درباره ما

این مجموعه پس از مشاهده ی نیاز های صنایع داخلی کشور و با توجه به واردات الکترود های جوشکاری تصمیم به تولید این محصولات گرفت.

در سال 1374 در زمینی به مساحت 15000 متر مربع شرکت آذر جوش تاسیس گردید. این شرکت با اتکا به دانش فنی مهندسین و تجارب متخصصین خارجی کیفیت محصولات خود را به  تایید استاندارد های جهانی و استاندارد ملی ایران و... رساند و با دارا بودن سیستم مدیریت کیفیت قوی قادر به تولید بیش از ده ها نوع الکترود جوشکاری برای مصارف صنایع گاز، پتروشیمی، نفت، کشتی سازی، سیمان، نیروگاه ها و... می باشد.

هدف این شرکت جایگزینی تولیدات داخلی با کیفیت با محصولات خارجی و گسترش صادرات می باشد.

امید است این مجموعه بتواند در راستای خود کفایی کشور سهمی ادا نماید.

خدمات ما

مجهز به ازمایشگاه تست مکانیکی و تجزیه ی دستگاهی

روند کنترل کیفی این شرکت  از قبل تهیه مواد اولیه شروع می شود و تا ساخت محصول نهایی ادامه دارد. بنابراین این شرکت با تجهیز خود با ازمایشگاه های پیشرفته و با به کار گیری تکنولوژی روز جهانی  و استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO ثبات در امر کیفیت را برای تولیدات خود تضمین می کند .
ازمایشگاه تست مکانیکی: مجهز به دستگاه کشش همراه با رسم دیاگرام تنش_کرنش و ازمون خمش، دستگاه تست ضربه و سختی سنج می باشد.
ازمایشگاه تجزیه دستگاهی: مجهز به دستگاه انالیز کوانتومتری برای تعیین سریع درصد عناصر موجود در فلز جوش و همچنین مواد اولیه و دستگاه طیف سنج فلور سانتی XRF برای اندازه گیری درصد عناصر مواد اولیه است.

تولید الکترود های جوشکاری
تولید مفتول های جوشکاری

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 32723283
ارومیه

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید