درباره ما

آشنایی با شرکت صنایع لاستیک سازی ماهور پلیمر طراح و تولید کننده قطعات لاستیکی و رابر لاینینگ قطعات خاص

صنایع لاستیک سازی ماهور پلیمر با بیش از بیست سال سابقه تولید ، فعال در زمینه ساخت و تولید انواع قطعات لاستیکی نظیر اورینگ، پکینگ، دیافراگم و هم چنین سازنده رابر لاینینگ، و پوشش لاستیکی مخازن و دیگر محصولات لاستیکی موجود در صنعت می باشد.صنایع لاستیک سازی ماهور پلیمر در فضای رقابتی امروز توانسته است تا با تولید طیف وسیعی از محصولات و قطعات لاستیکی باکیفیت و با دوام، هزینه های اضافی را در دراز مدت کاهش دهد. اکنون شرکت های بزرگ و کوچک با تولیدات گسترده خود، کشور را از ورود این محصولات از خارج از کشور بی نیاز کرده است ولی مشکلات مربوط به واردات مواد اولیه و همچنین بالا بودن هزینه های تولید، منجر شده است تا این شرکتها کیفیت محصولات خود را به شدت کاهش دهند و در نتیجه صاحبان صنایع به دلیل استفاده از این محصولات بی کیفیت باید هزینه های اضافی (نگهداری و تعمیر، تعویض و ....) را متحمل شونددر این میان ماهور پلیمر خود را موظف می داند محصولی با کیفیت و متناسب با نیاز و درخواست مصرف کننده تولید نماید و با ارائه محصولات باکیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نموده و به این طریق این هزینه های اضافی را کاهش دهد. ما براین باوریم که تولید محصولات با کیفیت یک جریان برد برد و به سود دو طرف معامله می باشد چرا که اقتصاد و جریان مالی موفق بر بستر اعتماد و صداقت شکل خواهد گرفت.

ویژگی های منحصر به فرد خاصی از لاستیک وجود دارد که آن را به یک محصول مهم تبدیل می کند که در زمینه های مختلفی مانند حمل و نقل، جابجایی مواد، مراقبت های بهداشتی و فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت مورد استفاده قرار می گیرد. 

برخی از تولیدات و توانمندی های ماهور پلیمر در صنعت لاستیک 

1.طراحی و تولید قطعات لاستیکی مطابق با نیاز و کاربری شما مانند انواع اورینگ، پکینگ، کوپلینگ، دیافراگم، کاسه نمدهای فلز‌دار و فنردار

مراحل تولید قطعات لاستیکی پس از دریافت اطلاعات شامل نوع کارکرد، محل و نوع ارتباط قطعات با مواد شیمیایی و سایر سیالات و با در نظر گرفتن اینکه آیا در مجاورت حرارت و مواد ساینده و خورنده قرار دارد و با توجه به یکسری متریال ها تولید می گردد.

2.ساخت انواع قالب بر اساس نقشه یا قطعه

ساخت قالب با دریافت نقشه و دریافت اطلاعات مورد نظر طراحی با استفاده از دستگاههای مدرن و ارتباط مستمر با کارفرما جهت به حداقل رساندن ضریب اشتباهات

3.تهیه و تولید قطعات لاستیکی

توانایی ساخت و تولید انواع قطعات لاستیکی شامل ضربه گیر، لرزه گیر، اورینگ، رولیک، کاسه نمد، انواع دیافراگم های لاستیکی و....

4.رابر لاینینگ و پوشش لاستیکی مخازن و لوله های انتقال مواد

ساخت رابر لاینینگ و روکش مخازن، لوله ها، سه راهی و تمامی مواردی که در معرض مواد شیمیایی و خورنده قرار دارندو یا به دلیل محدودیت امکان تولید به روش دیگری وجود ندارد.رابر لاینینگ یک روش پوشش دهی سطوح و مخازن با استفاده از روکش های لاستیکی است. این پوشش لاستیکی محافظ بادوام و انعطاف پذیری است که در برابر شرایط جوی، دمایی، سایشی، مواد شیمیایی، سیال های بازی و اسیدی مقاومت می کند.

انواع لاستیک برای رابرلاینینگ:

1- آسترهای لاستیکی ضد سایش

2- آسترهای لاستیکی مقاوم به مواد شیمیایی

3- آسترهای لاستیکی مصنوعی

4- پوشش لاستیکی کلپرن

5- پوشش لاستیکی بوتیل

6- روکش لاستیکی کلرو بوتیل

شرکت ماهور پلیمر توانایی پوشش دهی برای انواع مخازن، لوله‌ها، سیکلون ها، پمپ‌ها و سایر تجهیزاتی که در برابر پوسیدگی و مواد خورنده نیاز به محافظت دارند، را با استفاده از انواع پوشش لاستیک دارا می باشد.

محصولات شرکت ماهور پلیمر

تولید قطعات لاستیکی به صورت پرسی و تزریقی شامل انواع اورینگ، پکینگ، کوپلینگ، دیافراگم، کاسه نمدهای فلز‌دار و فنردار، رولیک‌های گردان، بوش‌های لاستیکی و فلز‌دار، انواع گردگیرهای آکاردئونی، ضربه‌گیر لاستیکی و دسته موتور، لرزه گیر لاستیکی و… مقاوم در برابر تخریب فیزیکی و شیمیایی شامل: کشش، سایش، فشار، ضربه، حرارت، گاز‌ها، الکتریسیته و مواد شیمیایی از قبیل: اسید، روغن، بنزین و دیگر حلال‌های شیمیایی با به کارگیری مواد اولیه لاستیکی از قبیل SiLicon، P. U، Vaiton PBR, NR, EPDM, SBR, NBR, HNBR نئوپرن: بوتیل

جهت مشاهده انواع ضربه گیرهای شرکت ماهور پلیمر، کاتالوگ انواع ضربه گیرهای لاستیکی ماهور پلیمر را دانلود نمایید.

خدمات ما

انواع ضربه گیر های لاستیکی

1- ضربه گیر لاستیکی دو سر پیچ با ارتفاع 20،30 و 40

2-ضربه گیر لاستیکی یکسر پیچ

3- ضربخ گیر دو سر مهره

طراحی و تولید قطعات لاستیکی

شرکت ماهور پلیمر طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی را با توجه به سفارش و درخواست مشتری در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. از جمله قطعات لاستیکی این مجموعه ضربه‌گیر، گردگیر، اورینگ، قطعات سیلیکونی، انواع واشرهای آب‌بندی، دیافراگم و … می باشد.

طراحی و تولید قالب‌های لاستیک و پلاستیک
رابر لاینینگ

1- رابر لاینینگ مخازن انتقال مواد شیمیایی و خورنده

2- لابر لاینینگ لوله های انتقال مواد شیمیایی و خورنده

3- لابر لاینینگ سرند شستشو و آب گیری شن و ماسه

اطلاعات تماس

کاربر گرامی هنگام تماس با شرکت مذکور اعلام بفرماییدکه اطلاعات تماس را از صفحه شخصی شرکت در سامانه شمستا مشاهده کرده اید تا از امتیازات توافقی و پشتیبانی آتی شمستا بهره مند شوید.

مدیر : غلامرضا لطفی
تلفن : 03133860447
اینستاگرام : mahoor_polymer
اصفهان، شهرک صنعتی امیر کبیر، بلوار عطاالملک، بین بلوک ۲۳ و ۲۴، ساختمان الماس، واحد 2

فرم تماس

نظر کاربران

میانگین نظرات کاربران (2 کاربر 5)

1- میزان رضایت شما از کافی بودن اطلاعات ارائه شده از قطعه؟ (5)
2- میزان رضایت شما از ارتباط و پاسخگویی فرد رابط؟ (5)
3- میزان رضایت شما از همکاری شرکت متقاضی با شما؟ (5)
4- میزان رضایت شما از پایبندی به تعهدات این شرکت؟ (5)
5- میزان تأثیر این بخش در پیشبرد اهداف شما؟ (5)

نظر خود را در باره این نمایشگاه ثبت کنید

ثبت نظر شما
X

به نمایشگاه آنلاین سامانه جامع صنعتی شمستا خوش آمدید