درباره ما

شرکت پمپ های صنعتی ایران تولید و ساخت انواع پمپهای صنعتی

شرکت پمپ های صنعتی ایران در سال 1356 هجری شمسی با نام I.I.P Group تاسیس گردیده و اکنون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های فرایندی صنایع نفت، گاز و پتروشمی و نیز پمپ های بزرگ آبرسانی و نیروگاهی در ایران و خاورمیانه است. گروه پمپ های صنعتی ایران با بیش از 40 سال تجربه و سابقه درخشان در تولید انواع پمپ های صنعتی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، برق و صنایع مختلف و با ایجاد دانش فنی گام های بلندی در راستای بومی سازی تولید انواع پمپ های صنعتی برداشته است.

شرکت پمپهای صنعتی ایران که بعنوان یکی از برترین کارخانه های پمپ سازی در ایران و خاورمیانه شناخته شده است

با به کارگیری آخرین ابداعات و پیشرفتهای تکتولوژی در صنعت پمپ سازی جهان ، محصولات خود را ارتقا داده است و در تامین نیاز کارفرمایان و صنایع مرتبط موفقیتهای چشمگیری کسب کرده است. علاوه بر این گروه پمپ های صنعتی، و در زمینه راهبری بهینه محصولات خود، نیز با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد ،، بخشی از توان مهندسی خود را برای آموزش روشهای پیشرفته تولید به کاربران ایرانی به کار گرفته و همچنین با ارائه یک تیم قدرتمند فنی ، فروش و خدمات پس از فروش برای تامین نیازهای مشتریان خود تلاش فراوانی نموده است.

این شرکت دارای کارخانه ای مجهز در شهرک صنعتی هشتگرد بوده است و در آن بخش های فنی مهندسی، مدلسازی و ریخته گری، ماشینکاری، مونتاژ ،، تست ،، آزمایشگاه و … مستقر است و از این رو دانش فنی و تخصص در کنار دستگاه ها و تجهیزات تاولید و تست، موجب ایجاد توانایی لازم برای تولید انواع پمپ های صنایع مختلف مطابق با استانداردهای جهانی شده است .

اهداف استراتژیک :

استراتژی اصلی شرکت استراتژی هزینه نهایی پایین و افزایش کیفیت است که در این راستا 5 مورد را در بردارد :

  • تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده پمپ های صنعتی در منطقه
  • تنوع و نوآوری در محصولات
  • توسعه بازارهای صادراتی
  • افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده
  • کاهش زمان تحویل

خدمات ما

مشاوره فنی

کارشناسان و مدیران گروه پمپ های صنعتی ایران، آمادگی ارائه خدمکات کامل مشاوره به خریداران و مصرف کنندگان محصولات خود، پیش و پس از خرید را دارند.

خدمات پس از فروش

هدف اصلی  مدیریت شرکت پمپهای صنعتی ایران رضایت مشتریان به عنوان سرمایه اصلی شرکت از محصول تولید شده می باشد. این امر به عنوان یک استراتژی تعیین کننده برنامه ها و فعالیتهای کل مجموعه شرکت پمپهای صنعتی ایران می باشد. در این راستا با تاسیس یک مجموعه کارگاهی و مهندسی در (منطقه ویژه اقتصادی پارس-عسلویه) ضمن ارائه خدمات فنی نصب و تعمیر به مصرف کنندگان، از نزدیک در جریان نقاط قوت و ضعف عملکرد پمپها قرار می گیرند.وجود کارشناسان مجرب ومتخصص  در امر الکتروپمپ و دیزل پمپ و نیز امکانات گسترده اختصاص یافته برای تامین سریع قطعات یدکی با هدف رضایت و اطمینان به مشتریان شرکت پمپهای صنعتی ایران در زمان راه اندازی و کارکرد دائمی پمپها پیش بینی شده است.

تعمیرات اساسی واضطراری

تعمیرات و بازسازی توسط متخصاصان ا می تواند منجر به کاهش نیاز به خرید محصول نو و صرف هزینه بالا شود گروه پمپ های صنعتی ایران آماده ارائه کامل خدمات تعمیر و بازسازی می باشد.

نگهداری وتعمیرات

تعمیرات و بازسازی توسط متخصاصان می تواند منجر به کاهش نیاز به خرید محصول نو و صرف هزینه بالا شود گروه پمپ های صنعتی ایران آماده ارائه کامل خدمات تعمیر و بازسازی می باشد.

تامین وساخت قطعات یدکی

تامین مواد اولیه و برخی تجهیزات مورد نیاز برای پمپ ها موجب ایجاد یک تیم قدرتمند از متخصاصان با تجربه شده است که این تیم آماده مشاوره و ارائه خدمات در حوزه تامین مواد و تجهیزات هستند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید