درباره ما

بازرگانی آروین تک تامین کننده محصولات و فناوری های ریخته گری

بازرگانی آروین تک با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه عملی و فعالیت حرفه ای در صنعت ریخته گری و سایر عرصه های تولید در شهریور  ۱۳۹۵ به صورت رسمی فعالیت خود را با حضور در نمایشگاه قالب و ابزار ساپکو آغاز نمود.

این مجموعه با هدف تامین ، تولید و عرضه محصولات و خدمات ویژه و منحصر به فرد و با شعار «راه حل های کارآمد برای صنعت» تاکنون توانسته است محصولات و فناوری برندهای معتبر جهانی را به صنعتگران داخلی معرفی و عرضه نماید.

تاکید مدیریت مجموعه ، همواره بر معرفی و عرضه مرغوب ترین کالاها و خدمات تخصصی با هدف کاهش هزینه و افزایش سودآوری واحدهای تولیدی بوده و همین رویکرد باعث گردیده تا با یک روند مطمئن ، مثبت و رو به افزایش در لیست مشتریان و همکاران خود داشته باشیم.

بازرگانی آروین تک علاوه بر حفظ وجه ی تولیدی و تلاش در ساخت داخل برخی از کالاها و خدمات خود،  انجام دقیق  امور بازرگانی  داخلی و بین المللی را سرلوحه کار خود قرار داده و در این راستا آماده همکاری با تولیدکنندگان محترم می باشد.

ماندگاری و خوش نامی موهبتی است که خداوند منان فقط در قبال رضایت قلبی مردم به کسی عطا می نماید، تلاش ما کسب بالاترین میزان رضایت همکاران و مشتریان عزیز و محترم می باشد.

خدمات ما

بوته های گرافیتی و سیلیکون کاربایدی

در صنعت ریخته گری بوته های گرافیتی یک کالای شناخته شده و مورد نیاز عموم ریخته گری ها شامل ریخته گری چدن و یا انواع فلزات غیر آهنی می باشد.

بوته ها با توجه به نوع آلیاژ و درجه حرارت ریخته گری در دو نوع گرافیتی و سیلیکون کاربایدی تقسیم بندی می شود.

«تمامی بوته ها می بایست دارای حداقل ۵۰ درصد گرافیک باشند تا انتقال حرارت به مواد شارژ امکان پذیر گردد در صورتی که دمای کاری کمتر از ۷۵۰ درجه سانتیگراد باشد و بوته به صورت مداوم در معرض حرارت قرار نگیرد (خاموش و روشن شدن مشعل_ استفاده از بوته در کوره های قطعه ریزی_ استفاده از بوته به‌عنوان پاتیل حمل ذوب) لازم است از بوته های سیلیکون کاربایدی استفاده شود.

تجهیزات گاز زدایی و آخال زدایی

در مراحل آماده سازی مذاب، تمامی فلزات و آلیاژها ، در معرض،  اتمسفر محیط،  دیواره کوره ها، ابزار و تجهیزات ریخته گری و غیره قرار دارند بنابراین واکنش های ناخواسته ای پیش می آید که باعث ایجاد پوسته های اکسیدی، ترکیبات بین فلزی  و آخال ها در داخل مذاب می شود.

حذف آخال و پوسته های اکسیدی ، کیفیت مذاب را افزایش داده و ضایعات خطوط تولید را به شدت کاهش می دهد.  در صورتی که عملیات تصفیه مذاب انجام نشود هزینه خرابی ابزار ماشین کاری  قابل توجه خواهد بود.

برای تصفیه مذاب لازم است مواد کمک ذوب، سرباره گیر و آخال زدا به مذاب اضافه شود و همچنین برای تکمیل عملیات و اطمینان کامل از تصفیه مذاب از دمش گاز خنثی در جهت کاهش زمان عملیات و  پیشگیری از افزایش پرت شارژ  استفاده  شود.

دمش گاز خنثی توسط لنس یا لوله های گرافیتی، پروانه یا روتورهای گاززدایی و یا با استفاده از دمش از کف توسط توپی های متخلخل انجام می شود.

دارای دو نوع هستند:

کوره های ذوب و نگهدارنده

کوره اصلی‌ترین ابزار صنعت ریخته گری است و در تمامی فرآیندهای ریخته گری نقش مهمی در پیوستگی فرآیند و تامین مذاب مورد نیاز برعهده دارد، کوره می بایست ضمن مصرف  بهینه انرژی، شرایط لازم برای ذوب سریع با کمترین تلفات   را داشته باشد، در کوره های ذوب قرارگیری ترموکوپل و کنترل دمای مذاب اهمیت بسزایی دارد تا امکان کنترل دقیق دمای مذاب مصرفی میسر گردد

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : -
تلفن : 02144674989
تهران بزرگراه شهید لشکری

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید