درباره ما

شرکت برنا هیدرولیک ارائه دهنده خدمات فنی مهندسی هیدرولیک به صنایع

برنا هیدرولیک مفتخر است اعلام دارد پس از سالها مطالعه ، پيگيري و تلاش براي اولين بار در ايران در استان يزد واحدي جهت تعميرات تخصصي ادوات هيدروليك برندهاي معروف جهاني ( پـمپ ، هـيـدروپـمـپ ، سـيـلنـدر، والـو ، يـونـيت ، پـاورپك، ....) كه دو صنايع سبك و سنگين كشور ( فولاد ، كاشي و سراميك ، مس ، معادن ، پتروشيمي ، نفت ، راهسازي و .... ) به كار رفته همراه با سيستم تست هوشمند در شرايط كار نامي و رسم نمودار سلامت با همكاري آلمان و گارانتي حداقل ١ ساله اماده ارائه خدمات ميباشد.
و در ادامه به تازگی این شرکت برای اولین بار طراحی و ساخت یونیت های هوشمند سنسوری پمپ PP2 خط مقدمات کاشی و سرامیک مطابق با اخرین مدل تکنوپرس ایتالیا را ارائه میدهد.
شایان ذکر است این گروه صنعتی در حال مذاکره و مطالعه و برسی جزئیات فنی از شرکت های بین المللی و در نهایت ساخت ادوات مرتبط هیدرولیکی میباشد.
در پایان امیدواریم ضمن ارائه خدمات فنی در سطح استاندارد بین المللی به صنایع کشور و جلوگیری از خروج ارز, خدمات شایسته ای به صنایع ایران عزیز انجام دهیم.
 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید