درباره ما

شرکت آريو پالايه اسپادانا فعالیت خود را از سالها پیش باتجربه وتخصص به عنوان تولیدکننده فیلترهای صنعتی بابهترین کیفیت  به صورت محدود شروع کرد. هرکدوم ازخدماتی که ارائه می دهد درسال های متمادی تجارب گرانبهای اندوخته است ودرکنار خوداز تیم کاری حرفه ای بهره می برد.

ازجمله محصولات شرکت اریو پالایه اسپادانا:

فیلترهای ایستگاه تقلیل فشارگاز

فیلترهای روغن هیدرولیک سوخت و آب

میکروفیلترها "فیلترهای کوالسرها"

فیلترهای سپراتور

فیلترهای کربن اکتیو

فیلترهای کیسه ای غبارگیر

پیش فیلترهای صنعتی

فیلترهای تهویه صنعتی

فیلترهای ورودی هوای توربین و....

خدمات ما

فیلترهای ایستگاه تقلیل فشار گاز

این فیلتر ها به منظور 1. حذف ذرات جامد از گاز 2.حذف رطوبت از گاز در 3 کلاس کاری
working pressure : (45-60 psi) , (150-250 psi) , (400-1050 psi)
مدیای آن: نمد پلی استر ، الیاف سلولز ، الیاف میکرو فایبر گلاس(کوالسر)

فیلترهای روغن هیدرولیک، سوخت و آب

این فیلتر ها عموماً برای حذف ذرات جامد از مایع ساخته می شوند.در تولید این فیلتر ها امکان استفاده از مدیا با مش یک میکرون به بالا واز جنس وایر مش s.s ، کاغذ سلولوزیک و الیاف میکرو فایبرگلاس، الیاف مصنوعی، p.p وپلی استر وجود دارد.

میکروفیلترها (فیلترهای AIR DRYER) کوالسرها

این نوع فیلتر ها زمانی که سیستم نیاز به سیال فوق تمیز داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرند و راندمان آنها از 0.01 میکرون تا 1 میکرون می باشد.قابلیت حذف رطوبت از هوا یا گاز ، حذف روغن از هوا یا گاز را دارند. مدیای آن الیاف میکرو فایبر گلاس می باشد.

فیلترهای سپراتور (SEPARATOR) و فیلترهای کیسه ای غبارگیر

این فیلتر ها اغلب در کمپرسورها به منظور جداسازی هوا از روغن (oil free) مورد استفاده قرار می گیرند.مدیای آن از الیاف میکرو فایبر گلاس (کوالسر) می باشد.

این فیلتر ها به صورت کیسه های یک سر باز ، دوسر باز ، تک رینگی و چند رینگی ساخته می شوند واز الیاف پلی استر بی بافت زیر دمای 150 درجه سانتیگراد ، الیاف نومکس (nomex) بالای 150 درجه سانتیگراد و در موارد استثنایی الیاف تفلون ( ptfe) استفاده می شود.

فیلترهای کربن اکتیو

این فیلتر ها عموماً جهت حذف رطوبت ، روایح و دوده از هوا ، گاز و مایعات مورد استفاده قرار می گیرند و به دو صورت استوانه ای و قابی تولید می گردد.

مشخصه ظاهری آن به صورت پودری ، گرانولی و میله ای می باشد و در بعضی موارد در سیال هوا ، بصورت مدیای تخت یا چین خورده مونتاژ می گردد.اصول ساخت فیلتر های کربن اکتیو به 3 اصل بستگی دارد:

ا. نوع مواد اولیه 2. مشخصات فیزیکی مورد نظر برای محصول  3.مشحصات جذبی برای کاربردهای مختلف

پیش فیلترهای صنعتی وفیلتر تهویه

این فیلتر ها عمدتاً در مرحله نخست فیلتراسیون هوا و به منظور حذف ذرات نهایتاً با راندمان 45-40 درصد، ساخت می گردد.هدف استفاده از این فیلتر ها بالا بردن عمر مفید فیلتر های تهویه صنعتی می باشد. اختلاف فشار پائینی ایجاد می کنند و عموماً به صورت تخت یا چین خورده داخل قابهای پلاستیکی ، فلزی یا مقوایی قرار می گیرند.مدیای آن می تواند وایرمش های فلزی ، الیاف پلی استر ، p.p ویا الیاف شیشه ای (امر گلاس) باشد.

ورودی هوای توربینها، کمپرسورها، هواساز ها که متناسب با سیستم راندمان 50 الی 99/9 درصد تولید می گردد به اشکال مختلف : پاکتی ،کیسه ای ، v.cell ، لانه زنبوری و کاتریجی ساخت می شوند.مدیای آن الیاف پلی استر ، سلولوزیک و فایبر گلاس می باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 03195011120
اصفهان

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید