درباره ما

مجتمع صنعتی اسفراین بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی نیمه سنگین و سنگین در خاورمیانه

کارگاه ذوب و ریخته گری

تولید فولادهای آلیاژی نیازمند فرآیندهایی است که بتواند آلیاژی همگن ، تمیز از لحاظ حضور آخالهای غیرفلزی، دارای کمترین مقدار از عناصر ناخواسته مانند گوگرد ، فسفر و همچنین کمترین مقدار گاز تولید نماید.به همین منظور کارگاه ذوب و ریخته گری مجتمع ، جهت تهیه شمش های فولاد آلیاژی با کیفیت بالا طراحی و اجرا شده است که شامل فرآیندهای ذوب ، متالورژی ثانویه و شمش ریزی می باشد.

آهنگری و پرس

یک ماشین آهنگری قالب باز دو ستونه ۶۳۰۰ تن در واحد آهنگری مجتمع موجود می باشد. با یک مانیپلیتور ۸۰ تن و یک زنجیر تا ۱۱۰ تن ظرفیت نیز برای آهنگری قطعات بسیار سنگین قابل حصول می باشد.

ماشینکاری و قطعه سازی

تولید فولادهای آلیاژی نیازمند فرآیندهایی است که بتواند آلیاژی همگن ، تمیز از لحاظ حضور آخالهای غیرفلزی، دارای کمترین مقدار از عناصر ناخواسته مانند گوگرد ، فسفر و همچنین کمترین مقدار گاز تولید نماید.

عملیات حرارتی

تجهیزات زیر برای علمیات حرارتی محصولات فولادی در مجتمع صنعتی اسفراین در دسترس هستند. تجهیزات عملیات حرارتی در دو واحد آهنگری و همچنین واحد ماشینکاری و فاز تکمیلی موجود می باشند. ظرفیت کوره های عملیات حرارتی واگنی ۱۲۰ تن می باشد.

ذوب قطره ای(ESR)

در شرکت فولاد آلیاژی اسفراین برای ذوب مجدد و بدست آوردن انواع گریدهای مختلف فولادی با کیفیت بالا از عملیات ذوب قطره ای (ESR) استفاده می شود.

ریخته گری پیوسته(CCM)

دستگاه ریخته گری پیوسته شرکت فولاد اسفراین به قالب‌های ریخته‌گری گرد در ۶ سایز  ۵۳۰میلی‌متری ، ۴۶۰میلی‌متری ، ۴۲۰میلی‌متری ، ۳۶۵میلی‌متری و ۶۳۰ میلی‌متری مجهز می‌باشد.

خدمات ما

صنایع معدن و سیمان

تایر سنگ شکن، شفت سنگ شکن، سنگ شکن ژیراتوری، غلطک آسیاب مواد

صنایع ماشین سازی و قطعه سازی

DRILL COLLAR، GATE VALVES، COMPOZIT BLOCK BODY،ADAPTOR،TUBING HEAD SPOOL، CASING HEAD SPOOL

صنایع آهن و فولاد

پاتیل حمل سرباره، غلتک پشتیبان، غلتک کاری

صنایح نیروگاهی

شفت روتور ژنراتور، شافت توربین بادی

صنایع ریلی

محور واگن

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : دکتر علی ملک
تلفن : 02188140424
تهران خیابان قائم مقام فراهانی

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید