درباره ما

شرکت مهندسی پترو دوار انرژی پژوهان در سال 1390 با هدف پژوهش، تدوین دانش فنی و ساخت قطعات ابزار دقیق با تکنولوژی بالا (Hightech) تاسیس شد باتوجه به زمینه کاری مؤسسین که تعمیرات و به روزرسانی تجهیزات دوار موجود در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی و نیروگاهی کشور بود.
در گام اول:
 ساخت ترموکوپل توربین های گازی در دستور کار به کار گرفته شد که برای اولین بار در کشور در منطقۀ لاوان شرکت نفت فلات قاره نصب و تأیید شد.
محصولات این شرکت در زمینه سنسورهای دما شامل پنج گروه ترموکوپل ها و سنسورهای مقاومتی و ترانسمیتر دما و کابل رابط می باشد و دارای  Certificate معتبر بوده و مطابق استانداردهای IEC60751 و IEC60584 وASME PTC 19.3 تولید می شود، شایان ذکر است که کلیه محصولات در محدوده خطای مجاز  (Special Limit Error) بوده و گواهی کالیبراسیون پس از تولید محصولات توسط آزمایشگاههای معتبر داخلی قابل ارائه می باشد.

آمارآنچه انجام داده ایم:

138 مشتری راضی (که شامل صنایع فولاد و سیمان،صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی میباشد)

12 سال سابقه کار

741 پروژه

لازم به ذکر است که محصولات ما منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا تولید می شوند.

خدمات ما

ساخت سنسور جابه جایی خطی

LVDT مخفف کلمات Linear Variable Differential Transformer است که یک نوع مبدل (Transducer) الکترومکانیکی است که حرکت خطی را به سیگنال الکتریکی تبدیل می ­کنند و میتواند از جابجایی­ های کوچک در حد یک هزارم اینچ یا 0.025 میلی متر تا چند اینچ را اندازه گیری کند.LVDT توسط جریان متناوب با دامنه و فرکانس مناسب تحریک می­ شود و بر اثر تحریک و جابجایی، سیگنال خروجی تغییر می­ کند.

ارائه تجهیزات محفظه ی احتراق

توربین­ های گازی یک موتور احتراق داخلی محسوب می ­شوند که در آن سوخت ورودی به همراه هوای متراکم شده توسط کمپرسور وارد محفظه احتراق می ­شود، پس از آن مدار جرقه زن (Exciter) از طریق کابل رابط ولتاژ بالا را به نوک شمع (Igniter) می ­رساند و باعث احتراق مخلوط سوخت و هوا می ­شود که گاز و نیروی حاصل از این احتراق باعث چرخش قسمت Power توربین می ­شود.

ساخت تجهیزات اندازه گیری لرزش

لرزش یا ارتعاشات (Vibration) به نوعی از حرکت سیستم­های دینامیکی گفته می ­شود که به صورت رفت و برگشت و با یک دامنه در نوسان باشند و حرکت در یک بازه زمانی که به آن پریود یا زمان تناوب گفته می ­شود تکرار شود.این حرکت معمولا به صورت ساده با یک جرم و یک فنر در مهندسی شبیه سازی می ­شود،که معادلۀ موج با تابع سینوسی زیر نشان داده می ­شود.

تولید اسپید پیک آپ تجهیزات دوار(سنسورهای دور سنج)

سنسورهای دور سنج مغناطیسی در تجهیزات دوار برای اندازه­ گیری سرعت چرخش روتورها استفاده می شوند، این سنسورها بر مبنای اثر هال کار می­ کنند.سنسورهای دور سنج مغناطیسی (Magnetic Speed Pickup) در تجهیزات دوار برای اندازه ­گیری سرعت چرخش روتورها مورد استفاده قرار می­ گیرند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید