درباره ما

شرکت صنایع محرکه آذران پیستون (سهامی خاص) با برند APMC در سال 97 با هدف تولید پیستون انواع موتورهای بنزینی و دیزلی مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، راهسازی، دریایی و ریلی تاسیس شده است. این شرکت با اخذ استانداردهای ISO 9001:2008 و با تکیه بر دو دهه تجربه تولید انواع پیستون بر آن است تا با بکارگیری نیروهای متخصص، محصولات خود را با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و زمان در عرصه های داخلی و بین المللی ارایه نماید.

شرکت آذران پیستون به اتکا گنجینه علمی و تجربی مدیران خود و با بهره مندی از سرمایه متخصص و باتجربه انسانی، همچنین استفاده از به روزترین تجهیزات و تکنولوژی های ساخت با رعایت استانداردهای روز دنیا و توجه به اصول سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) مشعول فعالیت می باشد.این شرکت با هدف تولید پیستون انواع موتورهای بنزینی و دیزلی با کیفیتی فراتر از انتظار مشتریان پا به عرصه تولید نهاده است.

رسالت شرکت:

خارجیتولید پیستون انواع موتورهای بنزینی و دیزلی مطابق با الزامات تعيين شده براساس اهداف كيفي امور و دستيابي به بازارهاي هدف داخلي و خارجي با تکیه بر سیستم مديريت كيفيت، سعي برنهادينه كردن فرهنگ بهبود مستمر و پيشگيري ازعيوب دركليه فعاليت ها و فرآيندهاي تعريف شده درسيستم مديريت كيفيت.

تحقیق و توسعه:

هدف از فعالیت های تحقیق و توسعه، ابداع، خلاقیت، نو آوری و افزایش دانش سازمانی بوده و حاصل فرآیند آن با مدیریت اصولی و علمی دانش، تولید ارزش افزوده نموده و مزیت های رقابتی سازمان را روز به روز افزایش می دهد.

خط مشی:

ارتقای کیفیت محصولات تولیدی
جلب رضایت مشتریان و اطمینان از خرید مجدد آنها
بالا بردن سطح دانش و توانمندی پرسنل
دستیابی به بازارهای هدف داخلی.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 041434265062
تبریز

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید