درباره ما

شرکت اردلان آلیاژ آینه زدای یکی از شرکت های بزرگی در ایران میباشد؛که در زمینه تولید و تامین و تهیه مواد اولیه شرکت های فولاد و ریخته گری فعالیت دارد و در این زمینه با شرکت های آهن و فولاد ارفع، کاوه جنوب کیش، فولاد هرمزگان، فولاد آلیاژی ایران، مجتمع صنعتی اسفراین، فولاد خراسان، فولاد سپهر شرق، ریخته گری ایرانخودرو، ریخته گری مالیبل سایپا و غیره….افتخار همکاری داشته است؛ همچنین لیست مواد و کالاهای موجود داخل انبار به حضورتان ارسال میشودو درصورت نیاز،آمادگی لازم را برای  تامین نیازهای آن شرکت محترم می شمارت:

1-فرو سیلیکو منگنز
2-فرو منگنز پر کربن و فرو منگنز متوسط کربن و فرو منگنز کم کربن
3-گرافیت پرسولفور و کم سولفور ۹۸ درصد کربن وارداتی
4-فرو سیلیس
5-فرو مولیبدن و نیکل و شمش قلع
6-فرو کروم پر کربن و فرو کروم کم کربن

خدمات ما

سیلیکو منگنز

فروسیلیکو منگنز آلیاژی که از جمله مواد معدنی میباشد؛از ترکیب منگنز، سیلیسیوم و مقدار کمی کربن است و این مواد از ذوب سرباره فرو منگنز پر کربن یا کانه‌ی منگنز با زغال و کوارتز  ساخته می‌شود. درصد مواد منگنز بین ۶۵ تا ۶۸، موادسیلیسیوم بین ۱۶ تا ۲۱ و موادکربن حدود ۱/۵ تا ۲ درصد می‌رسد. مواد معدنی سیلیکو منگنز ماده مناسبی برای اکسیژن زدایی فولاد به شمار میرود. که این ماده معدنی در مقایسه با فرو سیلیکون و فرو منگنز اکسیژن‌زدای قوی‌تری به حساب میرود، چون که در مقایسه با ترکیب SiO2 جامد تشکیل شده در حین دی اکسید شدن فرو سیلیکون، سیلیکات منگنز مایع کلوخه شده و راحت‌تر از مذاب جدا می‌شود.

فرو منگنز آلیاژی

فرومنگنز آلیاژی فلزی میباشد از ترکیب آهن و منگنز ساخته شده است. که این ماده معمولا بین ۶۵ تا ۹۵ درصد ترکیب آن را منگنز تشکیل می‌دهد. ماده معدنی منگنز نیز همانند سیلیسیوم خواص کسیژن‌زدایی و گوگردزدایی درا میباشد.اگرچه قدرت اکسیژن زدایی سیلیسیوم به مراتب بیشتر از منگنز میباشد، اما اکسیژن نیز به دلیل اصلاح سیستم آهن-کربن استحکام کششی، سختی، سختی‌پذیری، چقرمگی و کارپذیری فولاد را بهبودمی بخشد.

فروسیلیس

مواد معدنی سیلیسیم پس از اکسیژن فراوان‌ترین عنصر روی کره زمین میباشد؛ این مواد در طبیعت به صورت کوارتز پیدا می‌شود. از این عنصر آلیاژها و فروآلیاژهای مختلفی تولید شده که هر یک با توجه به ترکیب شیمیایی کاربردهای مختلفی پیدا کرده‌اند. فروسیلیسیم یکی از این آلیاژهاست.

فرو مولیبدن

 بشترین مصرف ماده فرو مولیبدن درساخت فولادهای آلیاژی است؛که در ساخت قطعات ماشین، صنایع نظامی و مته های دریل، فولادهای زنگ نزن و مقاوم به دمای بالا که در محیط های شیمیایی بکار برده می­شوند، ژنراتورها، قطعات بکار رفته در صنعت پتروشیمی و توربین­ها از این ماده استفاده می­شود.

چون که ماده مولیبدن یک دیرگداز فلزی محسوب شده و دارای دمای ذوب قابل توجه ۲۶۲۳ درجه سانتی گراد دارا است، می­توان انتظار قابلیت استفاده از فرو مولیبدن جهت ساخت قطعات مورد نیاز در دماهای بالا را داشته باشد. که همین مورد کاربرد وسیعی از این ماده برای سوپرآلیاژهای پرکاربرد در دماهای بالا بوجود آورده است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید