درباره ما

شرکت سیم و کابل آرین ابهر در سال 1383 در شهرک صنعتی نورین ابهر واقع در استان زنجان تأسیس شد.با توجه به اهمیت نقش محوری کیفیت محصولات، با خرید ماشین آلات پیشرفته خط تولید،ضمن بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا وتجهیز آزمایشگاه خود به دستگاه های پیشرفته و ابزاردقیق و با پیاده سازی سیستم کنترل و بازرسی و آموزش مستمر پرسنل، بر اساس استاندارهای معتبر ملّی و بین المللی سعی در برآوردن این مهم داشته است وهم اکنون از شرکت های مطرح در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق، مخابراتی،خودرویی و تخصصی از هر دو هادی مس و آلومینیوم از سایز 0.5 تا 500 میلیمتر مربع در خدمت صنایع مادر و عمرانی کشور می باشد.

ماموریت: 

متعهد به ارائه نوآوری و کیفیت در صنعت سیم و کابل از طریق فناوری مدرن

ما به مشتریان خود محصولات سیم و کابل با کیفیت بالا و مقرون به صرفه، بر اساس فناوری روز و رویکردهای نوآورانه ارائه می‌دهیم. با توجه به ارزش‌های اصلی شرکت، تمامی افراد در ساختار سازمانی ما، نهایت تلاش خود را برای اجرای اصول و ارائه رشد پایدار می‌کنند

چشم انداز:

ارائه ارتباط با کیفیت برای شهرها، کشورها و قاره های جهان.
چشم انداز سیم و کابل آرین ابهر این است که ارائه دهنده جهانی سیم و کابل استاندارد باشد و به مردم کمک کند تا ارتباط بهتری را تجربه کنند. کابل ها نقش مهمی در زیرساخت شهرها دارند زیرا داده ها و انرژی را انتقال می دهند.
 ما معتقدیم که تولید با کیفیت در صنعت سیم و کابل منجر به اتصال با کیفیت می‌شود. برای تحقق این چشم‌انداز، شرکت می‌کوشد که در زمینه توسعه مداوم محصول و نیز صادرات پایدار تمام تلاش خود را به کار گیرد.

ارزش ها :

کیفیت، نوآوری، یکپارچگی، کارایی، پیشرفت، پایداری.

خدمات ما

تولید انواع سیم و کابل ساختمانی:

1)کابل های افشان سبک
2)سیم مفتولی و نیمه افشان
3)سیم افشان
4)کابل های مفتولی سبک
5)کابل های افشان معمولی

سیم و کابل انرژی های تجدید پذیر:

کابل پنل خورشیدی (سولار)

سیم و کابل شرایط آتش:

1)کابل های کم دود، بدون هالوژن
2)کابل های مقاوم در برابر حریق، کم دود، بدون هالوژن

کابل های مخابراتی:

1)کابل کواکسیال 
2)کابل مخابراتی خارج ساختمانی (زمینی)
3)کابل مخابراتی داخل ساختمانی(هوایی)

کابل های ابزار دقیق:

کابل ابزاردقیق زره دار

کابل های فشار ضعیف:

انواع کابل های چند رشته و تک رشته

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 221809305_021
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید