درباره ما

شرکت تولیدی پارافین آرش مهیا (آرماکو) فعالیت خود را در سال 1381 آغاز کرد.
باب بهره گیری از دانشو تجربیات بینانگذاران خود موفق شد تا در مدت زمان کوتاهی به یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه وکسهای صنعتی مبدل شده و ضمن تأمین بازار داخلی بیش از 90% مصولات خود را به اقصا نقاط جهان صادر کند.
 شرکت آرماکو با اتکا به تلاش و همیت کارکنان و مدیران خود توانست با ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، نام تجاری خود را در داخل و خارج از کشور بعنوان برندی معتبر معرفی نماید.
بیش از 17 سال تجربه در امر تولید و صادرات، این موقعیت را نصیب این شرکت کرده تا با انطباق با استادنداردهای بین المللی، خود را در زمره برترین صادرکنندگان کشور قرار داده و طی سه سال متوالی بعنوان صادرکننده برتر انتخاب گردد.
 شرکت تولیدی پارافین آرش مهیا همواره صداقت در گفتار و عمل را بعنوان یک عامل اصلی در مناسبات تجاری خود در نظر گرفته و همیشه سعی بر ایجاد رویکریدی صادقانه در جهت حصول منافع دو جانبه با مشتریان خود داشته است.
جوایز و افتخارات
شرکت آرش مهیا در طی بیش از10 سال فعالیت تولیدی و بازرگانی خود، همواره به دنبال افقهای جدیدی در بازارهای جهانی بوده و با اکتفا نکردن به یک یا چند بازار خاص، سعی بر گسترش بازارهای هدف در اقصی نقاط جهان داشته است.

20سال تجربه درتولید
3 عنوان صادرکننده برتر
27 بازار بین المللی
4 نمایندگی فروش خارجی.

خدمات ما

ساخت و تولید محصولات ذیل:

پارافین جامد:پارافین مخلوطی از هیدروکربن های اشباع جامد استخراج شده از نفت خام، با تعداد کربن بین ۲۰ تا ۴۰ می باشد که دارای ظاهری یکنواخت و عاری از هرگونه مواد خارجی بوده و در دمای اتاق جامد است.
فوتس اویل:فوتس اویل ماده ایست روغنی که در فرایند تولید پارافین جامد بعنوان یک محصول جانبی بدست می آید.
اسلک وکس:اسلک وکس ماده ایست مرکب از وکس و روغن که ﻣﺤﺼﻮل ﺟﺎﻧﺒﻲ ﭘﺎﻻﻳﺸﮕﺎﻫﻬﺎی ﺗﻮﻟﻴﺪ روﻏـﻦ ﻣﻮﺗـﻮر بوده و ﻣـﺎده اوﻟﻴـﻪ ﺗﻮﻟﻴـﺪ ﭘـﺎراﻓﻴﻦ ﻣﻴﺒﺎﺷـﺪ.
امولسیون:امولسیون نوعی مخلوط کلوئیدی است که از ترکیب روغن یا وکس در آب ایجاد می شود. امولسیون از مخلوط دو ماده غیر قابل امتزاج به وجود می آید که یکی از مواد در دیگری به صورت معلق درمی آید.
گرانول:گرانول نوعی ساختار است که در گروه پلیمر ها قرار دارد.ساختار گرانول به صورت دانه دانه بوده و در صنایع مختلف مانند لاستیک سازی،مواد پلاستیکی و ... مورد استفاده قرار میگیرد.
پارافین مایع:پارافین مایع وایت اویل محصولی است که از تصویه نفت خام حاصل می شود.

وازلین:وازلین یک ماده نیمه جامد تصفیه شده از Petrolatum است و از هیدروکربن ها با بیش از 20 اتم کربن در ساختار مولکولی تشکیل شده است.

خدمات مستقیم و بی واسطه

1.کنترل کیفی:شرکت آرماکو نظارت دقیق بر کیفیت محصولات را بعنوان اصلی لازم و اساسی در جهت حفظ حقوق مشتریان در فرایند تولید خود سازماندهی کرده.

2.تدارکات حمل کالا:در تجارت، لجستیک یا به زبان ساده تدارک ارسال یک محموله، مستلزم هماهنگی و یکپارچه سازی بخشهای مختلف یک نهاد تجاری بوده.

3.خدمات گمرکی:شرکت آرماکو با دارا بودن نماینده انحصاری در کلیه گمرکات کشور، خدمات اظهار و ترخیص کالا را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ماکان جلالیان
تلفن : 021-2146110525
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید