درباره ما

معرفی و آشنایی با گروه صنعتی دانیال سازنده و تامین قطعات صنعتی مختلف و انواع تیغه ها، مهندسی معکوس، عملیات حرارتی، ساخت کوره و تامین کننده سوپر آلیاژها

گروه صنعتی دانیال در سال 1380 توسط مهندس علیرضا ملتی دانش آموخته مهندسی متالورژی دانشگاه صنعتی اصفهان تحت عنوان فولاد دانیال تأسیس شد و در زمینه تهیه و توزیع گریدهای فولادی و قطعات ریخته گری فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه با بهره مندی از مهندسی توانا در حوزه طراحی و انتخاب مواد مهندسی و در زمینه ساخت انواع دستگاه های نورد، طراحی و ساخت پرسهای هیدرولیک کوچک و متوسط، طراحی و ساخت تیغه های برش و ساخت کوره های صنعتی فعالیت خود را تحت عنوان گروه صنعتی دانیال ادامه می دهد.

گروه صنعتی دانیال با برخورداری از دانش فنی و تجربه حضور بیش از 20 سال در صنعت استان یزد افتخار تولید قطعات صنعتی دانش بنیان موردنیاز صنایع و معادن را دارد.

عمده فعالیتهای گروه صنعتی دانیال

1- تهیه و توزیع گریدهای فولادی و قطعات ریخته گری

انتخاب و شناسایی مواد مهندسی وفولاد آلیاژی از انواع تامین کنندگان خارجی و ایرانی . SPK . VCN. Mo40.BOZ.Ck45. crV.HSS.

2- خدمات سختکاری و عملیات حرارتی

انجام عملیات های سختکاری (مارتپرینگ - آستمپرینگ ) و نرماله و آنیل بر روی آلیاژهای گوناگون

3- طراحی و ساخت پرسهای هیدرولیک کوچک و متوسط

مجموعه ما توانایی ساخت انواع پرسهای هیدرولیک از جمله پرسهای ظرفیت پایین و متوسط تا ماکسیمم توان 500 تن را دارد. همچنین توانایی ساخت قالبهای خاص برای پرسهای هیدرولیک را که جهت ساخت قطعات بر روی دستگاه سوار می شود، دارد.
پرسهای هیدرولیک را طبق نیاز مشتری، جانمایی لازم و همچنین مطابق با کاری که قرار هست توسط پرس انجام شود، طراحی کرده و جهت ساخت آن اقدام می کنیم چرا که پرسهای موجود در بازار اکثرا هندلی هستند و قدرت و سرعت لازم را جهت ساخت قطعات خاص و پیچیده ندارند ولی پرسهای هیدرولیک این مجموعه قابلیت سرعت پیشروی از کمترین تا بیشترین سرعت را دارد.
از ورقهای آلیاژی مقاوم و با استحکام در ساخت این پرسهای هیدرولیک استفاده شده که باعث می شود که طول عمر این پرسها به ماکسیمم زمان ممکن ارتقا پیدا کند.

4- طراحی و ساخت تیغه های فرم و برش صنایع

در ساخت تیغه های فرم و برش گروه صنعتی دانیال یکی از قوی ترین عملکردها را دارد و قطعات قابلیت رقابت با نمونه های اروپایی را دارد که باکیفیت و با استحکام بالا هستند. در صنایع مختلف از جمله صنایع فلزی، صنایع بسته بندی، صنایع مواد غذایی، صنایع نساجی و صنایع چوب و پلاستیک و بازیافت استفاده می شود. کار این تیغه ها برش، فرم و خردایش انواع و اقسام متریال از چوب تا پلاستیک و فلز است. 
یکی از جدیدترین تیغه های ما ساخت تیغه های خاصی برای مجموعه صنایع غذایی بوده است که مشتری مدام از کند شدن تیغه هاش شکایت داشته است و مجموعه ما موفق شده است تیغه هایی را طراحی کند که صرفه اقتصادی دارد. این تیغه با آلیاژ خاصی تهیه می شود و تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد، سنگ زنی و پرداخت آن با ادوات خاصی انجام می شود و کاملا رقابتی است با نمونه های خارجی و خوشبختانه با توجه به کیفیت و استحکام بالا این تیغه ها دیگر نیازی به واردات این تیغه ها از چین و اروپا نیست. 

5- ساخت کوره های های صنعتی

ما در اشل های مختلف کوره هایی را طراحی کردیم که مشتریان ما مجموعه فرانسوز و ایساتیس و ... هستند. توانایی ساخت کوره در اشل آزمایشگاهی با ابعاد  20×20×20 سانتی متر و همچنین کوره های بزرگتر و اجرایی تا ابعاد 3×3×3 متر و همچنین توان و ظرفیتهای مختلف را داریم. کوره های آون، اتوکلاوها و کوره های دما بالا در این مجموعه صنعتی ساخته می شوند. از متریال بسیار عالی در ساخت این کوره ها استفاده می شود که دارای ضمانت دو ساله است و از لحاظ تعمیرات و تأمین قطعات پشتیبانی دارد.

6- بومی سازی قطعات صنعتی در صنایع مختلف و مهندسی معکوس

مجموعه صنعتی دانیال از حداکثر توان خود در بومی سازی قطعات از جمله ساخت تیغه های برش استفاده کرده است و اکنون با توجه به کیفیت و متریال درجه یکی که در ساخت این تیغه ها استفاده شده قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را دارد و توانسته است نیاز به تأمین این قطعات از خارج از کشور را به صفر برساند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 03535283888

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (1 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید