درباره ما

آشنایی با شرکت اندیشه پایدار ایلیا صنعت (ماشین سازی دبیرزاده)طراح و سازنده ماشین آلات و مکانیزم های صنعتی و اتوماسیون آن ها

اندیشه پایدار ایلیا صنعت، با نام تجاری ماشین سازی دبیرزاده، یک شرکت فناور محور در حوزه روباتیک، اتوماسیون صنعتی، طراحی و ساخت ماشین آلات و سیستم های صنعتی است که با همت جمعی از نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور با هدف رفع نوآورانه نیاز های صنعتی تاسیس گردیده است.

 هسته اولیه این شرکت در سال ۱۳۹۸ و با انجام پروژه های طراحی محصول شکل گرفت و در ادامه با طراحی و ساخت خطوط تولید کارخانه ها و تجهیزات هندلینگ مرتبط با جرثقیل ادامه یافت. این مجموعه با اتکا به تجارب وتیم خود، و با همکاری جمعی از سازندگان متخصص در بخشهای مختلف صنعت، ساخت تامین نوآورانه تجهیزات و سیستم های خاص مورد درخواست مشتریان را محقق می‌سازد.

ماموریت این شرکت طراحی و تولید ماشین آلات اتوماتیک جهت نصب در خطوط تولید کارخانه ها با هدف بهبود بهره وری تولید با حذف عوامل انسانی فعالیت دارد.

همچنین فعالیت دیگر این شرکت در حوزه تجهیزات لیفتینگ، هندلینگ وزیر جرثقیل است که با خلاقیت و نوآوری تحولی شگرف در زمینه جابجایی وانبار داری مواد ایجاد کرده و در نتیجه هزینه های تولید را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

عمده فعالیت های شرکت ماشین سازی دبیرزاده

1- حل مسائل صنعتی، شناخت نیازهای صنعتگران و ارائه راهکارهای مهندسی

  • بازدید از سایت مشتری، شناخت مسائل و چالش های موجود
  • امکان سنجی و ارائه کانسپت های مفهومی
  • طراحی و توسعه راه حل های صنعتی به صورت خاص و مطابق نیاز
  • ساخت و نصب تجهیزات
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش

2- طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خطوط تولید و سیستم های صنعتی

خطوط تولید قلب تپنده اقتصاد صنعتی است و رفع مسائل و مشکلات آن به یکی از اصلی ترین دغدغه های صنعتگران تبدیل شده است. بسیاری از فرآیندهای تولید موجود در کشور، مبتنی بر نیروی انسانی بوده و علاوه بر محتمل بودن حوادث و خطرات انسانی، همواره ظرفیت و حجم تولید را محدود کرده است. درحالیکه امروزه ظرفیت تولید برمبنای تقاضا و نیازهای مشتری تعریف می شود و عدم تامین آن، مساوی با حذف از بازار خواهد بود. به همین منظور، با بهره گیری از مکانیزم های صنعتی و رباتیک، سرعت، دقت و حجم فرایندهای تولید به شکل قابل توجهی بهینه سازی می شود. این مجموعه تلاش دارد با ساخت و توسعه مکانیزم های خلاقانه و مبتنی بر اصول مهندسی، درجهت کاهش هزینه های تولید و افزاریش بهره وری گامی هرچند کوچک، در رشد و توسعه صنعتی بردارد.
جهت مشاوره و یا همفکری درخصوص نیازها و ایده هایتان، با ماتماس بگیرید.
این شرکت در صنایع زیر دارای دانش و توان فنی جهت ارائه ماشین آلات وخطوط تولید است:
صنایع لوازم خانگی: شامل انواع اسلت کانوایر و رولر کانوایر خطوط تولید، کانوایر های خطوط تست شامل تجهیزات برق رسان و پارامترهای کنترلی، ربات های جابجایی و مرتبط با هندلینگ، اجزای خطوط پیش مونتاژ، مونتاژ، تست و بسته بندی و چاپ. انواع الواتور  و تجهیزات اتوماسیون انبار داری. خطوط تولید یخچال، TV، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، دستگاه های پانچ و بندینگ و ...
صنایع محصولات بتنی: شامل بلوک های بتنی، دیوارهای سبک و پیش ساخته، موانع ترافیکی وجدول، شامل: تجهیزات انتقال مواد، کانوایر های تسمه ای، الواتور کاسه ای، سایدوال، اسکرو و تجهیزات جابجایی و هندلینگ محصول، انواع لیفترهای خطوط تولید، کالسه های قالب و انتقال مواد و خطوط بسته بندی و انبار داری مکانیزه
صنایع معدنی، فولاد و آلومینیوم: تجهیزات چند منظوره، جابجایی و هندلینگ، جرثقیل های چند منظوره، تجهیزات خاص مرتنبط با تعمیرات و نگهداری، تجهیزات هندلینگ خطوط تولید و انبار داری مکانیزه.

3- اتوماسیون صنعتی

این شرکت در زمینه اتوماسیون صنعتی، با هدف بهبود فرایند های صنعتی، قادر به ارائه راه حل های نوین می باشد. طراحی و ساخت انواع تابلوهای فشار ضعیف، متوسط، فرمان و راه اندازی خطوط تولید، برنامه نویسی انواع PLC و HMI نصب و راه اندازی اینورتر و مکانیزم های کنترلی و ... بخشی از خدمات این شرکت می باشد.  

4- طراحی محصول و قطعه سازی فناور محور

باتوجه به سابقه این شرکت در زمینه طراحی محصول، گام های موثری را درجهت بومی سازی و رفع نیازهای صنعتی کشور برداشته است. به همین منظور، پس از درک مهندسی نیازهای مشتری نهایی، قادر به طراحی محصول و فرآیند های مرتبط با تولید آن می باشد. از مواردی که به دقت در طراحی محصول و قطعات صورت میگیرد، ارزیابی و آنالیز محصول درزمینه ساخت، هزینه تمام شده،مونتاژ و دیگر معیارهای اندازه گیریست که حساسیت آن باتوجه به کاربرد مشخص می گردد، تا مشتری کمترین ریسک را در اراپه خدمات و محصولات خود داشته باشد.

پایان اعتبار

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید