درباره ما

هواسان در سال 1371 در زمینه هوای فشرده با هدف تولید کمپرسور صنعتی تشکیل شد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده و مخازن استاندارد در  ایران و خاورمیانه فعالیت دارد.مدیریت خلاق و کارکنان متعهد و دلسوز شرکت با  ایمان و سخت کوشی  سعی در حفظ کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان داشته و با همکاری با  بهترین سازندگان داخلی ، گامهای استواری برداشته است  شرکت هواسان در سال ۷۹ موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندار ISO ۹۰۰۲ و اخذ گواهینامه در این زمینه گردیده وهمچنین  گواهینامه ISO ۹۰۰۱ بر اساس ورژن ۲۰۰۸  را نیز دریافت نموده است.

 موجب  افتخار شرکت هواسان است که بسیاری از شرکتهای تولیدی وصنعتی کشور در اکثر صنایع همچون نساجی ، چرم ،‌غذایی ،بسته بندی ،‌چاپ ، دارویی و شیمیائی ، لاستیک و پلاستیک ،‌آهن و فولاد ، سیمان ،‌گچ ، شیلات و آبزیان ، شیشه و سرامیک و چینی و... از محصولات متنوع شرکت استفاده می نمایند.

 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : علیرضا سرخابی
تلفن : 41-34202524
تبریز

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید