درباره ما

شرکت کلهر طراح، سازنده و تعمیر انواع قطعات کمپرسور رفت و برگشتی

شرکت کلهر در سال 1386 با شماره ثبت316420 فعالیت خود را آغاز نموده است. 
از جمله خدمات و توانایی های این شرکت در زمینه ساخت می توان به ساخت قطعاتی مانند: 
ولوها (سوپاپ های کمپرسور)
رینگهای پیستون و رینگهای راهنما 
پکینگها و نشت بندهای گاز و روغن
پیستون و پیستون راد
کراس هد 
شاتون
گسکتها و اورینگهای مورد استفاده در ماشین آلات دوار و ساخت قطعات تخصصی ریخته گری اشاره کرد.

این شرکت همچنین در زمینه تعمیر و بازسازی ولوهای کمپرسور استافینگ باکسها و پیستون رادها خدمات بسیار تخصصی در محل کارگاه خود ارائه می نماید که هم از لحاظ فنی و کیفیتی و هم از نظر قیمتی بسیار مقرون به صرفه و مورد استقبال صنایع بوده است.

خدمات ما

ساخت ولوهای کمپرسور:

ولوهای کمپرسور به عنوان قلب کمپرسورهای پیستونی شناخته می شوند که وظیفه ورود گاز یا هوا به محفظه سیلندر یا خروج آن را دارند.

ساخت رینگهای کمپرسور(cylinder rings)

رینگهای داخل سیلندر کمپرسور شامل پیستون رینگ ، رایدر رینگ و بالانس رینگ هستند. این رینگ ها تنوع طراحی زیادی دارند و همچنین با توجه به شرایط متفاوت کاری اعم از فشاری ، دمایی و نوع گاز از رنجهای متنوعی از کربن ، گرافیت ، فلزی ، تفلون با افزوده های مختلف و غیره استفاده می شوند.مواد اولیه رینگهای شرکت کلهر از شرکتهای معتبر اروپایی و آمریکایی تامین می شود ، اینکه کدام متریال و طراحی باید انتخاب گردد نیاز به تجربه و دانش بالایی داشته و همچنین تلورانسهای طراحی و ساخت نقش عمده ای در طول عمر رینگها دارند.

تولید پیستون:

پیستون ، پیستون راد ، گسکتها ، قطعات ریخته گری شده ، نیز به دلیل فرسوده شدن در طی طول عمر کمپرسور مورد نیاز میباشند که این محصولات نیز در شرکت کلهر تولید میگردند.

تعمیر سوپاپ های کمپرسور (valve repair )

ولوها ، رینگها و پکینگها از پر مصرف ترین قطعات کمپرسور می باشند که در این بین ولوها قابل تعمیر و استفاده مجدد هستند و چون قیمت ولو ها نسبت به دیگر قطعات بالا می باشد تعمیر سوپاپها بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است .شرکت کلهر با توجه به نیاز صنعت در این زمینه خدمات تخصصی تعمیرات ولوها را در محل کارگاه خود انجام می دهد و پس از اطمینان از عدم نشتی آنها برای مشتریان ارسال می گردد. تمامی ولوهای تعمیری دارای گارانتی بوده و این اطمینان را به مشتریان میدهد که ولوها قابلیت نصب و استفاده مجدد را دارند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : منصور حسینی
تلفن : 021-89784243
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید