درباره ما

از ۱۵سال پیش تا همین حالا ما در زمینه فرآیندهای انتقال جرم و حرارت و کاربردهای آن در فرایندهای شیمیایی در حال فعالیت هستیم. ما راه حلهای صنعتی در زمینه انتقال جرم و حرارت و خدمات میدانی را برای صنایع فرآیندی شیمیایی ارائه میدهیم. راه حلهای اقتصادی و مدرن ما استانداردهای کار را در زمینه انتقال جرم و حرارت بالا میبرد.

خدمات و محصولات ما گستره ای وسیع از کاربردها را در زمینه انتقال جرم و حرارت در فرآیندهای جداسازی و اختلاط در بر میگرد و تخصص ما در زمینه فرآیندهای اختلاط و جداسازی است .

در بحث اختلاط تجربیات فراوانی در اختلاط مایع با مایع بخصوص مایعات با ویسکوزیته و دانسیته های بسیار متفاوت و همچنین اختلاط پودر و مایع داریم. در زمینه جداسازی نیز بر روی رطوبت گیری  مایعات و خشک کاری جامدات و همچنین جداسازی میست و قطرات مایع از گازها تخصص ویژه داریم.

در زمینه جداسازی گاز از گاز مانند کاهش آلایندگی واحدهای سولفوریک ، گاز از مایع ( هواگیری مایعات ) مانند جداسازی رطوبت روغن ترانسفورماتور و سایر روغنهای صنعتی ، جداسازی ترکیبات مضر از محصول مانند جداسازی دی اکسان از تگزاپون در واحدهای سولفوناسیون و پکیجهای مشابه تجربیات و پروژه های موفق فراوانی داشته ایم.

ما در زمینه احداث واحدهای شیمیایی بخصوص واحدهای تولید اسید سولفوریک به روش دوجذبی و واحدهای سولفوناسیون دارای تخصص ویژه بوده و این واحدها را بصورت کلید در دست احداث میکنیم.

 یک تیم باتجربه

هیات مدیره ما از سه نفر تشکیل شده که برای مدت دو سال انتخاب شده اند و همه آنها دارای مسوولیت اجرایی در سازمان میباشند. تیم اجرایی ما از بخشهای مختلفی تشکیل شده تا بتواند رضایت مشتری را بدست آورد. دپارتمانهای بازاریابی، فروش و برنامه ریزی ،مهندسی ، تولید، تضمین مرغوبیت، خرید، اداری و مالی بخشهای اصلی سازمان کران انرژی هستند.

خدمات ما

تعمیرات و بازسازی اساسی تجهیزات پلنتهای شیمیایی

یکی از خدماتی که شرکت کران انرژی بصورت سفارشی به انجام میرساند بازسازی و تعمیرات اساسی تجهیزات پلنتهای شیمیایی مانند مخازن ذخیره و تحت فشار و بویلرها و برجهای تقطیر و تجزیه است. ما پس از دریافت درخواست مشتری نسبت به بررسی و بازدید از تجهیز اقدام نموده و پس از مشاوره تیم فنی شرکت با نمایندگان مشتری نسبت به تهیه روند کلی عملیات تعمیر و بازسازی اقدام و پس از تایید مشتری اقدامات لازم را به انجام میرسانیم. در این میان تسلط بر کلیه فرآیندهای عملیات تعمیر از انتخاب مواد تا دستورالعملهای ساخت و جوش و تست و سایر پارامترهای مهم و تاثیرگذار نقش مهمی در موفقیت پروژه دارد. در این میان آگاهی از فرآیندی که در تجهیز مورد نظر انجام میگیرد بسیار مهم بوده و در رعایت تلرانسهای ساخت مجدد به هنگام بازسازی اهمیت دارد.

تجهیزات جداسازی
تجهیزات اختلاط
تجهیزات انتقال حرارت
تجهیزات واکنشی

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : ریبوار نصرتی
تلفن : 32224082
فکس : 32224081

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید