درباره ما

معرفی شرکت آسین آرا آلیاژ سازنده قطعات صنعتی (تیغه های برش و فرم فلزات و سنبه ماتریس)

شرکت آسین آرا آلیاژ ( آسیناژ) فعال در ساخت قطعات صنعتی می باشد .این مجموعه از سال 1400 تاسیس شده و از بدو آن چندین پروژه بزرگ در جهت رفع نیاز صنایع داشته است.عمده تولیدات این شرکت در زمینه ساخت انواع تیغه های برش و فرم دهی فلزات است. 

محصولات شرکت آسین آرا آلیاژ

تیغه برش آسیاب چکشی

تیغه برش آسیاب چکشی  در آسیاب های خردایش غلات و خوراک دام و طیور برای میکس و خردایش مواد اولیه در آسیاب های مختلف مواد غذایی استفاده می شوند. تیغه های آسیاب چکشی از جنس فنر فولادی هستند و به دلیل اصطحکاک کمی که دارد مناسب دانه های نرم مثل گندم هستند. این تیغه ها چون 4 گوش هستند به مرور استفاده ساییده می شوند و باید تعویض شوند. 

تیغه های برش و فرم فلزات

تیغه برش و فرم فلزات که برای برش مقاطعه فولادی در کارخانه های فولادی و نورد و کارخانه هایی که خط تولید آنها نیاز به برش ورق یا میلگرد دارد استفاده می شوند.

سنبه و ماتریس 

سنبه های فرم و پانچ فلزات به همراه ماتریس سوراخکاری مواد فلزی را از یک تا چندین میلیمتر ضخامت انجام می دهند.سنبه و ماتریس پانچ به منظور سوراخ کاری بر روی انواع ورق های فولادی بسته به نوع سوراخکاری در اشکال مختلف گرد، لوبیایی و مربع ساخته میشود. به عبارتی سنبه قطعه ای به ‌شکل محصول تولید شده می باشد که در فرایند ماشینکاری دقیق ساخته می شود.

 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مهندس حامد ملتی
تلفن همراه : پشتیبانی:09106105867

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید