درباره ما

آشنایی با گروه مهندسی و تولیدی کلیندان تولید کننده انواع قفل، لولا و یراق آلات

گروه مهندسی و تولیدی کلیندان با بهره گیری از مهندسین، متخصصین و استادکاران با تجربه در صنایع برق، ماشین سازی و قطعه سازی فعالیت خود را در زمینه خدمات مهندسی، تولید و فروش قطعات صنعتی آغاز نموده است. از جمله مهمترین قطعات تولیدی مجموعه کلیندان، تولید انواع قفل، لولا، یراق آلات و قطعات هم ردیف تابلوهای برق، ریتال، سیواکن، جعبه های صنعتی، آتش نشانی و بایگانی و کانوپی دیزل ژنراتور می باشد.

فعالیتها، محصولات و تولیدات مجموعه کلیندان


-تولید قفل، لولا، یراق آلات و قطعات هم ردیف تابلوهای برق، ریتال، سیواکن، جعبه های صنعتی، باکسهای آتش نشانی مخابراتی، آزمایشگاهی، بایگانی، رک کامپیوتر، کانوپی دیزل ژنراتور، حمل و نقل ریلی و جاده ای، هوا رسان و هواسازها
-تولید انواع لولاهای ضد زنگ استیل (stainless-steel) تابلوهای برق و جعبه های صنعتی
-تولید و ساخت انواع تابلوهای برق فشار ضعیف
-خدمات مهندسی شامل مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات برقی و صنعتی
-تهیه و توزیع ملزومات و تجهیزات موردنیاز تابلوهای برق


معرفی لولاهای روکار کلیندان


1- لولا آهنی روکار کلیندان

لولاهای روکار کلیندان با قابلیت نصب روکار در 5 سایز، از ورق آهنی استاندارد با ضخامت های مختلف در 2 نوع (روزنه گرد و مربع) با تعداد روزنه های متفاوت متناسب با سایز لولا تولید می گردند. سطح نهایی لولاها به صورت آبکاری (نیکل کروم و طلائی)، رنگی (رنگ استاتیک مشکی) و گالوانیزه عرضه می شوند.
تفاوت لولاهای روزنه مربع و گرد، در نوع پیچ قابل استفاده می باشد که پیچ لولاهای روزنه مربع از نوع اتاقی بوده که امکان نصب آسان تر و عدم باز شدن پیچ از بیرون را پس از نصب (ضد سرقت) ایجاد می نماید.
جهت افزایش کیفیت آبکاری، قطعات لولاها پس از طی مراحل تولید، پرداخت گردیده و سپس مراحل آبکاری با ضخامت پوششی مناسب برروی آنها انجام می گردد.
جهت افزایش مقاومت در برابر زنگ زدگی لولاها با سطح نهایی رنگ، کلیه قطعات لولا قبل از انجام مرحله رنگ، گالوانیزه گردیده و سپس مراحل رنگ با ضخامت پوششی بالا، بر روی آنها انجام میگردد.
طراحی پین این لولاها بضورتی است که امکان جد انمودن پین و نصب مجدد آن در شرایط مختلف نصب لولا امکان پذیر گردد.
کاربرد این لولاها در انواع تابلوهای برق، ریتال، سیواکن، جعبه های صنعتی، آتش نشانی، مخابراتی، آزمایشگاهی، بایگانی، ماشین سازی، حمل و نقل ریلی و جاده ای، رک کامپیوتر، کانوپی دیزل ژنراتور در محیط های داخلی و فضای باز می باشند.
 در مجموعه کلیندان، لولاهای روزنه مربع همراه با پیچ مخصوص نصب ارائه می گردند.

لولا روکار تمام استیل

 جنس قطعات و پین از (استیل  304 نگیر)
با قابلیت نصب روکار و بازشوی 180 درجه درب
مقاومت مناسب در برابر زنگ زدگی و خوردگی
دسترسی راحت به تجهیزات داخل تابلو
امکان استفاده در تابلوهای تمام استیل پالایشگاه ها، سکوهای نفتی و مناطق دریایی و مرطوب
امکان استفاده در باکسهای صنعتی از قبیل: آزمایشگاهی، صنایع غذایی و دارویی
در ویدئو زیر می توانید نمونه ای از لولاهای تولیدی کلیندان را مشاهده نمایید.

  •  

2- لولا سربی پیچ نصب کلیندان

لولاهای سربی از نوع روکار پیچ نصب می باشند. جنس این لولاها از آلیاژ سرب (زاماک) بوده که بارپذیری، ضربه پذیری مناسبی داشته و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. اینگونه لولاها پس از طی مراحل تولید، تست مقاومت گردیده، سپس پرداخت کاری مناسب روی آنها انجام می گردد. پین این لولاهای پیچ نصب، از استیل و آهن تولید می گردد.
کاربرد این لولاها در تابلوهای برق ایستاده، باکسهای صنعتی نیمه سنگین و سنگین، کانوپی دیزل ژنراتور، حمل و نقل ریلی و جاده ای، هوارسان و هواسازها می باشد.
در صورت نیاز به استفاده در محیط های باز و شرایط مرطوب استفاده از پین استیل به جهت مقاومت بالاتر نسبت به پین آهنی گالوانیزه انتخاب مناسب تری می باشد.

3- لولاهای دو قطعه و سه قطعه برنجی و آلومینیومی

لولاهای دو قطعه و سه قطعه برنجی و آلومینیومی با قابلیت نصب روکار از نوع نصب از کنار درب می باشند که فضای بازشوی مناسبی برای درب ایجاد نمی نمایند.
این گونه لولاها از دو جنس آلومینیومی و برنجی ساخته می شود که پس از مراحل ساخت، ویبره و پولیش گردیده، سپس آبکاری نیکل کروم با ضخامت مناسب جهت افزایش مقاومت لولاها انجام می گردد.
پین و پیچ این گونه لولاها آهنی و با روکش گالوانیزه می باشد.
این گونه لولاها در دو تیپ سه قطعه و دو قطعه در 2 سایز پیچ M6  و M8 تولید می گردند.
به جهت جنس و ساختار، این گونه لولاها مقاومت مناسبی در برابر زنگ زدگی دارند.
کاربرد اینگونه لولاها در تابلوهای دیوار، تابلوهای کنتوری، تابلوهای سلول و ایستاده، جعبه های صنعتی با کاربری سبک و نیمه سنگین و باکسهای آتش نشانی می باشد.
لولاهای از جنس برنجی مقاومت بیشتری نسبت به آلومینیومی داشته و لولاهای آلومینیومی مقرون به صرفه تر است.

 

در ویدئو زیر می توانید نمونه لولاهای دو قطعه و سه قطعه برنجی و آلومینیومی کلیندان را مشاهده نمایید.

 

جهت مشاهده انواع لولاهای روکار و سربی لطفا برروی بروشور لولاهای کلیندان کلیک کنید.

از دیگر محصولات شرکت کلیندان، شمش مسی نول و ارت می باشد که از دو پیچ الی 24 پیچ موجود می باشد. در ویدئو زیر میتوانید نمونه ای از این شمش ها را مشاهده نمایید.

 

کلیندان با هدف تولید قطعات باکیفیت موردنیاز صنعت کشور، ضمن تجهیز کارخانه خود به ماشین آلات روز اقدام به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه نموده است و در این راستا علاوه بر استفاده از توان فنی خود همکاری متقابلی نیز با سایر صنعتگران کشور دارد.

جهت مشاهده تمامی محصولات گروه مهندسی و تولیدی کلیندان لطفا برروی کاتالوگ محصولات کلیندان کلیک کنید.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : مهدی قاسمی برمی
ایمیل : keliindan@gmail.com
سایت : www.keliindan.com
کارخانه: تهران، چهاردانگه، شهرک صنعتی سهند، سوله های آبی، پلاک 6/614/ نمایشگاه و دفتر مرکزی: تهران، خیابان لاله زار نو، بعد از تقاطع منوچهری، پاساژ ایرانیان، طبقه زیر همکف، پلاک 24

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (3 کاربر 4.9)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (4.67)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید