درباره ما

مهندسی آتیکو سازنده جدار کوب و کف کوب کوره های القایی تولید کننده نازل زیر کونیایی تاندیش

شرکت مهندسی آذر تجهیز ایرانیان (آتیکو) با پشتوانه ۲۰ سال تجربه در صنايع ريخته گری و فولاد در سال ۱۳۹۰ شروع به فعاليت كرد و در سال ۱۳۹۲ كارخانه آن در شهرك صنعتی فناوری های پيشرفته تبريز به بهره برداری كامل رسيد. اين مجموعه با هدف خودكفايی و بومی سازی ساخت و توليد ماشين آلات و تجهيزات صنايع فولاد كشورمان پايه گذاری گرديده و مديريت و كاركنان آن در جهت نيل به اهداف آن هم قسم گرديده اند و به حول قوه الهی تاكنون گامهای ارزنده ای برداشته اند. توليدات اين شركت در دو گروه ماشين سازی و نسوزهای پيشرفته تقسيم می گردند. در بخش ماشين سازی اين شركت سازنده انواع دستگاههای خاك كوب كوره های القايی (از ظرفيت ۱ تن تا ۲۵ تن)، دستگاههای خاك كوب كوره های قوس الكتريك، جك تخريب جداره نسوز كوره های القايی (Push Out Linning System) ، سيستم زينتر اتوماتيك جداره نسوز كوره های القايی، انواع مشعل افقی و عمودی پيشگرم پاتيل حمل مذاب و مشعل پيشگرم تانديش، انواع پاتيل حمل مذاب در ظرفيتهای مختلف و نيز سازنده تجهيزات كوره های القايی و ماشين های ريخته گری مداوم CCM می باشد. در بخش نسوزهای پيشرفته اين شركت توليد كننده انواع نازل زيركونيايی تانديش در عيار ۹۶% و ۹۰% و در انواع سايز و تيپ (قندانی ، استكانی و…) است و در حال راه اندازی خط توليد صفحات اسلايد گيت و نازل های درونی و بيرونی پاتيل است كه بزودی به اين مهم دست خواهد يافت.

اين شركت با شعار كيفيت محوری و مشتری مداری و با توكل بر خدا و با تلاش كارشناسان خود و نيز با تكيه بر اعتماد مشتريان خود توانسته است جايگاه ممتازی در صنعت ايران اسلامی پيدا كند و مصمم است گام های بلندتری در جهت نيل به اهداف عاليه خويش بردارد.
 

ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم /  موجيم كه آسودگی ما عدم ماست.

خدمات ما

ساخت و توليد ماشين آلات و تجهيزات صنايع فولاد

اين مجموعه با هدف خودكفايی و بومی سازی ساخت و توليد ماشين آلات و تجهيزات صنايع فولاد كشورمان پايه گذاری گرديده است.

ساخت و تولید در زمینه نسوزهای پیشرفته

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : -
تبريز، شهرك صنعتی فناوريهای پيشرفته

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید