درباره ما

شرکت آذین فوروج از جمله بزرگترین شرکت های بخشی خصوصی در استان خراسان شمالی در شهرستان که ظرفیت تولید این شرکت سالانه 40 هزار تن که انواع قطعات را دارا میباشد. که این شرکت  بطوری مسقیم برای 750 نفر و برای 150 نفر که در صنایع بالا دستی و پایین دستی در سال های 86 الی 88 الی 1395 اشتغال زایی فراهم کرده است که به عنوان کارآفرین برتر در استان خراسان شمالی انتخاب گردید. که این شرکت برای بالا بردن توان تولید و افزایش کیفیت خودشان با به کارگیری متخصص و همچنان با به کارگیری تجهیزات به روز از جمله  چکش کانتربلو ۴۰۰ کیلو ژول، هیدرو لیک 40 مگا نیوتون ( ۴ هزار تن ) و رینگ رولینگ ۵۰۰۰ میلی متری مصمم است گامی بلند در راستای خودکفایی کشور برداشته و با تولید محصولات قابل رقابت به بازارهای جهانی ورود نماید. این شرکت برای که افزایش بدهد جلب رضایت مشتریان خودش و بهبود بخشد کیفیت محصولات خود را با دارا بودن 15 خط تولید فرج سبک و سنگین به 40 دستگاه سی ان سی فرز و برینگ سی ان سی سنگین و نیمه سنگین با تکیه بر دانش پرسنل خود به کارگیری ماشن تجهیزات و ماشین جدید و به روز و اشاعه و ترویج کار گروهی و حفظ نیروی انسانی با توجه به ذینفع شان در برقراری توسعه پایدار موفق به دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت نظام یک پارچه بر الزامات زیر میباشند.
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
IATF 16949:2016

خدمات ما

صنعت آهنگری

آهن فلزی است که با استفاده از نیروی فشروده  تحتی فرآیندی شکل میگیرد. که نیرو های آن بااستفاده از چکش کاری و  پرس  تحویل داده میشوند. که تعدادی از فرآیند آهن وجود دارد که عبارتند از: اهن سرد،آهن گرم که بر اساس دمایی فلزی با آن کار میشود.

قابلیت های تولیدی آذین فورج:

شرکت آذین فورج از جمله شرکت های میباشد که توانایی  تولید قطعات تا وزن 1000 کیلوگرم را به صورت فورج بسته و تا وزن 50 تن را به صورت فورج با قالب باز، دارا میباشد.که محصولات این شرکت شامل قطعات آهن که عبارتند از: خوروسازی،نفت، گاز،پتروشیمی و پالایشگاه، راه آهن، صنایع دریایی و غیره می باشند.

خطوط تولید در این شرکت قرار زیرباشد :

-  تعداد چهارده خط تولید آهنگری با دستگاه های پرس از 40 تن تا 4000 تن 
- خط تولید آهنگری با چکش 400 کیلوژول کانتربلو (قالب بسته)
- خط تولید آهنگری با پرس هیدرولیک 4000 تن (قالب باز)
- خطوط تولید رینگ فرمینگ با سه دستگاه رینگ رولینگ تا سایز 5000 میلی متر
- خطوط مختلف عملیات حرارتی از جمله نرمال، آنیل و کوئنچ تمپر

صنایع رینگ و لوله

این شرکت با بهره گیری پرسنل مجرب و دانش و روش های به روز خود(ماشین کاری) توانایی ساخت و انواع لوله و رینگ های الیاژی واستیل با روش Ring Rollingدر بخش های مختلف می باشد. توانمندی های این شرکت در پیشرفت ماشین آلات صنعتی نیازمندی های بسیار از صنایع از جمله صنعت نت،گاز و پتروشیمی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و ... را تامین می کند. در این خدمات شرکت توانسته است باکیفیت ترین لوله های فولادی و اتصالات خاص مانند فلنج، کوپلینگ، انواع کاهنده، کلاهک و کلیه نیازهای صنایع زیربنایی را تولید و ارائه نماید.

صنایع گاز و نفت

شاهراه های برزگی برای انتقال سیالات میباشد مانند:گاز ونفت که در سراسردنیا به این صنایع میباشند. اتصالات قوی با انواع متریال های فولاد کربنی، آلیاژی وزنگ نزدن در محیط های مختلف فشار توسط شرکت های بزرگ صنعتی فورج میشوند؛انواع فلنج هامانن:ور، گردن‌جوش، روزنه‌ای و ... ، انکر فلنج‌ها، رینگ‌ها، نازل‌ها،  رایزرها و ... ازجمله تولیدات فورج در این زمینه است.

آذین فورج انواع اتصالات صنایع نفت، گاز و پالایشگاه را تحت استاندارد های API , ASME &…   از کوچکترین تا بزرگترین سایزها را با کیفیت مطلوب جهانی تولید می‌نماید.

  • انواع فلنج
  • انکر فلنج
  • رینگ
  • بدنه شیر سرچاهی
  • سلف نازل 
  • رایزر ها
صنایع خودروسازی

صنعت قطعه سازی خودرو یکی دیگر از زمینه های کاری این شرکت می‌باشد.در اتومبیل‌های سواری و کامیون‌های باربری بالغ بر 250 عدد قطعه فلزی فورج شده وجود دارد که متریال مورد استفاده اکثر آنها از آلیاژهای فولاد کربن‌دار می‌باشند. در خودرو‌ها با توجه به اینکه این قطعات تحت انواع تنش‌ها و انواع نیرو های کششی، برشی، فشاری و خمشی قرار می‌گیرند نیازمند این هستند که از مشخصات مکانیکی بالایی برخوردار باشند که تنها راه دستیابی به این امر استفاده از متد فورج در تولید این قطعات می‌باشد. آذین فروج با توانمندی بالای های در این صنعت میتوان به تولید انواع میل لنگ ها ، میل گاردان ،محور گیربکس ، یوک ، فلنج فورج و همچنین قطعات جلو بندی مثل مثلثی ،اهرم ، سیبک و ... شاره نماییم.

صنایع معدن کاری

 این شرکت با توجه به مشخصات فنی قطعات مورد استفاده در صنعت حفاری تونل و معدن کاوی قطعات درگیر با سنگ‌های سخت همچون کاتر رینگها و دیسک کاترها باید مشخصات مکانیکی بالایی را دارا میباشند.
 که این شرکت سایر محصولات در صنایع مختلف که نیازمند مشخصات فنی بالا می باشند تنها راه‌حل دستیابی به این مشخصات استفاده از متد تولید فورج می باشد.

صنایع انتقال و توزیع برق

شرکت بزرگ آذین فورج با توانایی بالایی که دارنددر صنعت برق با سابقه‌ای درخشان مشغول به فعالیت می‌باشد و در دو شاخه یراق‌آلات خطوط انتقال نیرو (شبکه فشار قوی) و شبکه توزیع نیروی برق ( شبکه فشار ضعیف) محصولات خود را تولیدمی کند.
این شرکت این شرکت این توانایی بالایی داردکه در تولید یراق‌آلات شبکه‌ی فشار قوی کشور،توانسته نقش پایداری در این صنعت ایفا نماید واز جمله مشهورترین شرکت‌های ایرانی در این زمینه میباشد.محصولات زیر از جمله تولیدات آذین فورج در این حوزه می‌باشند:

شیکل
کلمپ 
کلویس
بال کلویس

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : فرج الله علیزاده
فکس : 05837217739
اسفراین

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید