درباره ما

آشنایی با شرکت قالبسازی اورست صنعت (قالبسازی سلمانی میبد) سازنده و تعمیر قالبهای کاشی و سرامیک، پانچهای ساده، رستیک و ایزواستاتیک و ....

شرکت قالبسازی اورست صنعت (قالبسازی سلمانی میبد) یکی از تخصصی ترین مرکز خدمات قالب های کاشی و سرامیک در سال 1390 با هدف تامین نیازهای صنعت کاشی و سرامیک تأسیس گردید.این شرکت در زمینه ساخت و تعمیر قالبهای کاشی و سرامیک در سایزهای مختلف ،تعمیر و ساخت پانچ های ساده ،رستیک و ایزواستاتیک، ساخت و تعمیر کامل قالب کاشی و سرامیک با لاینر spk و تنگستن، طراحی، ساخت و تعمیر پانچهای آینه و  مارک ساده در سایزهای مختلف در حال ارائه خدمات به شرکتهای مختلف می باشد.

اغلب قالبهای کاشی و سرامیک به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شوند که در طراحی آنها باید به ویژگیهای خط تولید همچون نوع دستگاه پرس مانند پرس ایزواستاتیکی، نوع کاشی و سرامیک تولیدی، تعداد حفره های قالب و طول عمر قالب و ... توجه کرد.

عمده فعالیت های شرکت قالب سازی اورست صنعت (قالب سازی سلمانی میبد)

1- ساخت و تعمیر قالبهای کاشی و سرامیک

تعمیر و ساخت قالبهای کاشی مورنیاز تمامی شرکتهای کاشی و سرامیک است که در مرحله ی شکل دهی یا پرس پودر به کار گرفته می شود. این شرکتها هرکدام بنا بر نیاز خود توقع کیفیت بالایی را در این زمینه دارند که با این مجوعه بهترین کیفیت را تجربه خواهید کرد.

2- تعمیر و ساخت پانچ های ساده، رستیک و ایزواستاتیک

تولید کننده پانچهای ایزو استاتیک، ساده و رستیک در ایران هستیم. همچنین در هنگام خرابی، نیرو فنی این مجموعه صنعتی جهت تعمیرات و رفع عیب اقدام می نمایند.

3- طراحی، ساخت و تعمیر پانچهای آینه و مارک ساده

پانچهای آینه و مارک ساده در این واحد صنعتی در سایزهای مختلف طراحی و ساخته می شوند.

مجموعه قالبسازی اورست صنعت با توجه به سابقه فعالیت و ارائه خدمات و محصولات باکیفیت و به کارگیری نیرو مجرب و متخصص توانسته است با توجه به اصل مشتری مداری، رضایت مشتریان را در تمام زمینهای فعالیت خود از جمله طراحی، تولید و تعمیرات جلب نماید و اکنون ارائه دهنده خدمات و محصولات خود به بسیاری از شرکتهای تولید کاشی و سرامیک باشد.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : علیرضا سلمانی
تلفن : 03532372949
ایمیل : hmosalman@gmail.com
یزد، میبد، شهرک صنعتی جهان آباد، خیابان شهید برونسی، برونسی اول، جنب آتش نشانی

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید