درباره ما

گروه صنعتی آسان شایان به پشتوانه 30 سال حضور موثر بنیانگذارش؛ جناب آقای ابراهیم نادری‌وند در عرصه‌ تولید و صنعت با نام تجاری ایمن‌سازان و در پی تولید قطعات شیندلر، آن هم با بررسی دقیق نیا‌زهای صنعت آسانسور برای نیل به خودکفایی در این صنعت، آغاز به کار کرد.
این گروه صنعتی در فاز دوم فعالیت خود در سال 70 با تغییر نام تجاری به «آسان شایان» و با راه‌اندازی خط تولید مگنت درب لولایی آسانسور درکنار خدمات قبلی فعالیت خود را ادامه داد.

پس از مدت زمان کوتاهی با راه‌اندازی خط تولید گاورنر توانست با تولید محصولات باکیفیت و به‌روز، ضمن ایجاد فضایی رقابتی درصنعت، سهم موثری دربازارهای داخلی کسب کند. به نحوی که طی 10 سال ظرفیت تولید خود را افزایش داده و اولین نشان ملی استاندارد در صنعت آسانسور را کسب کرد.

امروز این گروه صنعتی، که در حال حاضر به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده گاورنر درایران و صاحب متنوع‌ترین سبد محصول در صنعت آسانسور شناخته می‌شود، توانسته  نیاز وارداتی به این محصول را به صفر برساند. به نحوی که هم اکنون محصولات گروه صنعتی آسان شایان قادر است همتراز با برندهای معتبر جهانی در رقابت‌های بین‌المللی موفق و سربلند فعالیت کند.

چند سالی است که آسان‌شایان فعالیت خود در زمینه صادرات قطعات تولیدی را گسترش داده است. بر این اساس صادرات این گروه صنعتی که در گام ابتدایی به کشورهای همسایه مانند کشورهای حوزه قفقاز و خلیج فارس محدود می‌شد،  اکنون بسیار فراتر از کشورهای همسایه رفته و دامنه آن به کشورهایی مانند سوریه، لبنان، مصر، نیجریه و تانزانیا رسیده است.

خدمات ما

خدمت اصلی

فعال در زمینه آسانسور

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر :
تلفن : 77817272
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید