درباره ما

شرکت اردلان آلیاژ آینه زدای باشرکتهای آهن و فولادارفع ،کاوه جنوب کیش ،فولاد هرمزگان،فولاد آلیاژ ایران،مجتمع صنعتی اسفراین ،فولادخراسان ،فولاد سپهر شرق ،ریخته گری ایران خودرو و ریخته گری مالیبل سایپا و غیره….افتخار همکاری داشته است لذا لیست مواد و کالاهای موجود داخل انبار به حضورتان ارسال میگردد درصورت نیازاین شرکت آمادگی تامین نیازهای ان شرکت محترم را اعلام مینمائیم :

  • فرو سیلیکو منگنز
  • فرو منگنزپر کربن و فرو منگنز کم کربن و فرو منگنز متوسط
  • فرو کروم کم کربن و فرو کروم پرکربن
  • فرو سیلیس
  • فرو مولیبدن و نیکل و شمش قلع
  • گرافیت پرسولفورو کم سولفور ۹۸ درصد کربن وارداتی

خدمات ما

سیلیکو منگنز ( Si-Mn )

سیلیکو منگنز آلیاژی از ترکیب منگنز، سیلیسیوم و مقدار کمی کربن است که از ذوب سرباره فرو منگنز پر کربن یا کانه‌ی منگنز با زغال و کوارتز تولید می‌شود. درصد منگنز بین ۶۵ تا ۶۸، سیلیسیوم بین ۱۶ تا ۲۱ و کربن حدود ۱/۵ تا ۲ درصد می‌رسد.سیلیکو منگنز ماده مناسبی برای اکسیژن زدایی فولاد محسوب می‌شود. این ماده، در مقایسه با فرو سیلیکون و فرو منگنز اکسیژن‌زدای قوی‌تری به حساب می‌آید، زیرا در مقایسه با ترکیب SiO2 جامد تشکیل شده در حین دی اکسید شدن فرو سیلیکون، سیلیکات منگنز مایع کلوخه شده و راحت‌تر از مذاب جدا می‌شود.

فرو منگنز (Fe-Mn)

فرو منگنز آلیاژی فلزی از ترکیب آهن و منگنز است. معمولا بین ۶۵ تا ۹۵ درصد ترکیب آن را منگنز تشکیل می‌دهد. عنصر منگنز نیز همانند سیلیسیوم خاصیت اکسیژن‌زدایی و گوگردزدایی دارد. گرچه قدرت اکسیژن زدایی منگنز به اندازه‌ی سیلیسیوم نیست، اما این عنصر نیز به دلیل اصلاح سیستم آهن-کربن استحکام کششی، سختی، سختی‌پذیری، چقرمگی و کارپذیری فولاد را بهبود می‌دهد.

فروسیلیس

سیلیسیم (Si) پس از اکسیژن فراوان‌ترین عنصر روی کره زمین است که در طبیعت به صورت کوارتز یافت می‌شود. از این عنصر آلیاژها و فروآلیاژهای مختلفی ساخته شده که هر کدام با توجه به ترکیب شیمیایی کاربردهای مختلفی پیدا کرده‌اند. فروسیلیس یا فروسیلیسیم (Ferrosilicon) یکی از این آلیاژهاست که در این مقاله سعی داریم تا شما را با خواص این فروآلیاژ و نحوه‌ی انتخاب یک فرو سیلیس مرغوب آشنا کنیم.

فرو مولیبدن

همانطور که ذکر شد این  بشترین مصرف این ماده در تولید فولادهای آلیاژی می­باشد. در تولید قطعات ماشین، صنایع نظامی و مته های دریل، فولادهای زنگ نزن و مقاوم به دمای بالا که در محیط های شیمیایی بکار گرفته می­شوند، ژنراتورها، قطعات بکار رفته در صنعت پتروشیمی و توربین­ها از این ماده استفاده می­شود.

از آنجا که مولیبدن یک دیرگداز فلزی محسوب شده و دارای دمای ذوب قابل توجه ۲۶۲۳ درجه سانتیگراد می­باشد، می­توان انتظار قابلیت استفاده از فرومولیبدن جهت تولید قطعات مورد نیاز در دماهای بالا را داشت. همین مورد کاربرد وسیعی از این ماده برای سوپرآلیاژهای پرکاربرد در دماهای بالا بوجود آورده است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

قم، میدان معلم

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید