درباره ما

کیمیا فرآیند نقش جهان

شرکت دانش بنیان کیمیا فرآیند نقش جهان با هدف ارتقای دانش صنعت روانکاری کشور، توسط جمعی از دانش آموختگان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه های معتبر کشور و همچنین مشاورین معتبر علمی و صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت تولید کننده تخصصی روانکارهای فرآیند کشش، مورد استفاده در صنعت تولید سیم و کابل با کیفیت بسیار بالا و قابل مقایسه با محصولات اروپایی است.این شرکت هم اکنون در مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر است. زمینه اصلی فعالیت شرکت کیمیا فرآیند ، دستیابی به دانش فنی و تولید روانکارهای صنعتی خاص است.

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روانکار ها روی  آموزش اصول اولیه روانکارها کلیک کنید.

این مجموعه دارای  گواهینامه ثبت اختراع از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای “افزایش شاخص گرانروی روغن با استفاده از نانو ذرات” در دی ماه 1391 است. در هشتمین جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان اصفهان، در هفته پژوهش سال 1391 (سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی)  کیمیا فرایند نقش جهان لوح تقدیر فناور برتر را دریافت کرد و به عنوان سومین واحد فناوری کمتر از یک سال استقرار در مراکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در اسفند ماه 1391 لوح تقدیر دریافت کرد.

 

روغن های صنعتی

محصولات کیمیا فرایند نقش جهان

از جمله محصولات شرکت کیمیا فرآیند نقش جهان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

روغن ماشین ابزار M

 این روغن با فرمولاسیون مناسب و تهیه شده از روغن پایه­ های معدنی پالایشگاهی و افزودنی­ های مورد نیاز، براي استفاده در سیستم­های روانکاری ماشین ابزار ها تولید می­ شود.

روغن کشش سیم و مفتول مسی

این روغن مخلوطی از روغن پایه پالایشگاهی مرغوب و مواد افزودنی متنوع است. این روغن از نوع حل شونده می­باشد و در دو گرید معدنی و نیمه سنتزی تولید می­شود. بسته به نوع عملیات کشش با درصد معینی از آب نرم حل شده و مورد استفاده قرار می­ گیرد

روغن کشش سیم و مفتول آلومینیوم

روغن انتقال حرارت HT

این روغن با فرمولاسیون خاص و با استفاده از بهترین روغن پایه های پالایشگاهی و افزودنی های متعدد تهیه شده است

روغن کمپرسور اسکرو

این روغن دارای فرمولاسیون مناسب وتهیه شده از روغن  پایه های  سنتزی و مواد افزودنی ویژه می باشد . این روغن برای کمپرسور های هوای اسکرو با شرایط کارکرد سخت پیشنهاد می شود.

گریس لیتیم کلسیم

یک گریس چند منظوره برای استفاده در شرایط سخت و با بازه ی زمانی بسیار وسیع می باشد. این گریس با بهره گیری از روغن پایه های معدنی مرغوب با درجه NLGI متفاوت ارائه می شود.

خدمات ما

گریس لیتیم کلسیم

 

گریس لیتیم کلسیم، یک گریس چند منظوره برای استفاده در شرایط سخت و با بازه ی زمانی بسیار وسیع می باشد. این گریس با بهره گیری از روغن پایه های معدنی مرغوب با درجه NLGI متفاوت ارائه می شود

 

گریس کلسیم

 

گریس کلسیم، برای روانکاری یاتاقان ها، اتصالات محوری،بسترهای کشویی وجعبه دنده های فرمان دستگاه های صنعتی در شرایط دمایی متوسط می باشد.این گریس با بهره گیری از روغن پایه های معدنی مرغوب و صابون کلسیم هیدروکسی استئارات ، با درجه NLGI متفاوت ارائه می شود.

روغن محافظ

 

روغن محافظ از روغن پایه مرغوب پالایشگاهی به همراه مواد افزودنی مناسب، تولید می شود .وظیفه این محصول محافظت از قطعات و آلیاژ های حساس دربرابر خوردگی و زنگ زدگی در طی فرآیند تولید ، انبارش و حمل در شرایط محیطی مختلف است.

روغن نورد سرد آلومینیوم

 

این روغن  با استفاده از برش خاصی از هیدرو کربن های خطی و مواد افزودنی ویژه تهیه شده است تا بتواند نیازمندی های فرآیند نورد سرد آلومینیم را برآورده کند. این روغن هیچ گونه لکه گذاری روی ورق آلومنیم ایجاد نمی کند و به دلیل حضور مواد بهبود دهنده ی اصطکاک و فشار پذیر باعث افزایش طول عمر تجهیزات می شود.

گریس کمپلکس لیتیم فشارپذیر

گریس کمپلکس لیتیم فشارپذیر، یک گریس چند منظوره برای استفاده در شرایط سخت و با بازه ی زمانی بسیار وسیع می باشد. این گریس با بهره گیری از روغن پایه های معدنی مرغوب و مواد افزودنی مناسب، با درجه NLGI متفاوت ارائه می شود.

روغن زنجیر

 روغن زنجیر ، روانکاری  با پایداری حرارتی بالا است که با بهره گیری از مواد افزودنی ویژه جهت  روانکاری زنجیرهای  کوره های پخت تحت شرایط  دمایی بالا  بکار برده می شود. این روغن در دو نوع معدنی و سنتزی قابل ارائه است

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

تلفن : 03133932371-2
تلفن همراه : 09106105867 (واحد 548)
سایت : www.kfnco.ir
اصفهان،شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، پارک علم و فناوری شیخ بهایی

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید