درباره ما

 شرکت همیان فن بزرگترین تولیدکننده انواع رله های حفاظتی در سال 1370 تشکیل گردید.شرکت همیان­ فن سال 1393 موفق به دریافت تأییدیه به عنوان شرکت دانش بنیان شده است. این رویداد چشم ­اندازهای تازه را بر روی همیان­ فن گشود و با حمایت "صندوق نوآوری و شکوفایی"، "صندوق حمایت از الکترونیک" و "صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق" امکان سرمایه گذاری بر روی رله ­های بالا دستی را برای خود فراهم ساخت.با گرفتن تأییدیه از شرکت توانیر جهت نصب رله و سایر تولیدات همیان­ فن در پست ­های فوق توزیع موفقیت دیگری بود که شرکت در سال 1392به دست آورد است. همچنین با این تأییدیه، محصولات همیان­ فن در کنار برند­های مشهور و با سابقه همانند زیمنس و اشنایدر، در پست­ های فوق توزیع نصب گردید. این رویداد نقطه عطفی در برنامه توسعه ساخت همیان­ فن شد.

 که استقبال زیادی در قسمت بهره برداران از رله­ های تولیدی همیان­ فن و درخواست­ های مکرر برای طراحی و تولید رله ­های بالا دستی رله­ های (دایرکشنال و دیفرانسیل) شرکت همیان­ فن بر آن شد که با حمایت مرکز رشد پژوهشگاه نیرو نسبت به طراحی و ساخت این رله ­ها نیز اقدام نماید. لذا با ارائه پیشنهاد ساخت رله­  دایرکشنال به مرکز رشد پژوهشگاه نیرو که نهایتاً منجر به عقد قرارداد با آن سازمان شده است، که ساخت و طراحی این رله­ ها نیز در دستور کار بخش تحقیق و توسعه این شرکت قرار گرفت. نتیجه تلاش های بسیار در بخش تحقیقات شرکت و حمایت­ های مرکز رشد پژوهشگاه در حدود سه سال، طراحی و ساخت رله­ های دایرکشنال و دیفرانسیل بود. که این دو پروژه  اولین بار در کشور در سی و سومین نمایشگاه جانبی صنعت برق با حضور معاونت محترم وزیر در امور برق و مدیر عامل محترم توانیر رونمائی شد.

خدمات ما

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید