درباره ما

شرکت ماهان آلیاژ پارس به عنوان تولید کننده انواع فروآلیاژها و مواد کمک ذوب، در خرداد 1399 به شماره 6788 ثبت و تاسیس گردید. سایت تولیدی این شرکت واقع در شهرک صنعتی امیرکبیر کاشان در فروردین ماه 1400 با ظرفیت تولید سالانه 5000 تن مواد کمک ذوب به بهره برداری رسمی رسید . شرکت ماهان آلیاژ پارس هم اکنون به عنوان چهارمین تولید کننده فروسیلیکومنیزیم در کشور توانسته است ضمن حضور در بازارهای داخلی و رفع نیاز صنایع وابسته به فروآلیاژها ، همزمان در بازارهای جهانی از جمله کشورهای ترکیه، پاکستان و آذربایجان ایفای نقش نموده و موجبات ارز آوری را برای کشور فراهم نماید.
سهامداران، مدیران و کارکنان این شرکت همواره میکوشند تا نقش خود را در اعتلا و پیشرفت ایران اسلامی ، با تولید محصولات با کیفیت و ممتاز و با تکیه بر تجربیات و سوابق صنعتی خود ایفا نمایند و گام موثری در زمینه اشتغال و خودکفایی و توسعه در صنایع استراتژیک کشور بردارند. 

خدمات ما

کورد وایر سیلیکو کلسیم

کورد وایر سیلیکو کلسیم (CaSi) برای تنظیم و کنترل محتوای عناصر اکسید شده و عناصر کمیاب مفید است . این محصول می تواند بازیابی آلیاژ را به میزان قابل توجهی افزایش دهد ، هزینه های ذوب را کاهش دهد ، زمان ذوب را کوتاه کرده و ترکیبات را به طور دقیق کنترل کند.

کورد وایر کربن

در کورد وایر کربن ، پودر کربن در غلاف فولادی محصور شده است . کورد وایر کربن به عنوان افزودنی اصلاح کننده برای تنظیم کربن در مذاب فولاد استفاده میشود . کورد وایر کربن در عمق ذوب فولاد در دمای 1600 درجه سانتیگراد تزریق می شود . به طور کلی بازیابی کربن در این روش بیش از 90 درصد گزارش شده است . 

کورد وایر گوگرد

گوگرد غالباً به عنوان ناخالصی در فولاد در نظر گرفته می شود که باید تا حدود کاربردی کاهش یابد. با این وجود ، فولادهایی که قرار است ماشینکاری شوند برای تشکیل تراشه مناسب به حداقلی از مقدار گوگرد نیاز دارند. به عنوان یک افزودنی آلیاژی برای بهبود قابلیت ماشینکاری استفاده می شود.

کوردوایر فروسیلیکومنیزیم

 استفاده از این کورد وایر امکان انتقال عنصر منیزیم به بیشترین عمق ممکن در حمام مذاب را ایجاد مینماید و در نتیجه جلوگیری از فرار بخار عناصر ، ایجاد زمان بیشتر برای حل شدن ، افزایش میزان بازیابی و کاهش دود و آتش را منجر می شود. بطور خلاصه توانایی کورد وایر در پالایش ذوب ، افزایش راندمان ، کاهش زمان و هزینه های ذوب سازی و بهبود قابلیت ریخته گری از مهمترین مزایای استفاده از این محصول است .

فروسیلیکومنیزیم

آمیژان فرو سیلیکو منیزم که در تولید چدنهای نشکن، چدن با گرافیت فشرده وتصفیه فولادها کاربرد دارد، با استفاده از فروسیلیسیم مرغوب به عنوان ماده اولیه و با کنترل دقیق ترکیب شیمیایی و عملیات کیفی مذاب تهیه میــگردد.
کـاربـــرد ها  : عامل نشکن ساز در تولید چدن های داکتیل و چدن های با گرافیت فشرده
اکسیژن زدا و گوگرد زدا

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : یاسر صدیق
کاشان شهرک صنعتی امیر کبیر2

فرم تماس

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید