درباره ما

معرفی شرکت قطعه تراشی کاوش صنعت تولید کننده انواع قطعات جلوبندی خودرو، سری تراشی

شرکت قطعه تراشی کاوش صنعت با بیش از 19 سال سابقه در زمینه تولید انواع قطعات جلوبندی خودرو، سری تراش و CNC فعالیت می کند.
این شرکت با بیش از 10 شرکت تابع خودروسازهای بزرگ کشور از جمله ایران خودرو و سایپا همکاری داشته و تأمین قطعات آنها را به عهده دارد.
در راه نیل به این اهداف، با استفاده از خدمات فنی و کیفی کارشناسان و کادر تولیدی مجرب در جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات و فرآیند تولید تلاش می نماید و توانایی تولید انواع بوش فلزی، قطعات CNC و نیز قطعات جلوبندی خودرو را با بهترین کیفیت ایجاد نموده است.

قطعه تراشی کاوش صنعت ارائه دهنده خدمات سری تراشی، قطعات تراش CNC و تولید کننده قطعات جلوبندی خودرو

  • خدمات سری تراشی

سری تراشی در این شرکت با استفاده از ماشین آلات سری تراش قابلیت ماشین کاری قطعات را از قطر 3 میلیمتر تا 60 میلیمتر با متریالهایی به طول 3 متر و با جنس فولاد، آهن، استیل و فلزات رنگی را دارا می باشد. ماشین آلات واحد سری تراشی ساخت آلمان بوده و از توانایی، قدرت ماشین کاری و سرعت عمل بالا و تکرارپذیری مناسبی در تولید قطعات دقیق و نیمه دقیق برخوردار می باشد.

  • ماشین کاری CNC

واحد ماشین کاری CNC شرکت قطعه تراشی کاوش صنعت، مجهز به ماشین تراش CNC آلمانی با برند تراپ تیپ تي ان اس ٦٥ با مانیتور 17 اینچ رنگی بوده که قدرت کنترل سه حالت همزمان این ماشین را دارد. گلویی این ماشین تا قطر 80 باز است و با وزن 7.5 تن از استراکچر بسیار صلب و قدرتمندی جهت تولید قطعات دقیق و فوق دقیق برخوردار می باشد.

  • تولید انواع قطعات جلوبندی خودرو

در حال حاظر این واحد تولیدی ظرفیت تولید بیش از 300.000 قطعه در ماه را ایجاد نموده و در آینده با طرح توسعه و برنامه ریزی های صورت گرفته، سطح افزایش توان تا سطح دو برابر تولید فعلی را دارد. کاوش صنعت تولید کننده قطعاتی همچون تنه ميل موجگير، بوش جناقی، بوش طبق، بوش لاستیک پلاستیک، بوش آلني، بوش ستاره ای، بوش دسته موتور و ... می باشد. 

ساخت قطعات جلوبندی خودرو یک فرایند پیچیده و حرفه‌ای است که نیاز به داشتن تخصص و تجربه در زمینه طراحی، مهندسی و تولید دارد. در این فرایند، از نرم‌افزارهای طراحی سه بعدی و مهندسی مانند SolidWorks، AutoCAD و CATIA استفاده می‌شود. برای ساخت قطعات جلوبندی خودرو، ابتدا باید طرح محصول ایجاد شود. سپس با استفاده از نرم‌افزارهای مهندسی، مدل سه بعدی این قطعات طراحی می‌شود. در این مرحله، می‌توان با استفاده از شبیه‌سازی‌ها و تجزیه و تحلیل‌های مهندسی، به بهبود عملکرد قطعات و افزایش کارایی آن‌ها پرداخت.
بعد از طراحی، فرآیند تولید قطعات شروع می‌شود. در این مرحله، از فرآیندهای مختلفی مانند ریخته گری، حرارت‌دادن، خم کردن، برش دادن و جوش دادن استفاده می‌شود. به علاوه، برای تولید قطعات پلاستیکی می‌توان از فرایندهای تزریق پلاستیک، فرآیند حرارتی و فرآیند تزریق گاز استفاده کرد. در نهایت، پس از تولید قطعات، آن‌ها باید با استفاده از آزمایش‌های مختلفی مانند آزمایش ضربه، آزمایش تنش و آزمایش خستگی، برای اطمینان از کیفیت و عملکرد مناسب آن‌ها بررسی شوند.

جهت آشنایی با انواع قطعات جلوبندی خودرو و استانداردهای آن مقاله جلوبندی و قطعات جلوبندی خودرو را مطالعه بفرمایید.

هدف ما کیفیت بالا، هزینه تولید پایینتر و جلب حداکثری رضایت مشتریان است.

شرکت قطعه تراش کاوش صنعت یکی از شرکتهای باسابقه و مجرب در زمینه تولید انواع قطعات جلوبندی و لاستیکی خودرو، در سامانه جامع صنعتی شمستا به عنوان بانک اطلاعات صنعت ایران می باشد.

غیر فعال شدن سایت

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید