درباره ما

معرفی شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد سازنده انواع تجهیزات جانبی و کمکی و نیز اجزا و قطعات متنوع توربین‌‌های گازی

شرکت غدیر یزد در سال 1372 به منظور ساخت ماشین آلات نساجی تحت لیسانس شرکت سولزر سوییس فعالیت خود را آغاز کرد. اما در سال 1387 این مرکز صنعتی به گروه شرکت‌های توربوکمپرسور نفت (OTC) واگذار شده و نام آن به “شرکت توربین‌های صنعتی غدیر یزد (Ghadir Industrial Turbine Company: GITCO)" تغییر یافت. اکنون این مجموعه صنعتی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان توربین های گازی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و نیروگاهی می باشد که نقش مهمی در خودکفایی کشور در این زمینه و قطع وابستگی به خارج از کشور ایفا کرده است.
فعالیت اصلی شرکت، ساخت انواع تجهیزات جانبی و نیز اجزا و قطعات متنوع توربین‌‌های گازی می باشد. باعث افتخار است که اعلام کنیم شرکت غدیر تنها تولیدکننده‌ی OEM این تجهیزات و سیستم‌های جانبی و قطعات برای گروه OTC در کشور محسوب می‌شود.
300 نفر نیروی متخصص که به صورت ویژه آموزش دیده اند در این مجموعه صنعتی فعالیت دارند. نیروها با سطح تحصیلات مختلف از تکنسین تا دکتری تخصصی و عمدتا هم بومی سازی استان یزد هستند. 

مأموریت

هیأت مدیره شرکت به همراه تمامی پرسنل متخصص و متعهد، قرار گرفتن در جایگاه برترین تولیدکننده تجهیزات و قطعات صنعتی مختلف در حوزه های انرژی و زیرساخت و به ویژه توربین های صنعتی را مأموریت اصلی خود می داند که با یاری خداوند و استفاده از تمام ظرفیت های موجود در شرکت و با افزایش توان مهندسی و توسعه فناوری به آن دست خواهیم یافت.

شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد یکی از بزرگترین تولیدکنندگان توربین های گازی در کشور، در سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران می باشد.

ساخت انواع تجهیزات جانبی و کمکی و نیز اجزا و قطعات متنوع توربین‌‌های گازی شامل:

شاسی توربین  (Base Frame)
اتاقک آکوستیک توربین  (Acoustic enclosures)
اتاقک فیلتر ورودی  (Inlet Filter House)
سیستم صداگیر ورودی  (Intake Silencing System)
پلنوم ورودی  (Intake Plenum)
دیفیوزر و پلنوم خروجی  (Exhaust Diffuser / Plenum)
سیستم صداگیر خروجی  (Exhaust Silencing System)
سیستم جرقه‌زن توربین  (Ignition System)
دستگاه شستشوی کمپرسور توربین گازی  (Turbine-Compressor Washing System)
اسکیدهای کمکی توربین  (Auxiliary Skid)

خدمات ما

قطعات و سیستم های جانبی توربین های گازی
قطعات اصلی توربین

توربین غدیر توانایی تولید پره‌‌های دوار، تیغه‌های ثابت و تیغه‌های IGV کمپرسورهای محوری که از قطعات اصلی توربین های گازی محسوب می شود را دارد. جنس این قطعات از آلیاژهای فولادهای ضدزنگ استحکام بالا، تیتانیوم و سوپرآلیاژها می باشد.

انواع پره های کمپرسور با ساختار پیچیده و در سایزهای مختلف تولید می گردد. پره های بزرگ از طریق فرآیند ماشین کاری پیش فرم های آهنگری شده و پره های کوچک از ماشینکاری یک بلوک خام از مواد اولیه به‌دست می‌آید.

عملیات ساخت تکمیلی شامل بریزینگ، تامبلینگ، ساچمه‌زنی (shot peening)، و پوشش با توجه به نیاز و درخواست مشتری قابل اجرا هستند. در ضمن امکان عرضه این پره ها به صورت کاملا آماده ی مونتاژ هم وجود دارد.

قطعات و مجموعه های سفارشی/ سازه های صنعتی

قطعات و مجموعه های سفارشی و همچنین ساخت سازه های صنعتی هم با توجه به درخواست مشتریان قابل انجام می باشد.

امکانات و خدمات تولیدی

کارگاه ماشین کاری

کارگاه ماشین کاری توربین غدیر مجهز به ماشین های تراش، ماشین های فرز، ماشین‌های دریلینگ، ماشین های سنگ زنی، ماشینکاری تخلیه الکتریکی (EDM)، ماشین های دنده زنی، در زمینی به مساحت حدود 10000 متر مربع است. در این کارگاه عملیات ماشین کاری بر روی انواع مواد و آلیاژها مانند فولادهای کربنی، فولادهای ضد زنگ، فولادهای استحکام بالا، سوپرآلیاژها، فلزات غیرآهنی (آلومینیوم، تیتانیوم، برنج، برنز، مس) انجام می شود.

در این کارگاه عملیات پرداختکاری دستی و پرداختکاری ارتعاشی هم قابل انجام است

کارگاه جوشکاری

کارگاه جوشکاری غدیر متشکل از تکنسین های جوشکاری با تخصص و مهارت بالا است که کیفیت و دقت از الزامات اصلی کار آن هاست. تمامی فرآیندهای جوشکاری در این شرکت، بر اساس یک دستورالعمل جوشکاری (WPS) که توسط نتایج صلاحیت و کیفیت جوش (WPQR) پشتیبانی می‌شود، اجرا می‌شود. همچنین، در این شرکت، تمام اتصالات جوش مطابق با ISO 5817 از نظر کیفیت ارزیابی می‌شود. اکثر فلزات در این کارگاه بدون محدودیت ابعاد، اندازه یا شکل جوش، جوشکاری می شوند. امکان تولید امکان تولید به‌صورت نمونه اولیه، سفارش تعداد کم یا تولید به‌صورت تیراژی در این کارگاه وجود دارد.

جوشکاری کربن استیل، جوشکاری فولادهای ضدزنگ و جوشکاری آلومینیوم در این کارگاه انجام می شود.

کارگاه برشکاری و ورق کاری

 کارگاه برشکاری و ورق کاری غدیر مجهز به انواع اره‌های نواری و دیسکی، دستگاه برش CNC و پلاسما، دستگاه‌ ورق صاف‌کن، گیوتین و دستگاه‌های خم‌کاری و رولینگ در فضایی به مساحت بیش از 2000 مترمربع در حال فعالیت می باشد.

کارگاه عملیات حرارتی

واحد عملیات حرارتی مجهز به کوره‌ها و تجهیزات لازم می باشد که عملیاتی مانند سخت‌کاری سطحی، سمانتاسیون، آنیلینگ، نرمالایزینگ، کربورایزینگ، کونچ تمپر و سخت‌کاری با روغن و آب، نیتراته کردن و تنش زدایی قطعات در آن انجام می شود.

رنگ و سند بلاست

فرآیندهای تکمیلی سندبلاست، اسیدشویی و رنگ‌آمیزی محصولات در توربین غدیر در سالن های جداگانه و اختصاصی انجام می شود.

کارگاه پایپینگ

برای پایپینگ، مونتاژ و تست تجهیزات و ابزارهای دقیق توربین، مجوعه صنعتی غدیر مجهز به سالن اختصاصی می باشد.

کارگاه مونتاژ تجهیزات و اسکیدها

به مجموعه فرآیندهای پایپینگ، مونتاژ نهایی و تست مجموعه های الکترومکانیکی مدولار، اصطلاحاً اسکیدها (Skid) گفته می شود که کلیه این فعالیتها توسط متخصصان باتجربه و تکنسینهای پایپینگ و ابزار دقیق انجام می‌شود.

کارگاه مونتاژ تابلوهای برق

برای مونتاژ تابلوهای برق شرکت غدیر مجهز به یک کارگاه ویژه به مساحت 1000 مترمربع می باشد که در آن امکان مونتاژ و تست انواع تابلو برق‌های صنعتی نظیر پنل‌های توزیع، LV، PLC، تابلوهای کنترل، تابلوهای حفاظتی، جعبه تقسیم‌ها و نیز تابلوهای کنترل اطفاء حریق وجود دارد. کنترل ها و تست ها باید مطابق با استانداردهای بین المللی (IEC) باشد.

کارگاه مونتاژ نهایی و پکیجینگ توربین

کارگاه اختصاصی مونتاژ نهایی و پکیجینگ در زمینی به مساحت 3000 متر مربع وجود دارد که مجهز به جرثقیل های سقفی 25، 10 و 10+5 تنی با 15 متر ارتفاع تا زیر قلاب است. این کارگاه تا توان 70 مگاوات با ظرفیت مونتاژ سالانه 20 دستگاه توربین در حال فعالیت می باشد. مجموعه توربین گاز ملی 25 مگاواتی (IGT25) در این سالن مونتاژ می شود. همچنین خدمات پکیجینگ و مونتاژ نهایی انواع توربین‌های گاز، توربین بخار و کمپرسور گاز هم در این کارگاه و توسط تکنسین های توانمند و مجرب انجام می شود.

خدمات فنی و مهندسی

ارائه دهنده خدمات فنی مهندسی هستیم در حوزه مشاوره، طراحی و مهندسی معکوس قطعات و تجهیزات پیچیده در صنایع مختلف

خدمات کنترل کیفیت

یکی از عواملی که می تواند سبب برتری نسبت به رقبا شود، کیفیت محصولات تولیدی است. توربین غدیر خود را متعهد می داند تا محصولاتی با کیفیت بالا که منطبق بر استاندارها می باشد را تولید نماید و در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. 
واحد کنترل کیفیت توربین غدیر از متخصصان باتجربه و شایسته ای تشکیل شده است که تمامی مراحل، از کیفیت مواد اولیه تا محصول نهایی مرتبا توسط این متخصصان و تعاملی که با واحدهای تولید، مهندسی و بازرگانی دارند، بررسی میگردد. 
بازرسان کنترل کیفیت مرتبا تحت آموزش قرار میگیرند تا با سرمایه گذاری در زمینه فناوری های بازرسی بتوانیم بهترین کیفیت را ارائه دهیم. 
برنامه‌ی جامع تضمین کیفیت در این شرکت به استانداردهای گواهینامه‌ی ISO-9001:2015 و سایر الزامات قابل اجرا پایبند است. واحد کنترل کیفیت دارای تجهیزات و ابزارهای کنترل کیفیت، تجهیزات تست‌های غیرمخرب و امکانات ابعادبرداری سه‌بعدی  CMMمی باشد. کالیبره کردن ابزارهای کنترل ابعادی توسط آزمایشگاه کالیبراسیون دقیق در واحد کنترل کیفیت انجام می گیرد.
توربین غدیر مجهز به سیستم ERP می باشد که قابلیت ردیابی کامل تاریخچه، موقعیت و مسیر یک محصول یا دسته‌ای از محصولات را در طول زنجیره تأمین را دارد. هر محصول برای خود دارای اطلاعات ثبتی در مورد مواد خام، فرآیندهای تولید، بازرسی‌ها و آزمون‌های کنترل کیفیت می باشد که با توجه به نوع درخواست مشتریان قابل ارائه می باشد.
 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مهندس حسین سخاوی
ایمیل : info@gitco.ir
سایت : www.gitco.ir
یزد، صفائیه، منطقه دخمه زرتشتیان، جنب جاده کنارگذر/ کد پستی:۸۹۱۴۱۴۵۱۵۱/ صندوق پسـتی: 1115

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید