درباره ما

به نام خدا
شركت كنترل صنعت كوير يزد در تاريخ 1383/2/8 و با شماره ثبت 6984 و به صورت سهامي خاص به ثبت رسيده است و در سال 1385 تحت پوشش پارك علم و فناوري فعاليتهاي خود ادامه داده است و هم اکنون درشهرک صنعتی یزد مشغول به کار است .
شركت كنترل صنعت كوير يزد با هدف پژوهش ، نوآوري و خودكفايي در زمينه سيستمهاي هوشمند صنعتي با تكيه بر تجارب و دانش فني هئيت مديره و كارشناسان تأسيس شد و در حال حاضر خدمات زیر را ارائه می دهد.

جدیدترین محصول این شرکت عملگر گلخانه ای با مشخصات فنی: موتور 24 ولت، ضد آب و گرد و غبار، قابل نصب بر شیرهای گازی یک دوم و سه چهارم و یک اینچ می باشد. در این محصول تابلو تایمر جداگانه است و می تواند با عملگر باشد و یا عملگر جداگانه باشد.

خدمات ما

عملگر الکترومکانیکی با قابلیت شبکه شدن

اساس کار اکچویتور یا عملگر الکترومکانیکی موتور الکتریکی و گیربکس است که بر سر شیر یا دریچه مکانیکی سوار می شود و آن را به کنترل خود در می آورد. اکچویتورهای تولیدی این شرکت قادرند به انواع پروتکل های صنعتی متصل و فرمان را از کنترلر دریافت و داده های خود را به آن بدهد.

عملگر نیم دور( Part Turn Actuator)

اکچویتور پارت ترن جهت کنترل شیرهای پروانه ای ، ویفری ، گازی و... تولید ، با گشتاورها و سرعت های مختلف ساخته می شود. ورودی ولتاژی آن 24 ولت جهت فرمان باز/بسته و ورودی جریانی آن 4 تا 20 میلی آمپر جهت کنترل درجه بازشو می باشد. رله های خطا، باز کامل ، بسته کامل ، همچنبن جریان 4 تا 20 میلی آمپر برای خروجی این نوع عملگرها در نظر گرفته شده است.

عملگر چند دور(Multi Turn Actuator)

کچویتور مالتی ترن جهت کنترل شیرهای کشویی ، گلوب یا سوپی ، دریچه ها و... تولید ، با گشتاورها و سرعت های مختلف ساخته می شود. تغذیه آن بسته به سفارش ، 24 ولت، 220 ولت یا 380 ولت است و ولتاژ 24 ولت جهت فرمان باز/بسته و دارای ورودی جریانی 4 تا 20 میلی آمپر جهت کنترل تعداد دورها است. رله های خطا، باز کامل ، بسته کامل ، همچنبن جریان 4 تا 20 میلی آمپر برای خروجی این نوع عملگرها در نظر گرفته شده است.

عملگر خطی ( Linear Actuator)

کچویتور لینیر جهت کنترل شیرهای خطی ، بازوهای متحرک، میل سوپاپ ها و... تولید ، با گشتاورها و سرعت های مختلف ساخته می شود. تغذیه آن بسته به سفارش24 یا 220 یا 380 است ورودی ولتاژی آن 24 ولت جهت فرمان جلو/عقب و ورودی جریانی آن 4 تا 20 میلی آمپر جهت کنترل بازوی متحرک است. رله های خطا، باز کامل ، بسته کامل ، همچنبن جریان 4 تا 20 میلی آمپر برای خروجی این نوع عملگرها در نظر گرفته شده است.

تابلو کنترل و مونیتورینگ-سیستم شستشو و آبیاری اتوماتیک

تابلو کنترل جهت کنترل پروسه با کنترلرهای PLC یا میکروکنترلر طراحی وساخته می شود. جهت مونیتورینگ و پایش پروسه از HMI یا کامپیوتر با نرم افزار Labview استفاده می شود . کنترلرها قادرند کلیه پروتکل های صنعتی را جهت ارتباط پوشش دهند. پکبج های آماده جهت شستشوی اتوماتیک فیلترهای پمپ خانه ها و آبیاری اتوماتیک مزارع شامل تابلوهای کنترل و مونیتورینک و اکچویتورها و سنسورهای فشار طراحی شده است که به صورت سفارشی عرضه می گردد.

شیر برقی موتوردارتا سایز 1.5 اینچ

اجزاء: 1-عملگر موتوردار دو سیمه یا سه سیمه 24 ولت 2- شیر توپی(گازی) با سایزهای یک دوم، سه چهارم، یک و یک ونیم اینچ عملکرد: با اعمال فرمان، شیر به آرامی (2 تا 6 ثانیه) باز یا بسته می شود تا از ضربه قوچ جلوگیری کند. با جابجایی قطب مثبت و منفی در عملگر دو سیمه فرمان باز/بسته اعمال می شود و برای عملگر سه سیمه، منفی به سیم مشترک(سیم وسطی) وصل و 24 ولت به هر کدام از دو سیم دیگر که وصل شود عمل باز/بستن انجام می گیرد. فرمان ها توسط تایمر یا کنترل کننده های دیگر اعمال می گردد. عملگر با دو پیچ مغزی به شیر وصل شده که به راحتی می شود شیر را تعویض نمود. مزایا: عملگر موتوردار مزایای زیادی نسبت به عملگر سولونوئیدی دارد. که برخی از آنها در جدول ذیل آمده است. شرح عملگر موتوردار عملگر سولونوئیدی زمان باز و بسته شدن تدریجی 2 تا 6 ثانیه جهت جلوگیری از ضربه قوچ لحظه ای(کاربرد اصلی این نوع عملگرها در قطع و وصل های سریع با زمان وصل کوتاه است) اعمال فرمان فقط در لحظه باز یا بسته شدن نیاز به برق فرمان دارد مادامیکه باز است نیاز به برق فرمان دارد که در زمان طولانی باعث سوختن سیم پیچ می شود کیفیت مایع هر مایعی با هر کیفیتی از شیر توپی گذر می کند و باعث گرفتگی در آن نمی شود از شیر دیافراگمی استفاده شده و کیفیت مایع به خصوص کثیفی آن باعث خراب شدن پرده دیافراگم و نشتی دادن در موقع بستن می شود نحوه قرار گرفتن بدون هیچ محدودیتی افقی باید نصب گردد کشور سازنده ایران. شرکت کنترل صنعت کویر یزد خارجی و عمدتا چینی گارانتی یک سال ندارد خدمات پس از فروش 15 سال ندارد کنترل کننده:عملگر می تواند از طریق تایمر، ماژول های کنترل پیامکی(SMS) ، کنترل کننده های PLC، کنترل کننده های کامپیوتری و... کنترل گردد. در صورتیکه محل نصب فاقد کنترل کننده باشد، این شرکت تابلو کنترل مخصوص عملگر با تایمر و ماژول پیامک را نیز آماده تحویل دارد. که با قرار دادن کلید دروضعیت اتوتایمر، برنامه تایمر که از پیش توسط کاربر وارد شده فعال شده و شیر را باز و بسته می کند و چنانچه کلید در وضعیت دستی باشد شیر باز خواهد شد تا اینکه از این حالت خارج شود.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید