درباره ما

شرکت هایتک متالوژی فاطر با بهره گیری از نیروی متخصص جوان و آینده دار اقدام به تولید نانوپودر فلزاتی از قبیل رنیوم، مولیبدن، تیتانیوم، نیکل، کبالت، مس، تنگستن، آهن و آلیاژهای آنها با خلوص 99 درصد کرده است. این شرکت همچنین با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته انحصار تولید شمش و قطعات صنعتی فلزات و آلیاژهای مذکور را در کشور عزیزمان دارد.
شرکت فاطر ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی ـ پژوهشی در زمینه‌های مهندسی متالوژی فیزیکی، مکانیکی، استخراجی و صنعتی می‌باشد که همه مواد مهندسی را پوشش می‌دهد.

خدمات ما

پودر

از روش های تولید پودر فلزات باید به روش احیای اکسیدهای فلزی اشاره کرد. از روش احیای اکسیدهای فلزی بیستر به منظور تولید پودر فلزاتی از قبیل آهن، مس، تنگستن و مولیبدن استفاده میشود. پودر های تولید شده در این روش از تراکم پذیری بالایی برخوردار هستند و این به دلیل فرج و خلل زیاد در فرایند تولید میباشد

شمش

از روش های دیگر تولید پودر فلزات باید به روش احیای اکسیدهای فلزی اشاره کرد. از روش احیای اکسیدهای فلزی بیستر به منظور تولید پودر فلزاتی از قبیل آهن، مس، تنگستن و مولیبدن استفاده میشود. پودر های تولید شده در این روش از تراکم پذیری بالایی برخوردار هستند و این به دلیل فرج و خلل زیاد در فرایند تولید میباشد.

قطعات

صنعت ساخت قطعات به روش‌های مختلف اقدام به تولید قطعات فلزی میکند که مهمترین این روش‌ها متالورژی پودر است. متالورژی پودر روشی برای ساخت و تولید قطعات فلزی و سرامیک است که اساس آن بر فشردن پودر مواد به شکل مورد نظر و تفت‌جوشی آن است. تفت‌جوشی در درجه حرارتی زیر نقطه ذوب انجام می‌شود. متالورژی پودر شیوه‌ای نوین برای شکل‌دهی فلزات است و ازجمله قابلیت‌های آن تبدیل مستقیم پودر به قطعات دارای شکل و ابعاد نهایی است.

محلول ها

تولید فروسیال، نانوسیال، جوهر مس، جوهر نقره، خمیر رسانا

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر :
تلفن : 02122016950
تهران، شاد آباد

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید