درباره ما

گروه تولیدی_بازرگانی آذین فناور با اتکا به دانش فنی کارشناسان کارآزموده و مجرب خود در زمینه تامین فیلم ها و لفاف های تخصصی چندلایه مورد استفاده در صنایع بسته بندی های انعطاف پذیر (Flexible packaging)، فیلم های پشت چسبدار، طلق و ورق های فرم پذیر حرارتی (Vacuum Forming , Thermoforming)، کوتینگ و لامینت فیلم های پلیمری ولفاف های ترکیبی با خواص ویژه تاسیس شده است.

لفاف های چندلایه کاملا تخصصی آذین فناور متشکل از لایه هایی چون انواع فیلم های پلیمری pe(پلی اتیلن)، pp (پلی پروپیلن)،  cpp، opp ، bopp ، pet (پلی استر/پلی اتیلن ترفتالات)، bopet ، pvc (پلی وینیل کلراید) ، pvdc (پلی وینیلیدن کلرید) و... ، و همچنین انواع کاغذ و فویل های آلومینیومی می باشد.

در فنآوری  فیلم ها و لفاف های چندلایه، با بهره گیری از خواص هر لایه و ترکیب خواص لایه های مختلف، لفافی با ویژگی های کاملا متمایز و متناسب با نیازمندی های کالا یا محصولات بسته بندی شده، تولید می گردد و در نهایت لفاف حاصل می تواند دارای ویژگی های زیر باشد:

1-      خاصیت نفوذناپذیری در برابر اکسیژن

2-      خاصیت نفوذناپذیری در برار رطوبت

3-      خاصیت نفوذناپذیری در برابر نور و پرتو مخرب UV

4-      حفظ و نگهداری رنگ و رایحه محصول

5-      حفظ و نگهداری طعم و مزه محصول

6-      خاصیت جوش پذیری و sealing

7-      استحکام و مقاومت مکانیکی بسته بندی

8-      مقاومت در مقابل عوامل شیمیایی و محیطی

9-      بهداشتی بودن و حفظ سلامت محصول

10- زیبایی و شکیل بودن بسته بندی(چاپ پذیری، ماندگاری چاپ، براقیت، حفظ شکل وظاهر بسته در دراز مدت)

این مجموعه با توجه به توان تولیدی و بازرگانی قابل قبول، سابقه طولانی و ارتباطات گسترده با دیگر تولید کنندگان صنایع پلیمر و کاغذ کشور، توانسته است تنوع قابل توجهی را از این محصولات در سبد کالایی خود قرار دهد. ساخت و انتخاب محصولات با کیفیت توأم با تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده، این گروه را به یکی از معتبرترین عرضه کنندگان محصولات پلیمری تبدیل کرده است. امید است این الگوی اقتصادی در سایر صنایع نیز توسعه یابد.

خدمات ما

لمینت

یکی از خدمات آذین فناور، لمینت انواع فیلم های پلیمری بر پایه یPE ، CPP ، OPP ، BOPP ، BOPET ، PVC ، PDVC و …، ورق های پلیمری، انواع کاغذ و فویل آلومینیومی می باشد.

برش

از جمله خدمات آذین فناور برش رول به رول می باشد. این مجموعه توانایی برش انواع فیلم های پلیمری بر پایه ی PE ، CPP ، OPP ، BOPP ، BOPET ، PVC و … ، انواع کاغذ و فویل آلومینیومی و انواع لفاف های لمینت شده ی ترکیبی را در سایزهای مختلف دارا می باشد.

چسب زنی

مجموعه ی آذین فناور توان چسب زنی بر روی تمامی انواع فیلم های پلیمری بر پایه ی PE ، CPP ، OPP ، BOPP ، BOPET ، PVC و … ، ورق های پلیمری، انواع کاغذ و فویل آلومینیومی و همچنبن پارچه را به همراه کاغذ یا فیلم سیلیکونیزه یا بدون آن دارا می باشد. چسب زنی با چسب پایه آب ، چسب پایه حلال و نیز چسب هات ملت از قابلیت های منحصر به فرد آذین فناور می باشد.

لاک زنی

از دیگر توانایی های آذین فناور لاک زنی یا کوتینگ انواع مواد پلیمری تخصصی پایه آب یا پایه حلال بر روی انواع فیلم های پلیمری بر پایه ی PE ، CPP ، OPP ، BOPP ، BOPET ، PVC و … ، ورق های پلیمیری، انواع کاغذ و فویل آلومینیومی می باشد.

چاپ

آذین فناور می تواند طرح های زیبایی تا ۴ رنگ چاپ بر روی انواع فیلم های پلیمری بر پایه ی PE ، CPP ، OPP ، BOPP ، BOPET ، PVC و … ، ورق های پلیمری، انواع کاغذ ، فویل آلومینیومی و انواع لفاف های لمینت شده ی ترکیبی که قابلیت چاپ داشته باشند را به کمک دستگاه چاپ فلکسو به نقش بکشاند.

متالایزر کردن

از دیگر توانایی های آذین فناور متالایز کردن انواع فیلم های پلیمری بر پایه ی PE ، CPP ، OPP ، BOPP ، BOPET ، PVC و … و ورق های پلیمری می باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ...
تلفن : 02189779808
ایمیل : info@azinfanavar.com
تلگرام : Azinfanavar@
فکس : 02189779808
خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان یزدان پناه، ساختمان پیروز

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید