درباره ما

شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز در سال ۱۳۹۹ از یک شرکت سهامی خاص به شرکت سهامی عام تغییر یافت و بخشی از سهام این شرکت تحت نماد بورسی"شکام" در شهریور ماه سال ۱۴۰۰ در بازار فرابورس اوراق بهادار ایران عرضه اولیه شد و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.محصولات این شرکت در صنایع بسیاری از جمله دارو و 18 شاخه صنعتی مرتبط و غیر مرتبط کاربرد اساسی دارد. افزایش تعداد و تنوع محصولات و تکمیل زنجیره تولید مواد اولیه دارویی به سمت پایه های نفتی یکی از ماموریت های اصلی شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز میباشد.

خدمات ما

تولید محصولات دارویی

مترونیدازول

  ۲-متیل-۵-نیتروایمیدازول-۱-اتانول، به عنوان یک ماده موثره دارویی، یکی از مشتقات نیترو ایمیدازلی می باشد که عمدتا در درمان عفونت های ناشی از باکتری های بی هوازی و پروتوزا به کار می رود.

مترونیدازول بنزوات

 یک داروی آنتی پروتوزوال و باکتری کشی قوی است ولی مزه تلخ آن سبب می شود بعضی از بیماران این دارو را به راحتی نتوانند مصرف کنند.

صنایع آرایشی بهداشتی

پلی اتیلن گلایکول (KEPEG): (PEG) پلیمرهای حاصل از واکنش اتیلن اکساید و آب هستند. این پلیمرها مهمترین نوع تجاری پلی اتر ها هستند.
مونوپروپیلن گلایکول (KEMPG)  مایعی بی رنگ و بی بو است و در صنایع آرایشی و دارویی استفاده گسترده دارد. پروپیلن گلایکول دارای گستره وسیعی از کاربرد های خاص مثل ضد یخ، حلال در اسانس ها، طعم دهنده ها و رنگ دهنده ها، محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم های ضدآفتاب، شامپوها ، کرم های اصلاح و نرم کننده ها، حدواسط های دارویی و شیمیایی، عامل مرطوب کننده برای صمغ های طبیعی، مرطوب کننده، نگهدارنده و پایدار کننده در آرد نان و غذای حیوانات خانگی (به جز غذای گربه) پلی اتیلن گلایکول (KEPEG)پلی اتیلن گلایکول ها (PEG) پلیمرهای حاصل از واکنش اتیلن اکساید و آب هستند. این پلیمرها مهمترین نوع تجاری پلی اتر ها هستند.

صنایع غذایی

KEMPG: 

   در صنایع غذایی کاربرد های متفاوتی دارد :

حلال برای افزودنی های خوراکی ها (مانند رنگ ها، آنتی اکسیدان ها، آنزیم ها و امولسیون کننده ها
   . طعم دهنده ها
    رطوبت را جذب نموده وبه عنوان  پایدار کننده در مواردی نظیر نگهداری میوه ها، سبزیجات و محصولات نان و شیرینی استفاده می شود.
    پلاستی سایزر و نرم کننده در چوب پنبه هایی که برای آب بندی استفاده می شوند.
    حلال برای جوهر های چاپی که در بسته بندی مواد غذایی استفاده می شوند.
    پاک کننده برای دفع آلاینده های تجهیزات تولید مواد غذایی .

چوب و کاغذ

از اسیدهای چرب اتوکسیله، روغن کرچک اتوکسیله و استرهای اتوکسیله در فرآوری کاغذ به عنوان روان ساز و امولسیفایر استفاده می گردد.
– از آمین های چرب اتوکسیله، الکل های چرب اتوکسیله و نونیل فنول های اتوکسیله به عنوان شوینده جوهر کاغذ در فرایند بازیافت کاغذ استفاده می گردد.
– الکل های چرب اتوکسیله به عنوان عامل مرطوب کننده جهت افزایش جذب کاغذ استفاده می شوند.

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : سید محمدرضا موسوی اصفهانی
ایمیل : info@kimyagaran.com
تهران

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید