درباره ما

شرکت بهین فولاد با همراهی دانش فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و صنعتگران باتجربه و پرتلاش ایران زمین و استفاده مناسب از امکانات مدرن تولید و فرآیندهای کنترل کیفیت، توانایی خود را برای تولید و تامین انواع پیچ ، مهره ، واشر ، انکربولت، استادبولت، یوبولت ، کلمپ و قطعات فلزی خاص مورد نیاز صنایع کشور به کار بسته است و خدا را شاکریم که امروز با توانایی و تجربه توانسته ایم انواع قطعات مورد نیاز صنایع کشور با استفاده از روش مهندسی معکوس و همچنین طراحی و انجام انواع عملیات های حرارتی ویژه، طراحی و اجرای انواع پوشش های حفاظتی برای پروژه های ملی محقق نموده و در خدمت صنعت کشورمان باشیم.
ما بر آنیم که تا با همکاری ، همراهی ، بهره مندی از دانش فنی و مهندسی و بی نیازی از واردات محصولات مشابه با هدف ارزش آفرینی برای کشورمان موفق به جلب بیش از پیش رضایت مشتریان که مهمترین وظیفه  سازمانی شرکت بهین فولاد است دست یابیم.
شرکت تولیدی صنعتی بهین فولاد با هدف ایجاد فضای کسب و کار و کمک به تولید ملی با کیفیت ایجاد گردید. تولید و تامین محصولاتی با کیفیت بالا و تحت استانداردهای بین المللی، جهت استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، انواع سازه های فولادی، پل های فلزی، سازه های فضایی از اهداف این مجموعه می‌باشد. این شرکت با داشتن کادری مجرب به همرا امکانات تولیدی مناسب توانایی تولید و تامین انواع پیچ ، مهره ، واشر ، انکربولت، استادبولت، یوبولت ، کلمپ و قطعات خاص را دارا می‌باشد.
انجام عملیات های حرارتی خاص و ویژه و انجام انواع پوشش دهی از دیگر توانمندیهای این شرکت می‌باشد. 

خدمات ما

عملیات حرارتی فلزات (پایه آهنی و غیر آهنی):

گرم کردن و سرد کردن زمان بندی شده فلزات برای بدست آوردن خواص مکانیکی ، فیزیکی ، شیمیایی و بطور ویژه متالوژیکی مناسب را عملیات حرارتی می نامند. از عملیات حرارتی برای منسجم کردن ملکولی، تنش زدایی، تنش های ناشی از عملیات و فرایند های تولید، ایجاد خاصیت های جدید به فولاد مانند انعطاف، ضربه پذیری بالا، مقاومت در برابر فرسایش و ... ، ایجاد لایه بیرونی سخت با مرکزیت نرم، افزایش جذب انرژی بالا، بهبوئد خواص الکتریکی و مغناطیسی و... برای فولاد استفاده می شود .

یکی از دلایل عمده‌ای که می‌توان فولادهایی با خواص مختلف بدست آورد همان تبدیل ساختمان کریستالی آهن از آلفا به گاما با تغییر درجه حرارت می‌باشد. این تبدیل مطابق با نمودار آهن-کربن می‌تواند در حد زیادی تحت تاثیر کربن قرار گیرد. برای مثال سختی و استحکام در فولادهای سریع سرد شده (آب داده شده) بستگی به میزان درصد کربن موجود در آنها دارد.

پوشش دهی:

پوشش داکرومات ، گالوانیزه گرم و...

خدمات فنی مهندسی:

مشاوره فنی مهندسی ،مهندسی معکوس.

رزوه زنی:

به شیارهای مارپیچی بیرون پیچ و...

خم کاری:

تأمین فرم مورد نظر، افزایش مقاومت.

ماشین کاری:

شکل دادن مواد با تراش و برش.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : عسل تقی پور
تلفن : 02155264716
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید