درباره ما

شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران بزرگترین تولید کننده کنستانتره سرب، روی، مس و پودر های صنعتی

شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران به عنوان تولید کننده کنستانتره سرب، روی، مس و پودر های صنعتی در سال 1386 به عنوان یک شرکت خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد.از دیگر هدف های این شرکت تولید کنسانتره سرب و روی برای دستیابی به بازارهای بین المللی است. ظرفیت اسمی این شرکت در تولید کنسانتره روی 250 هزار تن و در تولید کنستانتره سرب 50 هزار تن می باشد. استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، ارتباط بهینه با کارشناسان مجرب و کاهش ضایعات تولید از مشخصات بارز این شرکت می باشد. از مسائل مورد اهمیت شرکت از بدو تاسیس توجه به مسائل زیست محیطی بوده است. این شرکت کنسانتره روی مورد نیاز بیش از 24 کارخانه تولیدکننده شمش را تولید و تامین می کند. شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران به منظور توسعه مدیریت و سرمایه های انسانی خود برنامه های مختلفی دارد: 1-شرکت مدیران در کنفرانس های مدیریت استراتژیک 2-افزایش راندمان تولید و ... .

شرکت کیمیای زنجان گستران با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه و ارتباط با دانشگاه ها و مراکز علمی و آموزشی، توانسته به یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین تولیدکننده های کنسانتره روی و سرب و مس و انواع پودرهای صنعتی تبدیل شود. 

محصولات تولیدی شرکت کیمیای زنجان گستران

 تولید کننده کنستانتره سرب :

سرب از منابع معدنی است. کنسانتره سرب یکی از فراورده های تولیدی سرب طی یک پروسه خاص می باشد. تولید کنسانتره سرب چندین مرحله دارد: 1- استخراج کانی سرب از معادن موجود 2- خورد کردن آن 3- جداسازی ناخالصی ها؛ جداسازی ناخالصی ها با یکی از روش های موجود خالص سازی شده و در نهایت کنسانتره سرب تولید می شود. شرکت کیمیای زنجان گستران با استفاده از نیروی مجرب و متخصص توانسته است کنستانتره سرب را به تولید برساند و نیازهای داخلی و خارجی را تامین کند. 

این شرکت کنسانتره سرب را به دو صورت سولفوره و اکسیده تولید می کند. 

فرایند تولید در این شرکت برای کلیه محصولات 1- خردایش اولیه 2-خردایش ثانویه 3-فلوتاسیون 4- فیلتراسیون 5-انبار محصول می باشد. 

فلوتاسیون خاک اکسیده سرب و خاک سولفوره سرب به منظور تولید انواع کنسانتره های اکسیده و سولفوره سرب با بالاترین راندمان ممکن، به روز ترین داش، پیشرفته ترین تجهیزات و ... انجام میگیرد. 

فرایند فلوتاسیون شامل انجام تغییرات فیزیکی شیمیایی بر روی سطح کانی های مورد نظر با استفاده از موادی با خاصیت های مختلف شامل کلکتورها، کف سازها و ... می باشد. 

 تولید کننده کنستانتره روی:

کنسانتره روی محصول فرآوری و پرعیارسازی خاک روی است. کنسانتره روی در مراحل تولید روی به کار می رود. سطح کیفی انواع مختلف کنسانتره با همدیگر متفاوت است که معمولا مرغوبیت شان بسته به نوع خاک معدن می باشد. تولید کنسانتره روی به صورت سولفوره و اکسیده صورت میگیرد. فرایند تولید در این شرکت برای کلیه محصولات 1-خردایش اولیه 2-خردایش ثانویه 3-فلوتاسیون 4-فیلتراسیون 5- انبار محصول می باشد. فلوتاسیون خاک اکسیده روی و خاک سولفوره روی به منظور تولید انواع انواع کنسانتره های اکسیده و سولفوره روی با بالاترین راندمان ممکن، کمترین هزینه و ... انجام میگیرد. فرایند فلوتاسیون شامل انجام تغییرات فیزیکی شیمیایی بر روی سطح کانی های مورد نظر با استفاده از موادی با خاصیت های مختلف شامل فعال کننده ها، بازداشت کننده ها و ... می باشد. 

 

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید