندکه در ترکیب شیمیایی متفاوت میباشند.موادگارنت دارای گونه های مختلف هسند مانندپیروپ، آلماندین، اسپسارتیت، گروسولا (آمونیت یا سنگ دارچین)،آندرانیت و اوارویت

سیلیس همدان

مواد سیلیسیم دی اکسید یا سیلیس همدان با فرمول شیمیایی SiO2 فراوان‌ترین ترکیب اکسیدی موجود در پوسته زمین میباشد نام سيليس Silicon از واژه لاتين (Silicis) به معنی (flint ) سنگ سخت، سنگ آتش زنه يا سنگ چخماق گرفته شده است. نام سیلیس برای کلیه کانی هایی که با فرمول عمومی SiO2 به کار  میرود.

تركيب شيميايي، و خواص فيزيكي سيليس، تعيين كننده كيفيت و موارد مصرف آن در هر يك از صنايع مورد استفاده است

میکا

 مواد میکا گروهی از ترکیب های پیچیده سیلیکات آلومینیوم آبدار و فلزهای قلیایی است که آب ترکیب همه آنها به صورت هیدروکسیل است و بسیار آنها دارای یک یا چند عنصر دیگر مانند آهن، منیزیم، لیتیم و فلوئورمیباشند.کانی های اصلی گروه میکا، مسکوویت، فلوگوپیت، بیوتیت، لیپدولیت میباشدکه از این مواد، مسکوویت و فلوگوپیت ارزش اقتصادی بیشتری دارا میباشد.

میکروسیلیس

یک محصول جانبی از کوره‌های قوس الکتریکی القایی در صنایع فلز سیلیس و آلیاژ فرو سیلیس است؛ که در صنعت بتن زیاد استفاده میشود. کاهش مواد کوارتز به سیلیس در دمای ۲۰۰۰ درجه سانتی گراد موجب تولید بخارات SiO2  می‌شود؛ که این بخار در منطقه دما پایین به ذرات بسیار ریز کروی متشکل از سیلیس غیر کریستالی (آمورف) اکسیده و متراکم می‌شوند.  موادمیکروسیلیکا با فیلتر کردن گازهای خروجی در بگ فیلترها، جمع‌آوری می شود.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : حسن بیگی ازندریانی
همدان

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید