درباره ما

آشنایی با شرکت آریا فنر تولید کننده انواع فنرهای کششی، فشاری، استیل، تسمه فنری، پرس کاری

کارگاه فنرسازی آریا فنر در زمینه طراحی و تولید انواع فنرهای صنعتی فعالیت دارد. در این مجموعه صنعتی انواع فنرهای کششی، فشاری، استیل، تسمه فنری و ... با دستگاه اتوماتیک و در اندازه های مختلف تولید می شود. پرسکاری از جمله خدماتی است که در این کارگاه ارائه داده می شود.

فنرها به عنوان ابزاری که از آنها برای ذخیره انرژی مکانیکی استفاده می گردد، براساس جنس، میزان تغییر حالت و نحوه ساخت، شکل و کاربردهای مختلفی دارند که در صنایعی همچون صنعت خودروسازی، لوازم خانگی، ابزارها و ماشین آلات مکانیکی و صنعتی استفاده می‌شوند.

کنترلهای دقیق که نتیجه آن تولید فنر استاندارد و باکیفیت است و توجه به اصل مشتری مداری اکنون موجب شده تا تأمین کننده انواع فنر در شرکتها و مراکز صنعتی مختلفی از جمله شرکتهای سازنده تجهیزات نیروگاهی، شرکتهای سازنده ماشین آلات کشاوزی، شرکتهای خودروسازی و ... باشیم. 

انواع فنرهای تولیدی فنرسازی آریا فنر

1- فنرهای کششی

فنرهای کششی از انواع فنرهای صنعتی هستند که با توجه به ویژگیهایی که دارند میتوان در موارد بسیاری از آنها استفاده کرد. این فنرها زمانی که کشیده می شوند انرژی در آنها ذخیره می گردد و با رها کردن آنها این انرژی آزاد می گردد. به جز قلابهایی که در دو سر این فنرها قرار میگیرد و بیشتر در معرض آسیب هستند می توان گفت این فنرها از دوام و مقاومت خوبی برخوردارند و به ندرت دچار خرابی می شوند. 
از فنرهای کششی در صنایع خودروسازی (مانند برف پاک کن و دربهای اتوموبیل)، صنعت ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی، ابزار و تجهیزات پزشکی، ماشین آلات و تجهیزات صنعت نساجی، لوازم خانگی، ساخت قطعات و تجهیزات مهندسی پزشکی و ... استفاده می گردد.

2- فنرهای فشاری

فنرهای فشاری از لحاظ ظاهری با فنرهای کششی مشابه یکدیگر هستند و تفاوتی که وجود دارد در نحوه عملکرد آنهاست. در این نوع فنرها بین حلقه های مارپیچی فاصله ای در نظر گرفته شده است که با فشردن فنر این فاصله کم شده و انرژی در فنر ذخیره می گردد. فنرهای فشاری در مقایسه با فنرهای کششی نه تنها مقاومت بالاتری داشته بلکه در موارد خستگی هم عمکرد خیلی بهتری دارند. از آنجایی که فنرهای فشاری برای تحمل فشار تولید می شوند یکی از مهمترین کاربردهای آنها در صنایع خودروسازی است که در ساخت کمک فنر اتومبیل ها استفاده می گردد. میزان تحمل فشار در این نوع فنرها به کیفیت ساخت، ارتفاع حلقه ها و جنس آن بستگی دارد.

3- استیل فنری

استیل فنری از محصولات دیگر این مجموعه است که همان ورق ضدزنگ می باشد. این ورق ها سختی بالایی دارند و در برابر خوردگی و دمای بالا و همچنین زنگ زدن مقاوم هستند. همچنین مقاومت خوبی در برابر فشار و نیروی خارجی دارند.

این نوع ورق ها در صنایع خودروسازی، نفت و گاز و پتروشیمی، لوازم خانگی و صنعت برق و الکترونیک کاربرد دارند.

4- تولید تسمه فنری

تسمه فنر یا همان فنر حلزونی از تسمه و یا مفتول های نوردی ساخته می شود و نوعی فنر تخت هستند. این فنرها دارای یک سر ثابت و یک سر پیچیده به محور است که در اثر پیچیده و یا کوک شدن می تواند انرژی مد نظر خود را ذخیره کند. یکی از موارد کاربرد این فنرها در ساخت دسته در می باشد.

 

خدمات ما

تولید فنر کششی

فنرهای کششی کارگاه صنعتی آریافنر از دوام و مقاومت خوبی برخوردار بوده و بسیار به ندرت دچار خرابی می شود.
 

تولید فنر فشاری

فنرهای فشاری از مقاومت بالاتری نسبت به فنرهای کششی برخوردار هستند و که یکی از کاربردهای آنها استفاده در کمک فنر اتوموبیل می باشد.

تولید استیل فنری

استیل فنری همان ورق ضدزنگ است که از سختی بالایی برخوردار بوده و در برابر خوردگی و دمای بالا و همچنین زنگ زدن مقاوم است.

 

تولید تسمه فنری

تسمه فنر یا همان فنر حلزونی نوعی فنر تخت است.

پرس کاری

در هنگام پرسکاری، فلز موردنظر را تحت فشار قرار میدهیم تا به شکل معینی درآید. به این صورت که ورق فلز را که سطح صاف و یکنواختی دارد در ماشین پرس قرار میدهیم و این ورق بعد از تحمل فشار به شکل قالب و یا شکلی که خودمات تعریف کردیم درمی آید. از پرسکاری صنایعی همچون خودسازی، لوازم خانگی، صنایع نظامی و دفاعی، هوا و فضا، تولید قطعات فلزی و فنرها، صنایع تولید تجهیزات پزشکی و .... استفاده میگردد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
یزد

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید