درباره ما

شرکت کوره های القایی دماوند تولید کننده و سازنده سیستمهای گرمایشی القایی مشتمل بر کوره های ذوب القایی

شرکت کوره های القایی دماوند با بیش از 60 کوره فعال در سراسر کشور و با سابقه طولانی در زمینه تحقیق، طراحی ، تولید و ساخت سیستمهای گرمایشی القایی مشتمل بر کوره های ذوب القایی و پیش گرم فعال می باشد.

این شرکت توانایی تولید کوره های ذوب القایی با :

  • قدرت 150KWالی 4000KW
  • فرکانس250HZالی 3000HZ
  • ظرفیت 250kgالی 10000kg

دارا می باشد. این شرکت دارای کادر مجرب و متخصص در ارائه خدمات پس از فروش ، تعمیر و نگهداری و پشتیبانی و تأمین قطعات یدکی می باشد.

شرکت کوره‏های القایی دماوند با چندین دهه تحقیق در زمینه تکنولوژی گرمایش القایی و تولید محصولاتی در زمینه کوره‏های ذوب القایی در ظرفیت‏های مختلف هم اکنون یکی از تولیدکنندگان مطرح کشور می‏باشد. حساسیت این شرکت در زمینه کنترل کیفیت و همچنین محصولات با دوام وکارا باعث گردید تا برنده جایزه کیفیت برتر سال 2013 در رسته طلای سازمان بین المللی BID شود و به دلیل همین حساسیت بودکه برنده جایزه بهترین عملکرد سال 2013 از سازمان تحقیقات کیفیت جامعه اروپا﴿ESQR﴾ نیز گردید.

مدیران شرکت تمام سعی خود را در ارائه بهترین کیفیت توام با خدمات و پشتیبانی پس از فروش قوی و همچنین آموزش پرسنل خریدار متمرکز می‏نماید در عین حال بخش تحقیق و توسعه شرکت با حداکثر توان خود پشتیبانی قابل اتکایی را برای مشتریان خود فراهم می‏نمایند.

خدمات ما

طراحی ، تولید و ساخت سیستمهای گرمایشی القایی

طراحی ، تولید و ساخت سیستمهای گرمایشی القایی مشتمل بر کوره های ذوب القایی و پیش گرم فعال

سیستم-پمپاژ
سیستم برج خنک کننده
تابلو کنترل کوره
ریختگری آلفا
کویل

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : حسینعلی ساده قمصری

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید