درباره ما

مجتمع فولاد دشتستان با دارا بودن به روز ترین تکنولوژی خط تولید و با بهره گیری از توانمند ترین متخصصان عرصه تولید توانسته طی چند سالی که از تاسیس این شرکت می گذرد بیشترین حجم فروش میلگرد ساختمانی کشور را در اختیار بگیرد. این شرکت همچنین توانسته با تولید انواع گرید سایز از کلاف های صنعتی از خروج سالیانه میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری کند و مقدمات خودکفایی صنایع زیر دستی خود را از واردات این کلاف ها فراهم آورد.

خدمات ما

تولید ورق های گالوانیزه

ورق‌های گالوانیزه به دلیل پوشش خاص خود دچار زنگ ‌خوردگی نمی‌شوند؛ همین امر سبب گردیده تا این ورق‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار باشند.

ورق رنگی

ورق رنگی حاصل از عملیات رنگ‌آمیزی ورق در یک فرآیند مداوم است. این محصول مصرف گسترده‌ای در صنعت ساخت و ساز دارد. همچنین در بدنه یخچال، کابینت و بسیاری از لوازم خانگی از این محصول استفاده می‌شود. پوشش رنگ اغلب بر روی ورق گالوانیزه اعمال می‌شود.

اسید شویی

در کنار بحث تنوع روش‌های ایجاد پوشش روی سطح فلز، می‌توان از ورق اسیدشویی استفاده کرد. 

نورد سرد

فرآیند تولید ورق فولادی، می‌تواند تاثیر زیادی در محصول نهایی داشته باشد، حتی اگر گرید و خصوصیات فولاد مورد استفاده یکسان باشد. در واقع منظور از ورق فولادی گرم و سرد، ورق ساخته‌شده با استفاده از فرآیند نورد گرم و فرآیند نورد سرد است.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر :
تلفن : 02145591000
تهران خیابان ملاصدرا

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید