درباره ما

معرفی شرکت فن آوران زیست کره ارائه دهنده برترین فناوری‌ها در سیستم‌های تصفیه پساب‌های صنعتی و ساخت ماشین آلات پیشرفته

شرکت دانش بنیان فن آوران زیست کره در سال 1391 تأسیس گردید. تیم متخصصان این شرکت شامل بخش مکانیک، گروه مهندسی، گروه R&D  و دانش ‌بنیان و شیمی و میکروبیولوژیکی می باشد. این متخصصان در سه بخش آزمایشگاهی، مطالعاتی و دانش بنیان ماشین سازی در امر تصفیه فاضلاب فعال هستند. احداث صفر تا صد سیستم‌های پیشرفته نوین تصفیه پساب (به شرط استحصال مواد با ارزش و برگشت آب به چرخه تولید) از جمله تخصصهای دیگر این مجموعه صنعتی می باشد.

شرکت زیست کره دارای مرکز اختصاصی تحقیق و توسعه و مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین دارای تفاهمنامه علمی با معاونت ریاست جمهوری می باشد.

خدمات آزمایشگاهی

بخش آزمایشگاهی شرکت فن آوران زیست کره با داشتن تجهیزات پایش محیط زیستی در منطقه و پرسنل متخصص و مجرب، در سال 94 گواهینامه معتمد سازمان محیط زیست را دریافت کرد و همچنین عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی شد.

در زمینه پایش آلایندگی‌های زیست محیطی با صنایع و بیمارستانهای مختلفی در حال همکاری هستیم و همچنین بعنوان مرکز انجام آزمایش‌های تحقیقاتی و نوآوری‌های آتی و اهداف کلان شرکت و مجموعه در تلاشیم تا بتوانیم در این حوزه بهترین خدمات را ارائه دهیم.

انجام پایش بی خطرسازی پسماندهای پزشکی

انجام آزمایشات مربوط به طرح خود اظهاری و انجام آزمایشات میکروبی آب و پساب

انجام کلیه آنالیزهای فیزیکی و شیمیایی آب و پساب از قبیل سختی، TDS، TSS، PH، کدورت، کلراید و ... برای بخش محیط زیست و مقالات علمی و همچنین فعالیت های علمی و تحقیقاتی شرکت

طراحی و ساخت ماشین آلات توسط متخصصان شرکت فناوران زیست کره

شرکت فن آوران زیست کره دارای دو واحد ماشین سازی در شهرک صنعتی شریف ابهر می باشد که یک واحد با وسعت 1000 متر مربع وظیفه تراشکاری و دریل‌کاری و ساخت شیرآلات، فلنج‌ها، رینگ‌ها و تیوب‌شیت‌ها را بر عهده دارد و واحد دیگر با وسعت 10000 متر مربع در بخش برش و مونتاژ، نصب و رنگ‌کاری و ساخت شاسی دستگاه‌ها فعال می‌باشد.

در واحدهای ماشین سازی دستگاه و تجهیزاتی مختلفی همچون مبدل‌های حرارتی، سپراتورهای ویژه، اسپری درایر‌ها، خشک‌کن‌ها، وکیوم فیلترها و ستون‌های تقطیر برای تصفیه‌ پیشرفته پساب و همچنین خط تولید صنایع غذایی ساخته و تولید می شود.

در واحدهای ماشین سازی، ماشین آلات و تجهیزاتی با در نظر گرفتن ماهیت پساب صنایع مختلف ساخته می شوند.  این شرکت سازنده ماشین آلات و سیستم های تصفیه پساب صنعتی در حوزه صنایع پتروشیمی و صنایع الکل و خمیرمایه و صنایع غذایی و صنایع شیمیایی مصرفی می باشد که در کلیه موارد آب حاصل از تصفیه به خط برگشت داده شده و محصولات با ارزش از پساب استحصال گردیده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت فن آوران زیست کره

در بخش تحقیق و توسعه  متخصصان مجربی در رشته‌های مختلف از جمله شیمی، مهندسی مواد، مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک با در نظر گرفتن عارضه ها و مشکلاتی که صنایع مختلف با پساب صنعتی خود دارند و بهره‌گیری از علم روز دنیا، به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کنند.

از جمله فعالیتهای واحد تحقیق و توسعه:

 • انجام طرح‌های تحقیقاتی و مطالعاتی در زمینه تصفیه پساب‌های پالایشگاهی و نفتی، تصفیه پساب‌های رزین‌های سنتزی، فرمولاسیون خوراک دام از مواد استحصالی از پساب الکل و خمیرمایه، سیستم‌های تصفیه بو، خاصیت نانوکامپوزیت‌ها جهت حذف آلاینده‌ها، تکنولوژی ساخت ماشین آلات پیشرفته و …
 • امکان‌سنجی ساخت ماشین آلات نوین برای صنایع غذایی و شیمیایی با هدف راندمان بالا و کاهش مصرف انرژی برای مثال اسپری درایرها و مبدل‌های حرارتی ویژه
 • مطالعات امکان‌سنجی کاربردی نمودن پسماندهای ویژه صنایع ریخته‌گری
 • مطالعات و عملیاتی نمودن شیوه‎های جلوگیری از ایجاد رسوب در مبدل‌های حرارتی
 • همکاری با دانشگاه‌ها و ارگان‌ها در زمینه انجام طرح‌های تحقیقاتی و مطالعاتی در خصوص آلاینده‌های زیستی

دستاوردها

 • طراحی کاربردیترین سیستم تصفیه بو به صورت صنعتی و برای اولین بار در کشور
 • طراحی سیستم تصفیه پساب روغن‌کشی از زیتون
 • طراحی موفق تصفیه فاضلاب سیر و فرآورده‌های مربوطه
 • تصفیه فاضلاب از طریق طراحی و ساخت ماشین آلات پیشرفته مطابق با استانداردهای اروپایی و ...

مجوزها

 • پروانه بهره برداری دانش بنیان صنعتی
 • گواهینامه بخش تحقیق و توسعه
 • جواز مرکز پژوهش

شرکت فن آوران زیست کره یکی از شرکتهای مجرب در زمینه طراحی و ساخت سیستم‌های تصفیه پساب‌های صنعتی، در سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران می باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید